Şok Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Şok Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şok Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1995 yılında kurulmuş olan Şok Market bilindik markaları çok uygun fiyata satan marketler zinciridir. Son teknolojiye ve yaşama ayak uyduran şok market çoğunlukla yerli markalara yer vererek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

74 ilde 5 bine yakın mağazası bulunmakta olup hesaplı, güzel, mutlu alışveriş imkanı sunmaktadır. Uygun fiyatlarının yanı sıra indirim ve fırsat ürünleri ile ekonominize destek vermekte olan Şok Market, şarküteri reyonu, süt ürünleri reyonu, unlu mamuller reyonu, sebze meyve reyonu, bakliyat reyonu, hazır gıda reyonu, temizlik reyonu, kişisel bakım reyonu vb. reyonlara sahiptir. Ayrıca Şok Market’in kendine ait olan Mis, Piyale, Amigo, Mintax, Evin ürünlerininde hem üretimini hem de satışını yapmaktadır.

Her eve yakın olmak için çok kısa aralıklarla şubesi bulunan Şok Market’in haftanın belirli günlerinde yiyecek bölümü hariç kampanyaları bulunmaktadır. Her zaman daha iyi hizmet fikri ile Şok Market Çağrı Merkezi ile sizlerin soru, sorun ve taleplerinizi dinlemektedir.

Şok Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 576 33 00

Şok Market müşteri hizmetlerine internet üzerinden ulaşmak isterseniz aşağıda vermiş olduğumuz iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Şok Market İletişim Formu

Arama Terimleri: şok iletişim bilgileri, şok telefon no, şok irtibat tel, şok canlı destek, şok müşteri temsilcisi, şok şikayet hattı, şok müşteri hizmetleri

33 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla