sok-cagri-merkezi-numarasi

Şok Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şok çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Şok müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Şok şikayet hattına erişebilirsiniz. Şok müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

1995 yılında kurulmuş olan Şok Market bilindik markaları çok uygun fiyata satan marketler zinciridir. Son teknolojiye ve yaşama ayak uyduran şok market çoğunlukla yerli markalara yer vererek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Şok Çağrı Merkezi Numarası

74 ilde 5 bine yakın mağazası bulunmakta olup hesaplı, güzel, mutlu alışveriş imkanı sunmaktadır. Uygun fiyatlarının yanı sıra indirim ve fırsat ürünleri ile ekonominize destek vermekte olan Şok Market, şarküteri reyonu, süt ürünleri reyonu, unlu mamuller reyonu, sebze meyve reyonu, bakliyat reyonu, hazır gıda reyonu, temizlik reyonu, kişisel bakım reyonu vb. reyonlara sahiptir. Ayrıca Şok Market’in kendine ait olan Mis, Piyale, Amigo, Mintax, Evin ürünlerininde hem üretimini hem de satışını yapmaktadır.

Şok çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Şok çağrı merkezi numarası 0850 808 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şok Müşteri Hizmetleri Numarası

Günümüzde 81 ilinde 7215’i aşan mağazası, 24 dağıtım merkezi ve 25.000’e ulaşan çalışanı ile oldukça büyüyen firma talep görmektedir. Zengin ürün portföyü ile özgün markaları seçenekleri ile oldukça beğenilen bir firmadır.  Ulusal markaları da bir arada bulundurarak, müşterine daha çok seçenek sunan firma her kesimden insana hitap etmektedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Şok müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Şok müşteri hizmetleri numarası 0850 808 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şok Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşterilerinin alışveriş ihtiyacının tamamına yakınını karşılama hedefi olan firma bu konuda başarılı olmaktadır. Müşterilerine uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunan ve bu alanda adından sıklıkla söz ettiren firma oldukça talep görmektedir.

Uygun fiyata kaliteli ürünleri müşterilerinin beğenisine sunan firma günden güne gelişimine devam ederken en iyi şekilde hizmeti sunmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Şok müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Şok müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 808 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şok Şikayet Hattı

Her eve yakın olmak için çok kısa aralıklarla şubesi bulunan Şok Market’in haftanın belirli günlerinde yiyecek bölümü hariç kampanyaları bulunmaktadır. Her zaman daha iyi hizmet fikri ile Şok Market Çağrı Merkezi ile sizlerin soru, sorun ve taleplerinizi dinlemektedir.

Şok şikayet hattı 0850 808 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Şok müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Şok şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Şok Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 808 00 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Şok çağrı merkezi numarasına 0850 808 00 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Şok Marketler Ticaret A.Ş.
Adres : Kısıklı Mahallesi Hanımseti Sokak No:35 B/1 Üsküdar/İSTANBUL
E-Posta : musterihizmetleri@sokmarket.com.tr
Telefon : 0850 808 00 00

Şok Market müşteri hizmetlerine internet üzerinden ulaşmak isterseniz aşağıda vermiş olduğumuz iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Şok Market İletişim Formu

Arama Terimleri: Şok iletişim bilgileri, Şok telefon no, Şok irtibat tel, Şok canlı destek, Şok müşteri temsilcisi, Şok şikayet hattı, Şok müşteri hizmetleri numarası, Şok çağrı merkezi numarası, Şok iletişim numarası, Şok çağrı merkezi, Şok müşteri hizmetleri direk bağlanma

52 Yorum

  1. Sadettin 19 Ağustos 2022
  2. HAMZA DİRGEN 14 Aralık 2023
  3. Mahmut 17 Mart 2024

Yorum Yap