Gimsa Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Gimsa Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Gimsa açılış saati kaçta? Gimsa kapanış saati kaçta? Gimsa çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Gimsa Çalışma Saatleri

Ülkemizde yalnızca Ankara ve çevresinde şubeleri bulunan Gimsa marketler zinciri, yaklaşık 10 adet şubesi ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Ancak sadece Ankara’da hizmet vermesi ve 10’a yakın şubesi olmasına rağmen, diğer markalar arasında en fazla para kazanan markaların başında gelmektedir. Açmış olduğu mağazalarında büyük boyutlu olmasına ve etkili hizmetler sunabilmesine hizmet sağlayan Gimsa market zinciri, kapalı otopark ve fast food, çocuk parkları kapasiteleri ile birlikte daha eğlenceli zaman geçirecek ve alışveriş yapılabilecek olan marketler zincirlerinin başını çekiyor.

Kurulmuş olduğu zamandan beri, sürekli olarak farklı bölgelerde şube açma hevesi ile çalışmalarına yer veren Gimsa markası, standart çalışma saatleri ile birlikte daha sorunsuz alışveriş yapabilme avantajlarını da sağlamaktadır. Açılış saatlerinin öğrenilmesi ve günlük düzen planınızın bu bilgilere yapılabilmesi amacı ile yaptığımız araştırmalar sonucunda, elde edilecek olan bilgiler, aynı zamanda yaz ve kış aylarında görülebilecek olan saat farklarının da öğrenilmesini sağlayacaktır. Çocuk oyuncakları, ekmek, et ürünleri, süt ürünleri ve kuruyemiş çeşitleri gibi çeşitli gıda ve malzemeler üzerinden satış işlemi gerçekleştiren Gimsa market zincirinin açılış ve kapanış saatini aşağıdaki bilgilerden öğrenebilirsiniz.

Ankara’da ilk olarak 10’a yakın mağazası ile birlikte hizmet vermeye başlamış olan Gimsa market zinciri, 2004 yılında alışveriş yapabilmeniz için kurulmuştur. Ancak sürekli olarak farklı bölgelerde şube açma işlemlerine yer veren firma, farklı şehirler içinde hizmet verme projeleri için aralıksız olarak çalışmalarını yürütüyor. Pazartesiden itibaren Cumartesi ve Pazar günleri de dâhil olmak üzere tek tip çalışma saatlerine yer veren Gimsa market zinciri, her sabah saat 10:00’da açılmaktadır. Akşam saatlerinde de aynı şekilde 21:45’de kapanan market zinciri, diğer market zincirlerine oranla daha kısa çalışma saatlerine sahiptir. Bunların yanı sıra milli ve din bayramlarda da aralıksız olarak alışverişe açık olan Gimsa, müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmeye özen gösteriyor. 19 Mayıs, 15 Temmuz, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı ya da 30 Ağustos Zafer Bayramı gibi dini ya da milli bayramlarda da açık olması sebebi ile Gimsa market zincirlerine belirtilen saatlerde giderek, alışverişlerini yapabilirsiniz.

Gimsa Açılış Saati
10:00

Gimsa Kapanış Saati
21:45

Gimsa Çalışma Saatleri
10:00-21:45

Arama Terimleri: Gimsa açılış saati, Gimsa kapanış saati, Gimsa çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap