Hakmar Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Hakmar Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Hakmar açılış saati kaçta? Hakmar kapanış saati kaçta? Hakmar çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Hakmar Çalışma Saatleri

İlk olarak ülkemizde hizmet vermeye başlamış olan Hakmar market zinciri, İstanbul Pendik’te ilk şubesi ile sektöre giriş yapmıştır. 1997 yılından bu yana farklı şehir ve bölgelerde açtığı şubeleri ile birlikte daha fazla kişiye hitap etmeyi başaran Hakmar, özellikle gıda ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için uygun, indirimli fiyatları sayesinde kolaylıklar sunmaktadır. Her gün daha fazla açılan şubeleri ile güvenilir alışveriş yapabilmeyi mümkün kılan market zinciri, deneyimli personel sayıları ile birlikte daha kaliteli hizmet sunmayı mümkün kılıyor.

Günümüzde 25 şubesi bulunan market zinciri, özellikle personel seçimi konusunda dikkatli olması sayesinde, daha güler yüzlü kişiler ile çalışmakta ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmektedir. Diğer marketler zincirinin aksine teknolojik cihaz ya da ev eşyası ürünlerinin satışını değil, sebze ve meyve gibi gıdaların satışını uygun ücretler ile gerçekleştiriyor. İndirim ve kampanyaların belirli günler için yapılmasını sağlayan Hakmar için merak edilen soruların başında da açılış ve kapanış saatleri gelmektedir.

Haftanın 7 günü aralıksız olarak açık şekilde hizmet veren market zinciri, belirli saatler aralığında açık kalmaktadır. Özellikle hafta sonu ve dini ya da milli resmi bayramlarda da açık olarak müşterilerini ağırlamayı benimsemiş olan Hakmar market zinciri, sabah saatlerinde 09:00’da açılmaktadır. Süpermarket zincirinin kesintisiz olarak hizmet vermesinin yanı sıra yalnızca Cuma saatlerinde 1 saat kadar kapalı olduğu biliniyor. Cuma günü öğle saatinin dışında ise kesintisi olmayan Hakmar’ın kapanış saati ise 21:00 olarak görülmektedir. Kasaların saat 21:00’da kapanmasının ardından Hakmar personel kadrosu, marketlerde temizlik ve ürün toplama gibi ek işlerini yapmakta ve 22:00’da marketler tamamen kapanmaktadır. Ülkemizde farklı bölge ve şehirlerde zincirlerini bulunan süpermarket Hakmar, açılış ve kapanış saatleri için şehir ya da şube fark etmeksizin aynı saatleri geçerli kılmıştır. Kısacası Hakmar ile alışveriş yapabilmek için sabah 09:00 ile akşam 21:00 saatleri arasında süpermarketlerden yararlanmış olmanız gerekmektedir. Ramazan Bayramı, Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı ya da farklı tatil günleri içinde açık olarak hizmet sunan Hakmar zincirleri, özellikle meyve ve sebzeler için ideal marketlerin başında geliyor.

Hakmar Açılış Saati
09:00

Hakmar Kapanış Saati
21:00

Hakmar Çalışma Saatleri
09:00-21:00

Arama Terimleri: Hakmar açılış saati, Hakmar kapanış saati, Hakmar çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap