Simit Sarayı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Simit Sarayı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Simit Sarayı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Simit Sarayı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Simit Sarayı şikayet hattına erişebilirsiniz. Simit Sarayı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Simit Sarayı Çağrı Merkezi Numarası

Fırından yeni çıkmış sıcacık bir simidi kim sevmez ki? Simit Sarayı yıllardan beri siz değerli müşterilerine simit, poğaça, açma, kurabiye, pizza, makarna gibi sevilen ve oldukça fazla tercih edilen ürünleri sunmaktadır. Günlük ve sıcak ikram edilen bu gıdaların yanında çay, kahve, soğuk içecekler de bulunmaktadır. Kendine özgü lezzetleri ve tatları ile sadece ülkemizde değil, başka ülkelerde de şubeleri vardır. Türk damak tadını ve lezzetini diğer ülkelerde de sunmaktadır. Hatta Türk yemeklerini ve tahin, pekmez ve erişte gibi Türk lezzetlerini de yurt dışında tanıtmak amacını da gütmektedir. Aynı zamanda müşterilerine verdiği önem neticesinde çağrı merkezlerini de oluşturmuş, onların fikir ve düşüncelerine de önem vermiştir.

Simit Sarayı çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Simit Sarayı Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizde ve şubesi olan diğer ülkelerde genellikle insanların sıklıkla bulunduğu en işlek caddeleri ve alışveriş merkezlerini tercih eden Simit Sarayı, kişilerin kendisini fark edebilmelerini hedeflemektedir. 25 ülkede günde milyonlarca müşterisini ağırlayan ve muhteşem lezzetlerini tattıran firma Franchise sistemi sayesinde şube sayısını gittikçe artırmaktadır. Simit Sarayı ailesine katılarak bir dünya devi olmak isteyen yatırımcılar simitsarayi.com adresini ziyaret edebilirler. Buradan başvurularını yapabilirler. İstedikleri şehirde ya da ülkede Franchise sistemi ile şube açmanız ve bize katılmanız mümkündür.

Simit Sarayı yeni lezzetlere ve yeni fikirlere açık bir kuruluştur. Bu yüzden de müşteri hizmetleri oluşturulmuştur. Lezzetlerimize yenilerini katmak ve farklı tatları sizlere sunmak için bize fikir ve önerilerinizi sunabilirsiniz. 0 216 564 44 44 numaralı müşteri hizmetlerini aradığınızda yurtiçi ya da yurtdışı Franchise sistemi ile ilgili bilgi alabilir, operatörlerimizle her konuda konuşmak için bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Simit Sarayı müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Simit Sarayı Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bir dünya devi olan Simit Sarayı müşteri hizmetlerine yukarıdaki numaradan direk bağlantı kurmanız mümkündür. Size yönlendirilen tuşlamayı yaparsanız hemen temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. Ayrıca istek ve önerileriniz için 444 8 768 numaralı hattımızı da arayabilirsiniz. Bizleri sosyal medya iletişim araçları ile takip edebilir ve ulaşım sağlayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Simit Sarayı müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Simit Sarayı Şikayet Hattı

Siz değerli müşterilerinin her türlü şikayetini değerlendirmeye alan firmamız bütün şikayet konuları ile ilgilenmektedir. Bunların telafisine çalışmaktadır. Yukarıdaki numaralarımızı arayarak şikayetlerinizi bize bildirebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Simit Sarayı müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Simit Sarayı şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Simit Sarayı Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 8 768

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Simit Sarayı çağrı merkezi numarasına 444 8 768 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

GENEL MERKEZ

Adres: Apa Giz Plaza, Büyük Dere Cad. No: 191 34330 Levent, İstanbul, Türkiye

İletişim

Telefon Numarası: 0 212 398 0 398

Fax: 0 850 393 4 888

Mail Adresi: info@simitsarayi.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Simit Sarayı iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Simit Sarayı sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Simit Sarayı iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Simit Sarayı iletişim bilgileri, Simit Sarayı telefon no, Simit Sarayı irtibat tel, Simit Sarayı canlı destek, Simit Sarayı müşteri temsilcisi, Simit Sarayı şikayet hattı, Simit Sarayı müşteri hizmetleri numarası, Simit Sarayı çağrı merkezi numarası, Simit Sarayı iletişim numarası, Simit Sarayı çağrı merkezi, Simit Sarayı müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap