arcelik-cagri-merkezi-numarasi

Arçelik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Arçelik çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Arçelik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Arçelik şikayet hattına erişebilirsiniz. Arçelik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Arçelik Hakkında

Türkiye’nin önde gelen beyaz eşya firmalarından biri olan Arçelik yıllardır verdiği kaliteli hizmet ve teknik desteği ile müşterilerinin beğenisini alarak oldukça başarılı isim yapmış bir firma haline gelmiştir.

Arçelik yedi ülke üzerinde on sekiz üretim tesisi bulunan, dünya genelinde otuz iki ülke üzerinde otuz dört satış ofisi bulunan ayrıca dünya pazarında on bir markasıyla oldukça büyük bir yer edinen firmanın yüz kırk beşten fazla ülkede hizmet sunan konumdadır. Her geçen gün büyümesine devam etmektedir. Büyümesinin en önemli etkenleri arasında teknolojiyi takip etmek yerine teknolojiye katkı sağlama düşüncesi yer almaktadır. Bu sebeple her geçen gün ürün yelpazesini genişletirken aynı zamanda da geniş servis ağıyla varlığını sürdürmektedir.

Arçelik toplam satış rakamlarına bakıldığı zaman Avrupa da yer alan en büyük üçüncü beyaz eşya şirketi konumundadır. Türkiye de beyaz eşya, ankastre ve klimada yüzde ellinin üzerinde pay sahibidir. Arçelik ülkemizde bu kadar tercih edilirken servis ağının yaygın olması da bu tercihte etkin olarak rol oynamaktadır.

1955 yılında Sütlüce de kurulan Arçelik firması Türkiye de bir çok ilke imza atmıştır. İlk çamaşır makinesi, ilk buzdolabı ile sektöre oldukça hızlı giren firma teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak her geçen gün büyümesine devam etmiştir. Ülkemizde bir çok ödüle layık görülen firma teknolojiyi müşterilerine ulaştırırken aynı zamanda da çevreci tutumu ile ön plana çıkmaktadır.

Arçelik Çağrı Merkezi Numarası

Arçelik üretmiş olduğu ürünlerde enerji tüketimine de önem vermektedir. Ürünlerinde en az enerjiyi harcama adına gelişmiş teknolojiyi kullanmakta ve müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Müşteri velinimetimizdir mantığı ile hareket eden firma en önemli unsurun insan kaynakları olduğunu haliyle insanlara sunulan hizmette memnuniyetin en üst seviyede olması gerektiğini benimsemiştir. Ürünlerinin daima arkasında duran sorun yaşanıldığı zaman en pratik çözümleri sunan firma işlerinde üstün iş ahlakını uygulamaktadır.

Türkiye’de 563 tane teknik servis noktası bulunan Arçelik müşterilerine daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek adına çağrı merkezi kurmuştur.

Arçelik müşteri hizmetleri numarası na ulaşabilmek için Arçelik iletişim 444 lü numarası bulunmaktadır.

Arçelik müşteri hizmetlerini arayarak haftanın 7 günü, günün 24 saati teknik destek alabilir, satın almış olduğunuz ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Arçelik müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler sonucunda işlemlerinizi kolaylıkla ve hızlıca gerçekleştirebileceksiniz. Sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma bu konuda gerekli hassasiyeti göstermektedir.

Arçelik Müşteri Hizmetleri Numarası

Arçelik ülkemizde oldukça popüler olan beyaz eşya firmasıdır. Haliyle bu kadar kullanıcıya en iyi şekilde hizmet edebilmek için servis kalitesini ve en önemlisi çağrı merkezi iletişim numarasını aktif olarak çalışır tutmaktadır. Arçelik iletişim numarası üzerinden yaşadığınız sorunları aktarabilir ve hızlıca çözüm bulabilirsiniz.

Arçelik çağrı merkezi numarası olarak 0850 210 0 888 numaralı iletişim numarası kullanılmaktadır. İletişim numarası üzerinden görüş, öneri ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Arçelik Çağrı Merkezi İletişim Numarası
0850 210 0 888

Arçelik Müşteri Hizmetleri 444

Arçelik, müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımıyla öne çıkan bir marka olarak, 444 numaralı Müşteri Hizmetleri hattıyla müşterilerine etkili ve çözüm odaklı iletişim imkanı sunmaktadır. Arçelik Müşteri Hizmetleri, ürünlerle ilgili yaşanan sorunlar, teknik destek talepleri, servis ihtiyaçları gibi konularda geniş bir yelpazede yardımcı olmaktadır. Profesyonel ve deneyimli ekip üyeleri, müşterilerin sorularını yanıtlayarak, ürün kullanımıyla ilgili rehberlik sağlayarak ve gerektiğinde servis organizasyonu yaparak müşteri deneyimini geliştirmeyi hedeflemektedir.

Arçelik Müşteri Hizmetleri‘nin 444 numaralı hattı, sadece sorun çözmekle kalmayıp aynı zamanda müşteri geri bildirimlerini önemseyen bir yaklaşımı desteklemektedir. Müşteriler, ürünlerle ilgili deneyimlerini paylaşabilir, öneri ve şikayetlerini ileterek markanın ürün ve hizmet kalitesinin artmasına katkıda bulunabilirler. Arçelik, çağrı merkezi ekibi aracılığıyla müşterilerine her aşamada yardımcı olmanın yanı sıra, teknolojik gelişmeleri de takip ederek iletişim kanallarını geliştirme çabasındadır. Bu sayede, Arçelik Müşteri Hizmetleri, müşteri memnuniyetini ve marka sadakatini sağlamak adına önemli bir iletişim köprüsü olarak rol oynamaktadır.

Arçelik Şikayet Hattı

Arçelik firmasına ait şikayet hattı bulunmuyor bunun yerine müşteri hizmetleri numarasını arayarak rahatsızlıklarınızı ya da önerilerinizi iletebilirsiniz. Arçelik ile ilgili olumsuz düşünceleriniz ya da ürünlerinizde sorun mevcutsa bu konuda mutlaka müşteri temsilcileriyle irtibata geçiniz.

Dilerseniz aşağıdaki linkten müşteri hizmetlerine ulaşabilir, Öneri, şikayet, üye işlemleri, bilgi, teşekkür ve teknik servis kategorilerinde bilgi edinebilirsiniz. İletişim formunu doldururken tüm alanları eksiksiz olarak girdiğinizden emin olunuz. İşleminizin önemine göre telefon yoluyla veya mail yoluyla size geri dönüş sağlanacaktır.

Arçelik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Arçelik müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Arçelik İletişim Formu

Arçelik firması ile iletişime geçmenizin bir çok yolu bulunmaktadır. Bunlardan iletişim numaralarını tercih etmemeniz durumunda iletişim formunu kullanarak bilgi alabilir ya da sorularınıza yanıt arayabilirsiniz. İletişim formu ile göndereceğiniz durumlar en kısa sürede müşteri temsilcileri tarafından cevaplandırılarak sizlere bildirilecektir.

Arçelik İletişim Formu

Arama Terimleri: arçelik iletişim bilgileri, arçelik telefon no, arçelik irtibat tel, arçelik canlı destek, arçelik müşteri temsilcisi, arçelik şikayet hattı, arçelik müşteri hizmetleri, arçelik çağrı merkezi numarası, arçelik çağrı merkezi, arçelik müşteri hizmetleri numarası

124 Yorum

 1. Leyla askin 10 Ağustos 2018
 2. Leyla altaş 14 Ağustos 2018
 3. Çiğdem 29 Ağustos 2018
 4. şefika turgut 15 Ocak 2019
 5. Songül Çelik 26 Şubat 2019
 6. Pınar Elmalı 15 Mart 2019
  • Yönetici 15 Mart 2019
 7. tuğba duran 20 Mayıs 2019
 8. ummu gunduz 29 Mayıs 2019
 9. Fatih ucar 14 Ağustos 2019
 10. Fatih ucar 14 Ağustos 2019
 11. sultan Topuz 8 Eylül 2019
 12. Murat GÜNEŞ 21 Ocak 2020
 13. ÖMÜR TURHAN YEGİN 2 Ağustos 2021
 14. Bahar Yurtsever 6 Temmuz 2022
 15. ismail ufacık 20 Ekim 2022

Yorum Yap