Aslı Börek Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aslı Börek Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aslı Börek çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Aslı Börek müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Aslı Börek şikayet hattına erişebilirsiniz. Aslı Börek müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Aslı Börek Çağrı Merkezi Numarası

Canınız börek, tatlı, kurabiye, baklava çektiği zamanlarda hem kalitesinden hem de lezzetinden emin olduğunuz markaya ihtiyacınız olacaktır. Aslı Börek lezzetin ve tazeliğin adresidir. Türk mutfağını sadece sizlere değil birçok turistlere ve yabancı ülkelere sunmaktadır. Ülkemizde bulunan unlu mamül tesisinde önemli bir yere sahiptir. Börek, poğaça, simit, zeytinyağlı yaprak sarması, mantı en çok tercih edilen ürünleri arasında bulunmaktadır. Tatlı canı çekenler için şerbetli ya da sütlü tatlılar, kurabiyeler ilk sıralarda yer almaktadır. Üretim tesisi İstanbul Dudullu’da bulunmaktadır. İstediğiniz lezzetleri yemek için herhangi bir şubeye gidebileceğiniz gibi; internet sitemize giriş yaparak da sipariş oluşturabilir ve evinize bu lezzetlerin gelmesini sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezlerimizi arayarak sipariş oluşturabileceğiniz gibi; istek, dilek ve önerilerinizi de bildirebilirsiniz.

Aslı Börek çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Aslı Börek Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’de birçok şubeye sahip olmaktan ve bu ulaşım ağını daha da geliştirmekten büyük mutluluk duyan Aslı Börek her geçen gün daha da büyümektedir. İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir, Mersin, İzmit, Konya, Bolu ve daha birçok ilde 80’den fazla şubesi bulunmaktadır. Size yakın bir bölgede şubeye sahipseniz bu muhteşem lezzetlerden tatmalısınız. El değmeden hazırlanmış olan ürünlerimiz oldukça hijyenik ve sağlıklıdır. Evinize sipariş vermek için asliborek.com.tr adresine giriş yaparak üye olabilirsiniz. Siparişlerinizi de hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ayrıca istek, dilek ve taleplerinizi de söyleyebilirsiniz. 0 850 321 41 41 numaralı çağrı merkezlerimiz sizler için oluşturulmuştur. Ayrıca watsapp numaramız olan 0 530 520 88 28 arayabilir, bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Aslı Börek müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Aslı Börek Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Aslı Börek müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmak isteyen kişiler yukarıdaki telefon numaralarını arayabilirler. Tek tıkla eve teslimat isteyenler çağrı merkezlerini arayarak sipariş oluşturabilirler. Sipariş verilen ürünler nakit, kredi kartı ya da kapıda ödeme ile ücretleri ödenebilir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Aslı Börek müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Aslı Börek Şikayet Hattı

Üretmiş olduğumuz günlük ve taze ürünlerimiz kişilerin damak tatlarına göre farklılaşmaktadır. İçlerinden seçim yaparken o an canınızın istediğine göre hareket edebilirsiniz. Almış olduğunuz ürünlerde hoşnut kalmadığınız durumlar, kargoda gecikme ya da lezzetteki şikayetleri tarafımıza bildirebilirsiniz. Yapılan bütün şikayetler değerlendirilmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Aslı Börek müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Aslı Börek şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Aslı Börek Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 321 41 41

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Aslı Börek çağrı merkezi numarasına 0850 321 41 41 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İletişim ve İrtibat Hattı : 0850 321 41 41

Whatsapp İletişim Numarası : 0530 520 88 28

Arama Terimleri: Aslı Börek iletişim bilgileri, Aslı Börek telefon no, Aslı Börek irtibat tel, Aslı Börek canlı destek, Aslı Börek müşteri temsilcisi, Aslı Börek şikayet hattı, Aslı Börek müşteri hizmetleri numarası, Aslı Börek çağrı merkezi numarası, Aslı Börek iletişim numarası, Aslı Börek çağrı merkezi, Aslı Börek müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap