Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Sağlık insanların önem verdiği bir konudur. Hasta olan kişiler kaliteli bir sağlık hizmeti almak isterler. Doktorların ilgisi ve hastanedeki işlemlerin hızlı olması hastalar ve hasta yakınları için oldukça önemlidir. Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi ilk olarak 2002 yılında Devlet Hastanesi olarak hizmete başlamıştır. 2005-2015 yılları arasında ise Eğitim ve Araştırma Hastanesi olmuştur. Günümüzde üniversite hastanesi olarak hizmet vermektedir. İstanbul’un Ümraniye semtinde bulunmaktadır. Birçok bölümleri olmakla birlikte tahlil laboratuvarlarının genişliği ile birlikte birçok hastaya hizmet vermektedir. Hastanede 836 yatak ve günde 6500 hasta muayenesi yapılmaktadır. Ayda ortalama 4000 operasyon gerçekleştirilmektedir. Böyle kapsamlı bir hastanede muayene olmak isteyenler çağrı merkezlerini arayarak istediği bölümde randevu oluşturabilirler.

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası 0216 632 18 18 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi içinde birçok bölüm bulunmaktadır. Bunların arasında; çocuk, ağız sağlığı, aile hekimliği, cildiye, acil tıp, beyin ve sinir cerrahisi, kalp ve damar cerrahisi, kadın hastalıkları ve doğum, kulak burun boğaz, ortopedi, plastik cerrahi, organ nakli gibi birçok bölüm bulunmaktadır. Gitmek istediğiniz bölümle ilgili doktor araştırması yapmak ve istediğiniz güne randevu almak için internet sitesine giriş yapabilir müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Kişiler doktor seçimlerinde alanlarında uzman olan kişilerden randevu alabilirler. Müşteri hizmetlerini aradığınızda da bölüm doktorlarını öğrenebilir müsait zamana randevu talep edebilirsiniz. Hastaneye gittiğinizde beklemeden muayene olabilir ve gerekli olan tetkikleri de hemen yaptırabilirsiniz. Hastaneye ulaşım da oldukça kolaydır.

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0216 632 18 18 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi ile direkt bağlantı kurmak isteyen kişiler (0216) 632 18 18- Kezban Esat Semt Polikliniği için 216 412 40 32- Mustafa Kemal Semt Polikliniği için 0216 470 10 00 Ümraniye Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi için (0216) 650 76 76 numaralardan iletişim kurmanız mümkündür. Mail ile ulaşım sağlamak isteyenler isteah24.hh@saglik.gov.tr adresine yazılı mesaj gönderebilirler.

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 632 18 18 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Şikayet Hattı

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi doktorlarından, hizmetlerinden ya da farklı konulardan şikayeti olanlar şikayetlerini müşteri hizmetlerine bildirebilir ya da mail gönderebilir. Yapılan bütün şikayetler değerlendirilmektedir.

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi şikayet hattı 0216 632 18 18 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 632 18 18

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0216 632 18 18 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Elmalıkent Mahallesi Adem Yavuz Cad. No:1 Ümraniye / İstanbul
Santral İletişim Numarası : (0216) 632 18 18
Faks İrtibat Hattı : (0216) 632 71 24 / 0 (216) 632 71 21
İletişim Mail Adresi : isteah24.hh@saglik.gov.tr
Ümraniye Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Santral Telefon Numarası : (0216) 650 76 76

Arama Terimleri: Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri, Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi telefon no, Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi irtibat tel, Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi canlı destek, Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi müşteri temsilcisi, Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi şikayet hattı, Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası, Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi iletişim numarası, Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi çağrı merkezi, Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap