Setcard Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Setcard çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Setcard müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Setcard şikayet hattına erişebilirsiniz. Setcard müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Setcard, Set Kurumsal Hizmetler A.Ş. ismiyle 2001 yılında kurulmuştur. Setcard, anlaşmalı olduğu kurum ve kuruluşların çalışanlarının yemek haklarının ödeme sistemini yönetir ve organize eder. 2005 yılından bu yana akıllı kart sistemi kullanımdadır. Ülkemizde kullanımı oldukça yaygındır, kolay kullanımı ve müşterilerine özel fırsatlarıyla tercih sebebi olmuştur.

Setcard’ın birçok alanda ödeme sistemi bulunmaktadır. Üyelerine özel ayrıcalıklar sunan Setcard’ın faaliyette olan hizmetleri şu şekildedir; Hediye Kart, Setcard Konaklama, Turnike sistemleri, Kampüs kart, Temassız kart, Setcard Çay, Setcard Tedarik.

Setcard Çağrı Merkezi Numarası

Ülkemizde en yaygın kullanım alanına hakim ve yıllar içinde sağlanan olumlu yeniliklerle pek çok artısı bulunan Setcard kullanıcılarına büyük kolaylık sağlar. Yıllardır yemek kartı özelliğini insanlar tarafından kullanıma uygun bir avantaj halind egetiren markamız sadece yemek kartı değil, güncellemeler ile eklenen özellikleri sayesinde kartsız kullanım ve para kartı olarak da kullanıma uygun hale getirilmiştir. Bunlara ek olarak pek çok maddi pratiklik ve toplumları kalkındırma amacıyla çıktığımız bu yolda elbette ki her zaman geniş vizyonla hareket etmekteyiz. Bu doğrultuda kullanıcılarımızın yaşaması muhtemel olan tatsız tecrübe ve problemlerde de her zaman hazır bulunmaktayız. Çağrı merkezi numaramızdan her zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

Setcard çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Setcard Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket sahipleri ve çalışanları için yenilikçi yaklaşımımızla çıktığımız bu yolda hedefimizden hiç sapmadık. Hayatları kolaylaştırma misyonumuz ve ihtiyaçlarla birlikte artan talepler neticesinde her zaman daha iyisini yapmak Setcard ailesi için vazgeçilmez bir tutkudur. Kullanıcılarımızın her sorununu çözmek işimizin bir parçasıdır. 444 0 351 numaralı müşteri hizmetleri servisimizden her vakit ve her durumda yararlanabilmeniz mümkündür. Var olan sıkıntınızın kısa zamanda çözüme ulaştırılacağından emin alabilirsiniz. Görüşmeler kayıt altında yapılmaktadır. Aynı zamanda tüm kişisel verileriniz de muhafazamız altındadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Setcard müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Setcard Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kullanıcıları ve ilgili kişilerin yaşadığı bütün sıkıntılarda olumlu bir tutumla yaklaşıp memnuniyetsizlikleri ortadan kaldırma amacı güden Setcard ayrıcalığını bu yaklaşımına da borçludur. Sizler kullanıcımız olduktan sonra artık alakamızı kesen bir firma hiç olmadık. Biz her zaman, her koşulda problemleri bertaraf etmekten yana bir misyon edinmiş bulunmaktayız. Bu nedenle 444 0 351 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayıp kartınızın içeriği hangi alanı kapsıyorsa sizi yönlendirdiğimiz dahili numaraları tuşlayarak direkt olarak bağlanabilirsiniz. Hiç beklemeden iletişim kurduğunuz temsilcimizle hali hazırdaki sıkıntınızı ya da istek ve önerilerinizi aktarabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Setcard müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Setcard Şikayet Hattı

Dinamik bir iletişim sağlayabileceğiniz Setcard şikayet hattı her şartta sorununuzu çözmek için çalışmayı benimsemiş bir sistemle çalışır. Müşteri hizmetleri numaramızdan müşteri temsilcilerimize ulaşım sağlayabileceğiniz gibi https://www.setcard.com.tr/iletisim adresine tıklayarak formu doldurabilirsiniz. Bütün şikayetlerinizle ilgili olabilecek en kısa zamanda sizlere dönüş sağlanacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Setcard müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Setcard şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

GENEL MÜDÜRLÜK
Adres: Kısıklı Mahallesi Alemdag Caddesi No:34 Üsküdar, İSTANBUL

İrtibat Tel: 444 0 351

Faks: +90(216) 344 0 351

Setcard’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kartınızda yaşadığınız teknik sorunlar hakkında destek alabilir, bakiye sorgulama ve bakiyede karşılaştığınız hatayı bildirebilir, üye iş yerleri hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Setcard Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 03 51

Setcard Talep Formu
talep formu

Arama Terimleri: setcard iletişim bilgileri, setcard telefon no, setcard irtibat tel, setcard canlı destek, setcard müşteri temsilcisi, setcard şikayet hattı, setcard müşteri hizmetleri numarası, setcard çağrı merkezi numarası, setcard iletişim numarası, setcard çağrı merkezi, setcard müşteri hizmetleri direk bağlanma

“Setcard Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” üzerine 21 yorum

 1. Sayın yeykili
  Setcard ımı kaybettim müşteri hizmetlerini arıyorum
  Tlf açan yok ne yapmalıyım

  Cevapla
 2. işletme sahibiyim ve iki gündür setcard tan çekim yapamıyoruz aradığımızdada sürekli tel meşgül sıkıntı nezaman giderilecek

  Cevapla
 3. Musteri hizmet numaranıza ulasilamiyor iki gundur ariyorum. Bozuk mesgul veriyor. Bu buyuk bir problem. Sorunum var ve cozemiyorum. Ulasilamiyorsunuz……

  Cevapla
  • Merhaba, konu içerisine talep formu eklenmiştir. Talep formunu doldurarak Setcard müşteri hizmetlerinin size geri dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz.

   Cevapla
 4. Sayın Yetkili
  444 0351 telefon hattınıza ulaşmak mümkün değil , sürekli meşgul uyarısı veriyor. Çok müşterinizi mağdur ediyorsunuz.
  Yaşadığım soruna gelince bakiyemde 150 tl gibi ( tahminim) gibi bir tutar buharlaşıp uçtu, her ne hikmetse hesap dökümüde alamıyorum, son 3 günlük harcama görünüyor. Konu ile alakalı çok acil dönüş bekliyorum.

  Cevapla
  • Merhaba, konu içerisine talep formu eklenmiştir. Talep formunu doldurarak Setcard müşteri hizmetlerinin size geri dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz.

   Cevapla
 5. Bu telifonunuza niye ulaşılamıyo bir numara var oda hep meşgul üç gündür arıyorum ne dir bu

  Cevapla
  • Merhaba, konu içerisine talep formu eklenmiştir. Talep formunu doldurarak Setcard müşteri hizmetlerinin size geri dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz.

   Cevapla
  • Merhaba, konu içerisine talep formu eklenmiştir. Talep formunu doldurarak Setcard müşteri hizmetlerinin size geri dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz.

   Cevapla
 6. merhaba;bakiyemde 80 tl kadar bir rkam eksik ve kart hareketleim görünmüyor acil yardım lütfen

  Cevapla
  • Merhaba, konu içerisine talep formu eklenmiştir. Talep formunu doldurarak Setcard müşteri hizmetlerinin size geri dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz.

   Cevapla
 7. Merhaba once uygulamamda hareketlerim acilmiyodu simdi sadece kalam bakiyeyi gosteriyo cok komik bir rakam 1 lira kalmis ez az 200 tl bakiyem eksik . irtibat kurabilcegimiz bir numara verin orayi arayalim bukadr magduriyet olmamalı

  Cevapla

Yorum yapın