vitra-cagri-merkezi-numarasi

VitrA Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

VitrA çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde VitrA müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden VitrA şikayet hattına erişebilirsiniz. VitrA müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

VitrA, 1958 yılında kurulmuş olan Türkiye’nin ilk seramik sağlık üretim firmasıdır. VitrA, Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu bünyesinde kurulmuş bir şirkettir. Özel tasarım ekibi ile günümüz ve geleneksel şartlara uygun banyo tasarımlarıyla VitrA gözde firmalardan birisi olmuştur. VitrA banyo ve banyo araç gereçleri, seramik alanlarında ürünler üretmektedir.

Büyük bir Ar-Ge ekibi ve 2011’de kurulan inovasyon merkezi ile tasarımlarına her gün yeni bir yenilik katmakta, yenilikçi politikası ile müşterilerine günümüzün en modern tasarımlarını sunmaktadır. Genel satış politikasını müşteri memnuniyeti olarak belirleyen VitrA, ülkemizde büyük bir pazar payına sahiptir.

Vitra Çağrı Merkezi Numarası

Evlerimizin iç mekanlarında kullanılan birçok ürün onların daha güzel ve hoş bir görüntüde olmasını sağlamaktadır. Özellikle banyo, kolidor, mutfak ve tuvalet gibi ıslak zemninlerdeki fayans, lavobo, klozet ya da taşlar evimizin şıklığını artıran ürünlerdir. Kaliteli ürünleri ile oldukça fazla tercih edilen bir dünya markası olan Vitra ile sizler de evleriniz de farklılık yaratabilirsiniz. Ayrıca duş sistemleri, armatürler, farklı banyo aksesuarları ile de evinize şıklık katacaktır. Her ilde ve birçok ilçede bulunan mağazaları ile her zevke ve her bütçeye uygun olan ürünler sizler için tasarlanmıştır.

VitrA çağrı merkezi numarası 0850 311 70 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Banyo için gereksinim duyduğunuz her türlü ürünün haricinde mutfak için bataryalar, evyenin haricinde yer döşemesinde kullanacağınız farklı renklerdeki taşlar ile evleriniz dikkat çekici bir hal alabilir. Ürünlerden ve satışlarımızdan oluşan her türlü sıkıntılarınızda ve sorularınızda çağrı merkezlerimiz sizler için oluşturulmuştur.

Vitra Müşteri Hizmetleri Numarası

Vitra Ezcazıbaşı yapı ürünleri arasında bulunan bir markadır. Yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda üretim tesisi bulunmaktadır. Ülkemizde Bilecik-Bozüyük, İzmit- Gebze, İstanbul- Tuzla üretim tesisleri binlerce metre kareden ve binlerce çalışandan oluşmaktadır. Ayrıca Almanya, Fransa ve Rusya’da da tesisleri mevcuttur. Hatta Bozüyük’te bulunan üretim tesisi kapasite, teknoloji ve kalite bakımından dünyada ilk sırayı da almaktadır. Bu denli köklü bir firma müşterilerinin her türlü istek, dilek ve önerilerini önemsemektedir. Danışma hattımız olan 0 850 311 70 70 numaralı telefonumuzu her türlü konuda arayabilirsiniz.

VitrA müşteri hizmetleri numarası 0850 311 70 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimizi incelemeniz için vitra.com.tr adresimizi ziyaret edebilir, aynı zamanda sizlere en yakın olan şubemizi de öğrenebilirsiniz. Evlerinizdeki granit ve seramik şıklığını ürünleri incelediğinizde göreceksiniz.

Vitra Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Vitra müşteri hizmetlerine direk bağlanma kolaylığını yukarıdaki numarayı arayarak sağlayabileceksiniz. Ayrıca internet sitemizde bulunan ‘bize ulaşın’ bölümü ile de mesaj göndermeniz mümkündür. Bizleri her türlü sosyal iletişim araçlarından takip edebilir ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

VitrA müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 311 70 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vitra Şikayet Hattı

Sizlere yıllardan beri kaliteli ürünler sunan ve garanti veren Vitra ürünleri, kişilerin her türlü şikayetlerinde yanındadır. Memnuniyetsizlikler, ürünlerden ya da satış noktalarımızdan kaynaklanan şikayetler tarafımızca değerlendirilecek ve çözümlenecektir.

VitrA’nın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla satın aldığınız VitrA ürünleri hakkında tüm detaylı bilgilere sahip olabilir, size en yakın satış noktalarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

VitrA Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 311 70 70

VitrA şikayet hattı 0850 311 70 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen VitrA müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri VitrA şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

VitrA Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 311 70 70

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. VitrA çağrı merkezi numarasına 0850 311 70 70 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: vitra iletişim bilgileri, vitra telefon no, vitra irtibat tel, vitra canlı destek, vitra müşteri temsilcisi, vitra şikayet hattı, vitra müşteri hizmetleri numarası, vitra çağrı merkezi numarası, vitra iletişim numarası, vitra çağrı merkezi, vitra müşteri hizmetleri direk bağlanma

13 Yorum

 1. Berna 13 Temmuz 2017
  • Yönetici 20 Temmuz 2017
 2. melisa 12 Ekim 2017
 3. muzaffer mumcu 19 Kasım 2017
  • cagrimerkezimizyazar 19 Kasım 2017
 4. Hakan Turhan 14 Şubat 2018
 5. mehmet 29 Mart 2018
 6. salim gürleyen 28 Mayıs 2018
 7. Selim GÜRPINAR 22 Haziran 2018
  • Yönetici 22 Haziran 2018
 8. Deniz GÜNGÖR 11 Ekim 2021
 9. Mustafa ERCAN 16 Eylül 2022
  • Mustafa ERCAN 16 Eylül 2022

Yorum Yap