VitrA Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

VitrA çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde VitrA müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden VitrA şikayet hattına erişebilirsiniz. VitrA müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

VitrA, 1958 yılında kurulmuş olan Türkiye’nin ilk seramik sağlık üretim firmasıdır. VitrA, Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu bünyesinde kurulmuş bir şirkettir. Özel tasarım ekibi ile günümüz ve geleneksel şartlara uygun banyo tasarımlarıyla VitrA gözde firmalardan birisi olmuştur. VitrA banyo ve banyo araç gereçleri, seramik alanlarında ürünler üretmektedir.

Büyük bir Ar-Ge ekibi ve 2011’de kurulan inovasyon merkezi ile tasarımlarına her gün yeni bir yenilik katmakta, yenilikçi politikası ile müşterilerine günümüzün en modern tasarımlarını sunmaktadır. Genel satış politikasını müşteri memnuniyeti olarak belirleyen VitrA, ülkemizde büyük bir pazar payına sahiptir.

Vitra Çağrı Merkezi Numarası

Evlerimizin iç mekanlarında kullanılan birçok ürün onların daha güzel ve hoş bir görüntüde olmasını sağlamaktadır. Özellikle banyo, kolidor, mutfak ve tuvalet gibi ıslak zemninlerdeki fayans, lavobo, klozet ya da taşlar evimizin şıklığını artıran ürünlerdir. Kaliteli ürünleri ile oldukça fazla tercih edilen bir dünya markası olan Vitra ile sizler de evleriniz de farklılık yaratabilirsiniz. Ayrıca duş sistemleri, armatürler, farklı banyo aksesuarları ile de evinize şıklık katacaktır. Her ilde ve birçok ilçede bulunan mağazaları ile her zevke ve her bütçeye uygun olan ürünler sizler için tasarlanmıştır.

VitrA çağrı merkezi numarası 0850 311 70 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Banyo için gereksinim duyduğunuz her türlü ürünün haricinde mutfak için bataryalar, evyenin haricinde yer döşemesinde kullanacağınız farklı renklerdeki taşlar ile evleriniz dikkat çekici bir hal alabilir. Ürünlerden ve satışlarımızdan oluşan her türlü sıkıntılarınızda ve sorularınızda çağrı merkezlerimiz sizler için oluşturulmuştur.

Vitra Müşteri Hizmetleri Numarası

Vitra Ezcazıbaşı yapı ürünleri arasında bulunan bir markadır. Yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda üretim tesisi bulunmaktadır. Ülkemizde Bilecik-Bozüyük, İzmit- Gebze, İstanbul- Tuzla üretim tesisleri binlerce metre kareden ve binlerce çalışandan oluşmaktadır. Ayrıca Almanya, Fransa ve Rusya’da da tesisleri mevcuttur. Hatta Bozüyük’te bulunan üretim tesisi kapasite, teknoloji ve kalite bakımından dünyada ilk sırayı da almaktadır. Bu denli köklü bir firma müşterilerinin her türlü istek, dilek ve önerilerini önemsemektedir. Danışma hattımız olan 0 850 311 70 70 numaralı telefonumuzu her türlü konuda arayabilirsiniz.

VitrA müşteri hizmetleri numarası 0850 311 70 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimizi incelemeniz için vitra.com.tr adresimizi ziyaret edebilir, aynı zamanda sizlere en yakın olan şubemizi de öğrenebilirsiniz. Evlerinizdeki granit ve seramik şıklığını ürünleri incelediğinizde göreceksiniz.

Vitra Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Vitra müşteri hizmetlerine direk bağlanma kolaylığını yukarıdaki numarayı arayarak sağlayabileceksiniz. Ayrıca internet sitemizde bulunan ‘bize ulaşın’ bölümü ile de mesaj göndermeniz mümkündür. Bizleri her türlü sosyal iletişim araçlarından takip edebilir ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

VitrA müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 311 70 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vitra Şikayet Hattı

Sizlere yıllardan beri kaliteli ürünler sunan ve garanti veren Vitra ürünleri, kişilerin her türlü şikayetlerinde yanındadır. Memnuniyetsizlikler, ürünlerden ya da satış noktalarımızdan kaynaklanan şikayetler tarafımızca değerlendirilecek ve çözümlenecektir.

VitrA’nın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla satın aldığınız VitrA ürünleri hakkında tüm detaylı bilgilere sahip olabilir, size en yakın satış noktalarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

VitrA Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 311 70 70

VitrA şikayet hattı 0850 311 70 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen VitrA müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri VitrA şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

VitrA Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 311 70 70

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. VitrA çağrı merkezi numarasına 0850 311 70 70 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: vitra iletişim bilgileri, vitra telefon no, vitra irtibat tel, vitra canlı destek, vitra müşteri temsilcisi, vitra şikayet hattı, vitra müşteri hizmetleri numarası, vitra çağrı merkezi numarası, vitra iletişim numarası, vitra çağrı merkezi, vitra müşteri hizmetleri direk bağlanma

“VitrA Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” üzerine 13 yorum

 1. Sayın yetkili
  13.07.2017 tarihinde oturaklı 120×90 ebatlı VİTRA duşa kabinin oturak kısmın altına konulması gereken metal destek servis elemanları tarafından konulmadı. İleride olası problemden sorumlu kim olacak.

  Cevapla
 2. Vitranın bir çok ürününü beğeniyorum fiyatları biraz pahalı olsa da kalitesi gayet iyi. Vitra iletişim numarası yazmışsınız ama her şehirde farklı vitra çağrı merkezi numaraları mevcut.

  Cevapla
 3. vitra ürünü için detaylı bir yazı yazıp firmaya gönderdim 1.aydır cevap gelmedi bekleyi neticeye göre yorum şikayetimi yapacağım

  Cevapla
 4. 1.000.000 nufuslu Sakaryada tek bir yetkili servis bulundurursanız, adamlar istedikleri gibi at koştururlar…

  Servis randevularına uymuyor… Sakaryada sırf servisi için bir daha vitra almayacağım ve kimseye tavsiye etmeyeceğimi bilin…

  Cevapla
 5. Aralık 2017 tarihinde Konya ili, Ilgın ilçesinden artema Lavabo bataryası ve gömme klozet takımı aldım. her ikisinde de sorunlar oluştu. Konya yetkili servisle görüştüğümde fotograf çekip göndermemi istediler . Eğer kendileri gelirse 215 TL para alacaklarını söylediler .Ben de kabul etmedim. Bu ürünler iki yıl kanunen garantili değil mi neden ücret isteniyor. Yetkililerden çözüm bekliyorum.

  Cevapla
 6. mayıs 2016 da sizden almıs oldugum rimex asma klozet seti su kacırıyor diye servisi aradım .. bin tane kontrol den gectik yok jonta 2 yıl garantili yok pompa 1 yıl garantili. bilmem neresi 5 yıl garantili. yaa madem ürüne güvenip o parayı talep ediyorsunuz adam gibi verin garanti surecini. hayır sadace ic takım alsam anlarım ben sizden komple set alıp taktırmısım siz bana gelip kontrol edersek 50 tl artı kdv diyorsunuz .. eee nerde kaldı bu ürünün garantisi ………….

  Cevapla
 7. Merhaba…
  Kalitesi ve müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olduğunu bildiğim Vitra marka porselen yer karosuyla evimin mutfak, koridor ve holünü döşetmek maksadıyla 20 Haziran 2018 Cuma günü akşam 18.00 sularında Ankara Bağlıca’da bulunan Vitra ürünleri bayisi RH Tasarım Proje mağazasına gittim. Arkadaşımla beraber iki çeşit 90*90 ebadında yer karosunu beğendik. Bir tanesine karar kıldık. Mağazanın satış yöneticisi Başak hanım stokları kontrol ederek yaklaşık 150 M2 mevcut olduğu beyanı üzerine metrekaresini 42 TL+KDV’ye anlaşarak 42 M2 lik ürünün kredi kartı tek çekimle ödemesini yaptım. Ertesi gün saat 14.00 a kadar ürünün teslim edileceğinin söylenmesi üzerine mağazadan arkadaşımla ayrıldık. Ertesi gün 09.30 sularında telefonla arandım ve mağaza satış yöneticisinden ücretini ödediğimiz ürünün tamamının bir gün önce 17.00’da depodan direkt başka bir müşteri tarafından alındığını dolayısıyla bana satılan ürünün mevcut olmadığını başka bir ürün verilebileceğini öğrendim. Ben de evime karo taşlarının döşenmesi maksadıyla gündelik işçi tuttuğumdan başka bir bayinize gidecek zamanım da olmadığından söz konusu mağazaya tekrar giderek başta karar kıldığımız ürünlerden diğerinin gönderilmesini istedim. Mağazaya yaklaşık 1,5 km uzaklıkta bulunan yeni aldığım evime depodan getirilerek teslimini ısrarım üzerine kabul ettiler. Ürün tarafıma teslim edildi ancak ürün teslim edildiğinde içime sinmediğinden yaklaşık 2 saat sonra geri iade etmek istediğimi arkadaşımla beraber mağazaya giderek beyan ettim. İsmini bilmediğim mağaza sahibi veya müdürü ürünü teslim alamayacaklarını, ücret iadesi yapamayacaklarını, yapsalar bile banka komisyonunun olduğu (banka da bir personeli hoparlör açık şekilde arayarak ve kendisini bu yönde yönlendirerek)(yaklaşık 45 TL), araçla nakil edildiği için ücret kesileceğini, kutusu bozulmuş ürünleri geri almayacağını sert bir uslüple dile getirdi. Yanımdaki arkadaşımın emekli banka müdürü olup komisyonla ilgili bilgi vermesi üzerine sert bir uslüple ”Sen de banka müdürüysen ben de adımı bilmiyorum” şeklinde yalancı durumuna sokarak nezaketsiz ifadeler kullandı. Nihayet araçla malzemeyi getiren personele malzemeleri geri almasını söyledi. Ancak ödediğim ücretten banka komisyonunun kesileceği, araç nakil ücretinin kesileceğini ve sonradan öğrendiğim üzere yırtık kutulu ürünlerin iadeye alınmayacağını ve sonuçta ona göre paramın iade edileceğini söyledi. Ürün evimden bir kutusu eksik olmak üzere teslim alındı. Ben de mağaza müdürünüzün insaf ve inisiyatifine göre paramın kredi kartıma iadesini bekliyorum.
  Türkiye’de marka olan ve dünyanın birçok ülkesine ihraç edildiğini bildiğim Eczacıbaşı Holding ve VİTRA markasına yakışmayan bir tutumla mağaza müdürünün inisiyatifiyle gururum kırılmış olarak bekliyorum.
  Mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini ve size yakışmayan bayiniz ile ilgili gerekli işlemin yapılıp tarafıma bildirilmesini istiyorum. Saygılarımı sunarım.

  Cevapla
  • Merhaba

   Yaşamış olduğunuz durumu sayfamızda yer alan Vitra müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarasını kullanarak bilgileriniz ile birlikte aktarabilirsiniz.

   Cevapla
 8. merhaba VİTRA dan almış olduğum iki adet klozet takımı var. Birinde iç kısmında alt sol kısımdan bogaza doğru giden sarı noktalar var. bu SIKINTIYI servis ve satıcı bayiye BİLDİRDİM fakat kimse ilgilenmiyor müşteri hatası deyip başından savıyorlar böyle kaliteli kurumsal ve bi firmadan çözüm beklerken olumsuz ilgisizlikle karşılaştım.gereginin yapılmasını istiyorum.

  Cevapla
 9. Günaydın.
  Çorum’dan yazıyorum. Duşa kabinin kapsı tam kapanmıyor. Bir yılı aşkındır uğraşıyorum bir türlü yaptıramadım. Servisiniz Aysu ticaret montajı yapan İntekral mühendise atıyor. İntekral ise biz yaptık teslim ettik diyorlar. Ben 1 mart 2022 de taşındım. kaldıki bu problemi haziran, temmuz ağustos 2022 gibi şifaen telefonla defalarca bildirdim. Yazılı olarak vidyosunu çekerek 02.eylül 2022 de Whatsapp üzeinden bildirdim bütün eksikleri. Klozet falan çözüldü Fakat Duşa kabin Çözülmedi. Servisiniz Problemi çözmek için şimdi de 950 tl para istiyor ne dir efendim garantisi bitmiş. Kardeşim. Kullanmadan nasıl garantisi bitiyor. Madem ilk bildirdiğim de garanti vardı neden o zaman yapmadınız diyorum anlatamıyorum. Problemin çözümü için yardımlarınızı bekliyorum. Vitra bizi yolda bırakmaz. iyi çalışmalar.

  Cevapla

Yorum yapın