Türk Telekom Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Türk Telekom Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türk Telekom Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türk Telekom, PTT’nin telekomünikasyon hizmetlerinin ayrılması ile birlikte 1995 yılında devlet tarafından kurulmuş bir şirkettir. Ardından 2005 yılında özelleştirilmeyle şirketin %55’i Arap şirketine 21 yıl süreyle devredilmiştir. 176 yıllık kurumsal tarihi ve tecrübesiyle abonelerine hizmet vermektedir.

2016 yılında alınan karar ile birlikte, TTNet, Avea gibi Türk Telekom’un alt kuruluşu olan şirketler tek bir çatı altında toplanarak Türk Telekom’un markası olmuştur. Türkiye’de GSM aboneliği ve internet aboneliği dahil olmak üzere toplamda 39.8 milyon abonesi bulunmaktadır. Şirket 9 yıl üst üste Türkiye’nin en değerli telekomünikasyon şirketi seçilmiştir. Şirket, Türkiye’nin en büyük işvereni ünvanını korumaktadır. Türkiye genelinde toplamda 33 bini aşkın çalışanı bulunmaktadır. Türk Telekom’un rakamlarına bakacak olursak; mobil operatör abonesi toplam 18.9 milyon, 2 milyon yüksek hızda fiber internet abonesi, 2 milyon TV ve Tivibu abonesi, 13.1 milyon sabit hat abonesi bulunmaktadır.

Türk Telekom’un 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla tüm Türk Telekom öncülüğünde olan markalarda yaşadığınız tüm sorunları dile getirebilir; kolayca çözüm yolu bulabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom mobil aboneleri için 4 haneli bir bakiye sorgulama hattı bulunmaktadır, bu numarayı arayarak kalan bakiyenizi, kalan kullanım hakkınızı, ödenmemiş ve güncel fatura tutarınızı öğrenebilir, cihazınızda yapılmasını istediğiniz ayarları talep edebilirsiniz.

Türk Telekom Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 1 444

Türk Telekom İletişim Formu

Türk Telekom Şikayet Kaydı

Arama Terimleri: türk telekom iletişim bilgileri, türk telekom telefon no, türk telekom irtibat tel, türk telekom canlı destek, türk telekom müşteri temsilcisi, türk telekom şikayet hattı

17 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla