Lifebox Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lifebox Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lifebox çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Lifebox müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Lifebox şikayet hattına erişebilirsiniz. Lifebox müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Lifebox Çağrı Merkezi Numarası

Lifebox, son dönemlerde en çok kullanılan uygulamalardan bir tanesidir. Özellikle akıllı telefon kullanan kişiler için büyük önem arz eden uygulama, telefon rehberi başta olmak üzere; telefon içerisinde yer alan tüm uygulamaların güvence altına alınmasına olanak sağlar. Fotoğraftan videoya, müzik dosyalarından pek çok uygulamanın güvenle saklandığı platform, dilediğiniz her an ister cep telefonu üzerinden, isterseniz de tablet ya da bilgisayar aracılığı ile bilgilere erişme imkanı sunar.

Turkcell operatör alt yapısı ile kullanıcılara sunulan bu uygulama kullanıcılar tarafından tercih edilmesinden dolayı farklı operatörlerde de kullanıma sunulmuştur. Turkcell abonesi olunmasa da İOS ya da Android uygulamaları üzerinden kolaylıkla üye olunarak kullanılabilir. Üye aşamasında belirlenen şifre ile giriş yapıldıktan sonra telefonda yer alan tüm video ve resimler direkt olarak uygulama içerisine yedeklenir. Kaybolma ve silinme riski olmadan tüm veriler özenle saklanır.

Bu uygulama, 14 Haziran 2020 tarihinde kurulmuş ve kısa süre içerisinde birçok kullanıcıya ulaşmıştır. Depolama sistemleri olarak bilinen uygulama, telefon hafızasında yer olmadığı durumlarda telefondaki tüm verilerin tek bir alanda toplanmasına yardımcı olur. İstenilen her noktadan erişilebilen uygulama, özel uygulaması ile tüm verilerinizi tarihine göre uygulama içerisinde bulunmasına imkan tanır. Aynı zamanda fotoğraf ve videolarda çekilen lokasyona göre de kategoriye ayırır.

Bu platform ile ilgili bilgi almak, daha fazla depolama alanı satın almak ve uygulama ile alakalı merak edilen konulara değinmek için çağrı merkezinden bilgi alınabilir. Çağrı merkezi numarası 0532 532 00 00’dir. Turkcell operatörleri için de 532 numara ile çağrı merkezine bağlanılır.

Lifebox çağrı merkezi numarası 0532 532 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lifebox Telefon Numarası

Depolama sistemi ile adından söz ettiren platform, müşterilerine 7/24 ulaşabilecekleri kesintisiz hizmet sunar. Bu uygulamada yaşanan teknik arıza, depolama sistemindeki problemlerde direkt olarak müşteri hizmetleri numarasını arayarak ulaşım sağlanabilir. Hızlı çözümleri ve üstün hizmet kalitesi ile her ihtiyaca cevap veren uygulama, telefonunuzda yer alan anıların ve videoların güvenle saklanmasına olanak sağlar. Güvenilir altyapısı ile sorunsuz kullanım sunan bu uygulama herkese hitap eden tekniği ile binlerce kişinin kullanımına sunulan bir uygulamadır.

Lifebox telefon numarası 0532 532 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lifebox Müşteri Hizmetleri Numarası

Bulut depolama sistemi olarak bilinen uygulama, Turkcell alt yapısı ile kullanıcılarla buluşan bir depolama sistemidir. Özellikle İOS ve Android telefonlarda yaşanan hafıza problemlerinin geride kalmasına yardımcı olan bu uygulama, kullanıcılarına süresiz ve ücretsiz olarak 5GB saklama alanı hediye ediyor. 5GB ücretsiz saklama alanı dışında daha fazla saklama alanı ihtiyacında bütçeye uygun ekonomik paketler kullanıcılara sunuluyor.

Cihaz içerisinde hafıza dolduğunda yeni video ve resim çekmek mümkün olmamakla birlikte hafızanın dolu olması durumunda sürekli olarak kullanıcılara bildirim iletilir. Bu durum ile karşılaşmadan uygulama ile kolaylıkla telefon hafızasında yer açarak video ve resimleri belirli bir düzen içerisinde saklanmasına imkan tanıyor. Bu, sıklıkla kullanılan bir uygulama olmasından dolayı uygulama ile alakalı merak edilenleri sormak ve ek paket satın almak için müşteri hizmetleri numarası kullanıcılar tarafından araştırılan önemli bir husustur. Uygulamanın müşteri hizmetleri numarası için 0532 532 00 00 numaralı telefonlar müşterilere 7/24 hizmet vermektedir.

Lifebox müşteri hizmetleri numarası 0532 532 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 Lifebox Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Turkcell alt yapılı bir uygulama olmasından dolayı direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanma seçeneği mevcut değildir. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için Turkcell müşteri hizmetleri numarasını arayarak müşteri hizmetlerine bağlanılabilir. Bu uygulamada yaşamış olduğunuz problemler ile ilgili olarak müşteri hizmetleri kısa süre içerisinde çözüm sunarak yaşanılan problemi ortadan kaldırır. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için Turkcell hattı olan kişiler 532, farklı operatörü olan kişiler için de 0532 532 00 00 numaralı telefon ile iletişime geçilerek müşteri hizmetlerine bağlanabilir.

Lifebox müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0532 532 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lifebox Şikayet Hattı

Türkiye’nin en büyük iletişim operatörlerinden bir tanesi olan Turkcell, depolama hizmeti sunan uygulama ağını geliştirmiştir. İOS ve Android telefonlarda depolama alanının bittiği durumlarda mevcut saklama alanının korunması ve telefonda yer alan tüm bilgilerin güvenli bir şekilde istiflenmesi için aracı bir uygulamaya ihtiyaç vardır. Bu platform farklı depolama alanları ile kullanıcılar ile buluşur. Herkesin ihtiyacına cevap veren uygulama, sunmuş olduğu hizmetler neticesinde müşterilerin sorunlarını gidermek için ayrı bir şikayet hattı da bulunur. 0532 532 00 00 numaralı telefon üzerinden şikayetler iletilir. Şikayetler kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulur.

Lifebox şikayet hattı 0532 532 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Lifebox müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Lifebox şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Lifebox Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0532 532 00 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Lifebox çağrı merkezi numarasına 0532 532 00 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Lifecell Bulut Çözümleri A.Ş.
Adres : Turkcell Genel Müdürlük Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:20 Küçükyalı Ofis Park B Blok – Maltepe/İstanbul
Telefon : 0532 532 00 00

Arama Terimleri: Lifebox iletişim bilgileri, Lifebox telefon no, Lifebox irtibat tel, Lifebox canlı destek, Lifebox müşteri temsilcisi

Yorum Yap