Kent Kart şikayet hattı, Kent Kart müşteri hizmetleri numarası, Kent Kart çağrı merkezi numarası, Kent Kart iletişim numarası

Kent Kart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kent Kart çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kent Kart müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1998 yılında kurulmuştur. Gündelik yaşantıyı kolaylaştırma amacıyla modern teknolojileri kullanmaktadır. Bu konuda önemli hedeflerinden biri olarak kent içi ulaşımın geliştirilmesi ve yaygınlaştırılmasını görmektedir. Uzmanlık alanında ürettiği teknolojilerde sadece ulusal olmayı uluslararası çapta örnek marka haline gelmeyi vizyon olarak benimsenmektedir.

Akıllı ulaşım sistemlerinin en önemli aşaması olarak elektronik ödeme yapmayı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra toplu taşıma yönetimi ve araç içi görüntüleme gibi seçenekler ile varlığını sürdürmektedir. Aynı zamanda da yolcu bilgilendirme alanlarında çalışmalarına devam ederken kaliteli, yenilikçi çözümlerle müşterilerin karşısına çıkan firma bunları misyonu olarak görmektedir. Sektöründe başarı çıtasını daima yükseltme hedefi ile çalışmaktadır.

Kent Kart Çağrı Merkezi Numarası

Toplu taşıma işletmelerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak sektöründe önemli bir yer edinen firma olarak görünmektedir. Yolculuğu keyfe dönüştürme amacı ile çalışarak buna eşlik eden modern, hızlı, dakik, kolay ve güvenli bilgi teknolojileri ile en iyi şekilde hizmetini sunmaktadır. Bunların yanı sıra bu alanda en iyi sistemleri geliştirerek büyümeyi ilke olarak benimsemiştir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Kent Kart müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Kent Kart olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kent Kart ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Kent Kart çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Kent Kart Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 98 44

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kent Kart çağrı merkezi numarasına 444 98 44 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirket Ünvanı
Kentkart Ege Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş

E posta adresi. destek@kentkart.com.tr , sikayet@kentkart.com.tr

Hafta içi 8:30 ile 12:30 ve 13:30 ile 18:30 saatleri arasında irtibat kurabilirsiniz.

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Kent Kart iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Kent Kart sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Kent Kart iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Kent Kart iletişim bilgileri, Kent Kart telefon no, Kent Kart irtibat tel, Kent Kart canlı destek, Kent Kart müşteri temsilcisi, Kent Kart şikayet hattı, Kent Kart müşteri hizmetleri numarası, Kent Kart çağrı merkezi numarası, Kent Kart iletişim numarası

Yorum Yap