İstanbul Kart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Kart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Kart çağrı merkezi, İstanbul Kart müşteri hizmetleri, İstanbul Kart müşteri hizmetleri telefon numarası, İstanbul Kart iletişim bilgileri vb konular hakkında bilgi paylaşımı yaptığımız bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Kart Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Kart müşteri hizmetleri hakkında bu başlık altında bilgi vereceğiz. İstanbul Kart ile ilgili bir sorununuz mevcutsa ya da İstanbul Kart hakkında istek, öneri ve şikayetiniz varsa bu iletişim numarasından İstanbul Kart müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilir ve sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz. Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’da yolculuk etmek İstanbul Kart sayesinde çok pratik hale gelmiştir. İstanbul Kart ile İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna hızlıca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Kart’ın yolculuklarda sağlamış olduğu indirimlerden de faydalanabilirsiniz. İstanbul Kart kullanan üye sayısı her geçen gün artmaktadır. Bununla birlikte zamanla kullanıcılar tarafından şikayetler de oluşabilmektedir. Kullanıcılar bu şikayetlerini iletebilecekleri bir müşteri hizmetleri numarası arayabilmektedir. Bu doğrultuda İstanbul Belediyesi, İstanbul Kart için bir çağrı merkezi numarası oluşturmuş bulunmaktadır. ALO 153 müşteri hattından yaşamış olduğunuz şikayetleri iletebilir, öneri ve isteklerinizi de aynı şekilde bu numaradan müşteri temsilcisine ulaştırabilirsiniz.

İstanbul Kart Bireysel Müşteri Hizmetleri

İstanbul Kart bireysel müşteri hizmetleri numarası olan ALO 153 numaralı hattan bireysel kullanıcılar istek, şikayet ve önerilerini iletebilir ve çözüme ulaştırabilirler. Eğer İstanbul Kart kullanıcıysanız ve yaşamış olduğunuz bir sorun varsa bu numarayı arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Kart Kurumsal Müşteri Hizmetleri

İstanbul Kart kurumsal müşterileri için de müşteri hizmetleri numarası mevcuttur. Eğer İstanbul Kart kurumsal abonesiyseniz ve bir istek, şikayet, öneriniz varsa İstanbul Kart müşteri hizmetleri ile 444 2 161 numaralı telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bu iletişim numarası üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

İstanbul Kart Çağrı Merkezi Numarası

İstanbul Kart çağrı merkezi numarası hakkında bilgi paylaşımında bulunduk. İstanbul Kart iki adet müşteri hizmetleri numarası ile hizmet vermektedir. Bunlardan biri bireysel müşteriler için diğeri de kurumsal müşteriler içindir. Bu numaralardan İstanbul Kart müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Kart Bireysel Müşteri Hizmetleri
153

İstanbul Kart Kurumsal Müşteri Hizmetleri
444 2 161

İstanbul Kart Bilgi Edinme Formu
form

Arama Terimleri: İstanbul Kart iletişim bilgileri, İstanbul Kart telefon no, İstanbul Kart müşteri temsilcisi, İstanbul Kart şikayet hattı, İstanbul Kart müşteri hizmetleri numarası, İstanbul Kart çağrı merkezi numarası, İstanbul Kart iletişim numarası, İstanbul Kart müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap