Sendeo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sendeo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sendeo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sendeo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sendeo şikayet hattına erişebilirsiniz. Sendeo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sendeo Çağrı Merkezi Numarası

Sendeo şirketi ‘Sendeo İstediğin Gibi Sende O’ sloganıyla ünlü olmuş bir kargo şirketidir. Artık her şey istediğiniz gibi. Firma, “sen” merkezli iş anlayışıyla; İhtiyaç ve isteklerinize göre çözümler üretir. Teknolojinin yardımıyla, güvenle, kolaylıkla, yani “ne istediysen osun”. Firma, Koç Holding’in deneyimi, sürekli gelişime açık teknolojik altyapısı, 7/24 hizmet anlayışı, dinamik ve cesur bakış açısıyla nakliye ve dağıtım sektörüne yenilikçi çözümler getirmeyi hedefliyor. Artık belirsiz gönderiler, hasarlı ürünler veya cevaplanmamış sorular yok.

Firma hikayesi, şirket içi girişimcilik ve inovasyonla başladı. Hisseleri Koç Holding ve Aygaz’a ait olan Koç Grubu şirketi olarak; nakliye ve lojistik sektörüne dinamik, cesur ve yenilikçi bir bakış açısı getirmek için çalışıyorlar. Aygaz’ın 81 ili kapsayan iş ağı ve Koç Holding’in “kaliteli hizmet” anlayışıyla çıktığımız bu yolculukta emin adımlarla ilerliyorlar.

444 75 48 telefon numarası üzerinden güler yüzlü, kaliteli müşteri hizmetleri temsilcilerle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesapları üzerinden de mesaj gönderebilirsiniz.

Sendeo çağrı merkezi numarası 444 75 48 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sendeo Müşteri Hizmetleri Numarası

Adlarının ve işlerinin merkezinde her zaman siz varsınız. İhtiyaç ve beklentilerinize göre, size en iyi hizmeti verebilmek ve hayatınızı kolaylaştırmak için “isteklerinize göre” çözümler sunuyor ve sunmaya devam ediyorlar. Her yerde hayata değer katmak için samimiyet, dürüstlük ve en iyiye ulaşmak için kararlılıkla ilerlemek için, kazanmak, eğlendirmek ve kutlamak için birliğimizden güç almak için başarı, yenilik, gelişim, performans peşindeler.

Firma, “siz” odaklı iş anlayışıyla ihtiyaç ve isteklerinize göre çözümler sunar ve size “istediğiniz gibi” hizmet vermek için çalışır. Sektördeki son teknolojiyi kullanan, 7/24 hizmete hazır, cesur ve yenilikçi bakış açısıyla genç ve dinamik operatör kadrosu, firmayı alanındaki diğer firmalardan farklı bir yöne taşımaktadır.

Sendeo müşteri hizmetleri numarası 444 75 48 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sendeo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma; dinamik, cesur ve yenilikçi bakış açısıyla teslimat sektörüne yenilik getirmeyi hedefleyen bir şirkettir. Koç Holding’in “kaliteli hizmet” anlayışı ve teknolojinin gücü bu yolculukta emin adımlarla ilerliyor. Firma, “siz” iş anlayışıyla, ihtiyaç ve beklentilerinize göre size en iyi hizmeti sunmak ve hayatınızı kolaylaştırmak için “istediğiniz gibi” çözümler sunar.

Firmayı iş veya bireysel çözüm ortağı olarak gören herkes firma için çok önemli bir üyedir. Kendin olmak demek; Yeni neslin kültürünün bir parçası olmak. Sürekli iyileştirme, kendinizi ve işinizi değerlendirmekle ilgilidir. Yaptığınız işe verdiğiniz değere sahip olmak ve takdir edildiğini hissetmek bir ayrıcalıktır. Saha Operasyon Müdürü sahadaki güler yüzümüzdür. Firma, “kaliteli hizmet” anlayışını hayata geçirmek ve müşterilerimize sunmak; onlara ulaşan, paylaşan ve düzenleyen firma çalışanlarıdır. Saha Operasyon Şefleri, sahada çalışan bayilerin saha operasyonlarını koordine eden firma çalışanlarıdır.

Sendeo müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 75 48 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sendeo Şikayet Hattı

En az lise mezunu, SRC-SRC2 ve psikoteknik sertifikalara sahip, B sınıfı araç ehliyetine sahip, gelişime ve değişime açık, iletişimi ve enerjisi yüksek, işe alım süreçlerinde saha operasyon sorumlusu adayları seçilebilir. Firmanın, sektörde aradığı merkezi ve bölgesel rolleri ile sektör rollerine bakarak başvurunuzu firmayı iletebilirsiniz. Sizinle uygun fırsatlar üzerinde çalışmak için firma sabırsızlıkla beklemektedir.

Şu anda sadece anlaşmalı oldukları firmalardan sevkiyat kabul ediyorlar. Yakında saha ekipleri diğer firmalar ve KOBİ’ler için de kargo kabul hizmeti verebilecek. Yakında bireysel gönderilere de hizmet verilecek. Firmanın fiziksel bir şube sistemi yoktur. Gönderinin adresinize teslim edilemediği durumlarda siparişi tamamladığınızda size en yakın teslimat noktasını seçerseniz buradan teslim alabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri içinde ve Cumartesi günleri öğleden sonra teslimat yapılır, Pazar günleri teslimat sistemleri yoktur.

Sendeo şikayet hattı 444 75 48 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sendeo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sendeo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sendeo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 75 48

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sendeo çağrı merkezi numarasına 444 75 48 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : SENDEO DAĞITIM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
Adres : Kemerburgaz Caddesi Vadi İstanbul Park 7B Blok Kat:12 Sarıyer İstanbul
E-Posta : info@sendeo.com.tr
Telefon : 444 75 48

Arama Terimleri: Sendeo iletişim bilgileri, Sendeo telefon no, Sendeo irtibat tel, Sendeo canlı destek, Sendeo müşteri temsilcisi

2 Yorum

  1. MUSTAFA YİĞİT 6 Nisan 2023
  2. deniz gök 12 Ekim 2023

Yorum Yap