Varan Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Varan Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Varan Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Varan Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Varan Turizm şikayet hattına erişebilirsiniz. Varan Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Varan Turizm Çağrı Merkezi Numarası

1946 yılında kurulan Varan Turizm, İstanbul menşeli bir kara yolu yolcu taşımacılığı firmasıdır. Seyahat serüvenine İstanbul-İzmit arasında başlamıştır. Çift katlı otobüs, telefonla ve internet üzerinden bilet satışı, şehir içi servis hizmeti, bağımsız otobüs terminali ve konaklama tesisi, ekspres otobüs seferi gibi hizmetleri, sektörde ilk kez sunan firmadır. Ulusal taşımacılığın bu ilklerinin yanı sıra her zaman kalitesiyle adından söz ettiren firma, yolcular tarafından aranan ve sıklıkla tercih edilenlerden biri olmayı başarmıştır. Firmaya ve seferlerine yönelik sorularınız için çağrı merkezi numarası 0850 577 99 99’dur.

Varan Turizm çağrı merkezi numarası 0850 577 99 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Varan Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye geneline yayılmış acente ve ofislerde 2.000’i geçen çalışan ve yüzlerce lüks araçtan oluşan filo ile yurt içi ve dışında yüzlerce noktaya düzenli seferler yapmaktadır. Kendine ait çağdaş mola merkezlerini bünyesinde barındıran şirketin faaliyetleri, 2016-2020 arası sekteye uğramış; ancak 2020 Mayıs ayında hasret sona erip firma araçları yeniden yollara düşmüştür. Dünyaya ve ülkemize kara yolu taşımacılığında sürekli yenilikleri ve ilkleri getirmeye alışkın olan firmaya yönelik herhangi bir konuda müşteri hizmetleri numarası olan 0850 577 99 99’dan yetkililerle iletişime geçilebilir.

Varan Turizm müşteri hizmetleri numarası 0850 577 99 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Varan Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden ve daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma, tüm seferlerinin yolcu açısından huzurlu, güvenli ve emniyet içinde geçmesi için elinden gelen imkanları seferber etmektedir. Teknolojik gelişmelere ve yeniliklere çok kısa sürede ve sıkı bir şekilde adapte olan firma, anlayışında değişikliğe gitmeden daha uzun seneler sektörde yer almaya devam edecektir. Seferlere ilişkin detaylı bilgi, yukarıda yer alan numaradan firmaya direkt bağlanılarak ilgililerden kolayca alınabilir.

Varan Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 577 99 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Varan Turizm Şikayet Hattı

Her zaman kurumsal bir perspektifle yönetilen firma, müşterilerinin kaliteli ve hoş bir şekilde vakit geçireceği seferler yapmasına olabildiğince özen göstermektedir. Bu durum da onu diğer firmalardan ayırt edici ve onlardan daha fazla ön plana çıkmasını sağlayıcı faktör olarak göze çarpmaktadır. Firmaya ilişkin tüm şikayet, görüş, soru ve öneriler yukarıdaki numara aracılığıyla yetkililere aktarılabilir.

Varan Turizm şikayet hattı 0850 577 99 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Varan Turizm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Varan Turizm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Varan Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 577 99 99

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Varan Turizm çağrı merkezi numarasına 0850 577 99 99 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İrtibat Bilgisi : Mutlukent Mahallesi 1942.Cadde No:37 Çankaya / Ankara
Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon No : (0850)-577-99-99
E Posta İletişim Hattı : info@varan.com.tr

Arama Terimleri: Varan Turizm iletişim bilgileri, Varan Turizm telefon no, Varan Turizm irtibat tel, Varan Turizm canlı destek, Varan Turizm müşteri temsilcisi, Varan Turizm şikayet hattı, Varan Turizm müşteri hizmetleri numarası, Varan Turizm çağrı merkezi numarası, Varan Turizm iletişim numarası, Varan Turizm çağrı merkezi, Varan Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma

3 Yorum

  1. Mustafa 9 Ekim 2022
  2. Funda ÇAVDAR 15 Ekim 2022
  3. Fevzi Aşcı 7 Mayıs 2023

Yorum Yap