İzmir Turizm şikayet hattı, İzmir Turizm müşteri hizmetleri numarası, İzmir Turizm çağrı merkezi numarası, İzmir Turizm iletişim numarası

İzmir Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İzmir Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İzmir Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam eden ve alanında ilkleri yaşayan aynı zamanda da yaşatan bir firma olarak hizmet etmeyi amaçlamaktadır. Müşterilerinin haklarına saygı duyma misyonu ile hareket eden bununla beraber çalışanlarının da haklarına saygı duyan bir firma olarak sektöründe en iyilerden olmayı amaçlamaktadır.

Çağımızın gerekliliklerini yerine getiren, müşterilerinin ve çalışanlarının koşulsuz memnuniyetini sağlamayı isteyen firma topluma ve çevremize karşı sorumluklarını da yerine getirme vizyonu ile alanında önemli bir yer edinen firma olarak hizmet etmektedir.

İzmir Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Yenilikçi ve yaratıcı uygulamalar ile sürekli olarak kendini geliştiren ve çalışanları ile takım ruhunu hizmetlerine yansıtan bir firma olarak hizmet vermektedir. Hizmet ve verimlilikte kalitesini sürekli olarak arttırmaktadır. Bunu sağlamak için profesyonel danışmanları işbirliği içinde olarak olası bütün senaryolara önceden hazırlıklı olmak için çalışmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İzmir Turizm müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti İzmir Turizm olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İzmir Turizm ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi İzmir Turizm çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

İzmir Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 01 35

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İzmir Turizm çağrı merkezi numarasına 444 01 35 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İZMİR TURİZM Tic. Ltd. Şti

ADRES: Kemalpaşa Caddesi No:1/145 İzmir / TÜRKİYE
TELEFON: 444 01 35 (Pbx)
FAKS: 0232 472 20 09 (Pbx)
E-Mail: info@izmirturizm.com.

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz İzmir Turizm iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren İzmir Turizm sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi İzmir Turizm iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: İzmir Turizm iletişim bilgileri, İzmir Turizm telefon no, İzmir Turizm irtibat tel, İzmir Turizm canlı destek, İzmir Turizm müşteri temsilcisi, İzmir Turizm şikayet hattı, İzmir Turizm müşteri hizmetleri numarası, İzmir Turizm çağrı merkezi numarası, İzmir Turizm iletişim numarası

One Response

  1. Çiğdem Çavuş 26 Eylül 2022

Yorum Yap