gillette-cagri-merkezi-numarasi

Gillette Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gillette çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gillette müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Gillette şikayet hattına erişebilirsiniz. Gillette müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gillette, 1895 yılında Amerika’da kurulmuş tıraş bıçağı ürünleri üretip satışını yapan bir firmadır. Dünyaca tanınan bir marka olan Gillette, sektörünün öncüsü ve en gözde markası haline gelmiştir. Kaliteli ürünleri, kullanıcı dostu ürünleri ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Gillette, P&G firması ile birleşmesi sonucunda dünyanın en büyük kişisel bakım ve koruyucu ürünleri niteliğini taşımaktadır.

Gillette Çağrı Merkezi Numarası

Tıraş erkekler için oldukça gereksinim duyulan bir olaydır. Saç, sakal ya da vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmanın yolu tıraş olmaktan geçmektedir. Bakımına ve dış görünüşüne önem veren erkekler her gün kişisel bakımlarının bir parçası olan sakal tıraşını olmaktadır. Kaliteli ürünlerin seçilmesi cilt tahrişleri ve alerjileri için oldukça önemlidir. Gillette yüz yılı geçen süredir farklı modeldeki tıraş malzemelerini üreten bir firmadır. Son yıllarda tıraş sonrası bakım ürünlerini de üretmeye başlamıştır. Jeller, köpükler, kremler ve losyonlar erkeklerin gözdesi haline gelmiştir. Tıraştan sonra ferahlamalarına ve ciltlerinin rahatlamasına bu ürünlerin katkısı büyüktür. Çağrı merkezlerini arayarak aklınıza takılan soruları sorabilir, istek ve dileklerinizi belirtebilirsiniz.

Gillette çağrı merkezi numarası 0850 220 09 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gillette Müşteri Hizmetleri Numarası

Gillette hassas ciltleri de düşünerek de birçok ürün piyasaya çıkarmıştır. Skinguard hassas cilt ailesi ürünlerini tercih edenler cilt tahrişlerinden de korunmuş olurlar. Fusion5 ProShield tıraş makinelerini ve yedek bıçaklarını satın alarak da tıraş olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Pürüzsüz ve yumuşacık bir tene sahip olmanız için tıraş sonrası losyon ve kremler tam da size göredir. Yedek başlıklar ile cihazınızı uzun süre kullanabilirsiniz. Ayrıca kullan at tıraş bıçaklarını tatile ya da şehir dışına çıktığınızda tek seferde kullanıp atabilirsiniz. Fusıons 5 ailesi ya da Mach3 ailesi arasında sizlere hitap eden ürünler muhakkak olacaktır. Serinletici tıraş jellerini de kullanarak ferahlamanız mümkündür. Firmanın ürünlerini seçkin mağazalarda bulabileceğiniz gibi internet sitesi üzerinden de alışveriş yapabilir ve ihtiyacınız olan ürünleri sipariş verebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Gillette müşteri hizmetleri numarası 0850 220 09 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gillette Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Gillette ile direkt bağlantı kuracak kişiler Pazartesi – Cuma 08.45 – 16.45 saatleri arasında Tüketici İlişkileri Danışma Hattı 0 850 220 09 11 numarasını arayabilirler. Mail gönderebilir facebook ve youtube gibi sosyal medya kanalları ile iletişim kurabilmeniz mümkündür.

Gillette müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 220 09 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Günümüzde satışı yapılan Gillette ürünleri şu şekildedir; Venus Embrace, Good News!, Mach3 Turbo, Mach3 Turbo Champion, Venus Divine, M3Power, Mach 3 Power Nitro, Venus Vibrance, Mach3, Blue II. Gillette ürün grupları ise şu şekildedir; Tıraş Makineleri, Şekillendiriciler ve Bıçaklar Fusion5™ Tıraş Makineleri Mach3 Tıraş Makineleri Body Tıraş Makineleri Kullan-At Tıraş Bıçakları Yedek Başlıklar Şekillendiriciler Tüm Tıraş Makineleri Tıraş Öncesi ve Tıraş Sonrası Ürünleri Tıraş Jelleri ve Köpükleri Tıraş Sonrası Bakım Ürünleri.

Gillette Şikayet Hattı

Siparişle ya da herhangi bir mağazadan almış olduğunuz ürünlerle ilgili şikayeti olanlar müşteri hizmetlerini arayarak sıkıntılarını bildirebilirler. Bir dünya markası olan Gillette müşterilerinin tüm şikayetlerini önemsemekte ve giderilmesini de sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti firma için oldukça önemlidir.

Gillette’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak Gilllette ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Gillette Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 220 09 11

Gillette şikayet hattı 0850 220 09 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gillette müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Gillette şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Gillette Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 220 09 11

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gillette çağrı merkezi numarasına 0850 220 09 11 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Gillette iletişim bilgileri, Gillette telefon no, Gillette irtibat tel, Gillette canlı destek, Gillette müşteri temsilcisi, Gillette şikayet hattı, Gillette müşteri hizmetleri numarası, Gillette çağrı merkezi numarası, Gillette iletişim numarası, Gillette çağrı merkezi, Gillette müşteri hizmetleri direk bağlanma

11 Yorum

 1. İSMAİL AY 27 Eylül 2017
 2. Osman avcı 13 Ekim 2017
  • Yönetici 13 Ekim 2017
 3. arif canbolat 20 Aralık 2017
 4. Hüseyin 31 Ocak 2018
  • Yönetici 1 Şubat 2018
 5. fazlı koç 26 Şubat 2018
 6. Hasan ERYILMAZ 6 Mart 2018
 7. Yalçın CİNGÖZ 19 Mart 2018
 8. fazlı koç 1 Nisan 2018
 9. Süleyman TAN 10 Temmuz 2018

Yorum Yap