Çankaya Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Şikayet Hattı Telefon Numarası

Çankaya Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Çankaya Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Çankaya, 9 Haziran 1936’da merkez ilçe yapılmıştır. O zamanlar bucak olan Gölbaşı ve Elmadağ Çankaya ilçesine bağlı haldeydi. Daha sonra Kayaş, Cebeci, Bahçelievler ve Dikmen bucak olmuş ve Çankaya bünyesinde bulunuyordu. 1960 yılında bucak teşkilatlarının kaldırılmasıyla Kayaş, Cebeci, Bahçelievler ve Dikmen Çankaya’nın semtleri olarak karşımıza çıkmıştır. 30.11.1983’te Mamak ve Gölbaşı ilçe yapılarak Çankaya ilçesinden ayrılıp yeni birer ilçe haline gelmiştir.

İlçe bugün 17 semti ve 124 mahallesi ile varlığını sürdürmektedir. 2017 yılı nüfus sayımına göre Çankaya’nın nüfusu 921.999 olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat Çankaya’nın Ankara’nın diğer metropol ilçelerinden farkı göze çarpmaktadır. Gündüz nüfusunun 2,5 milyonu aşması diğer ilçelerden ayıran bir özelliğidir. Çünkü Ankara’nın sosyal, kültürel, siyasi ve ticari hayatına yön veren kuruluşların önemli bir bölümü Çankaya ilçesinde yer almaktadır. Cumhuriyetle birlikte devlet yöneticilerine ve konuklarına hizmet veren ilçe gelişimine devam etmektedir.

Çankaya Belediyesi Hizmetleri Numarası Şikayet Hattı

Çankaya başkent içinde Ankara’nın en itibarlı, en dikkat çeken ilçesi olarak görünmektedir. Çünkü Çankaya sınırları içerisinde Cumhurbaşkanlığı Köşkü, TBMM, Başbakanlık, kuvvet komutanlıkları (Genelkurmay Başkanlığı, Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Jandarma Genel Komutanlığı), bakanlıklar, kamu kuruluşları, büyükelçilikler, önemli ticari, kültürel ve sosyal merkezler bulunurken bu anlamda gün içinde oldukça insan sayısını arttırmakta ve önemli makamlara ev sahipliği yapmaktadır.

Yerleşim kitlesi büyüdüğü için Çankaya Belediyesi müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Çankaya Belediyesi ile ilgili sorunlarınız için belediye hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Çankaya Belediyesi çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Çankaya Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

SANTRAL
(0 312) 458 89 00

(0 312) 458 90 00

ŞİKAYET VE TALEPLERİNİZ İÇİN
ÇANKAYA ÇÖZÜM MERKEZİ : 444 06 01

NÖBETÇİ ZABITA AMİRLİĞİ
(0 312) 230 75 51

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Çankaya Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 06 01 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

halkils@cankaya.bel.tr e posta adresi olarak sizlere destek olabilmektedir.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Çankaya Belediyesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Çankaya Belediyesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Çankaya Belediyesi iletişim bilgileri, Çankaya Belediyesi telefon no, Çankaya Belediyesi irtibat tel, Çankaya Belediyesi canlı destek, Çankaya Belediyesi müşteri temsilcisi, Çankaya Belediyesi şikayet hattı, Çankaya Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Çankaya Belediyesi çağrı merkezi numarası, Çankaya Belediyesi iletişim numarası

Yorum Yap