Şekerbank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Şekerbank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Şekerbank açılış saati kaçta? Şekerbank kapanış saati kaçta? Şekerbank çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Şekerbank Çalışma Saatleri

Ülkemizde ilk olarak 1953 yılında Eskişehir’de kurulmuş olan Şekerbank, kurulduğu yıllarda Pancar Kooperatifleri Bankası adı ile kurulmuştur. Bankanın kuruluş amacında ise şeker pancarı üretimi gerçekleştiren çiftçi ve işletmelerin, finansal açıdan masraflarını karşılayabilmelerine ve daha rahat şekilde hizmet verebilmelerine destek vermek amacı ile hayata geçirilmiştir. Kurulduktan yaklaşık 3 yıl sonra yani 1956 yılında Ankara’ya taşınan banka, daha sonra Şekerbank adını almış ve o günden bu yana aynı isimle hizmetlerine devam etmektedir. Uzun yıllar hizmetlerine devam eden banka, 1993 yılında özel banka olarak hizmetlerine devam etmiş ve daha sonra ise halka arz edilerek 2004 yılından sonra İstanbul’da hizmet vermeye başlamıştır.

Yurtdışında bir temsilciği bulunan Şekerbank, günümüzde 4 binden fazla personel kadrosu ile hizmetlerini aralıksız olarak sürdürmektedir. Ayrıca ülkemizin tüm şehirlerine faaliyet göstermeyi başarmış olan Şekerbank, yaklaşık 300’den fazla şubesi ile kolay ulaşılabilir bankaların başını çekmektedir. 60’dan beri kesintisiz olarak hizmet vermesi sayesinde, ülkemizin en köklü bankalarından olan Şekerbank için çalışma saatleri konusu da oldukça önemlidir. Şubeye giderek kredi başvurusunda bulunmak, hesaba para yatırmak ya da özel hesap açtırmak isteyen kişiler tarafınca en merak edilen soruların başında, Şekerbank’ın açılış ve kapanış saatleri kaçtır konusu gelmektedir.

Öncelikle diğer bankalarda olduğu gibi yalnızca hafta içi açık şekilde hizmet sunmakta olan Şekerbank, sabah 09:00’da açılmaktadır. 09:00’dan 12:30’a kadar açık olarak hizmet veren Şekerbank, 12:30’dan sonra 1 saat ara vermektedir. 1 saatlik aranın ardından 13:30’da yeniden müşterilere açılan banka şubeleri, akşam saatlerinde ise 17:00’da son kez kapanmaktadır. Bunun yanı sıra Cumartesi ve Pazar günleri için hizmet vermeyen banka, resmi tatillerden olan milli ve dini bayramlarda da hiçbir şekilde hizmet sunmamaktadır. Şu an ülkemizin 71 il ve 97 semtinde şubesi bulunan Şekerbank, aynı zamanda daha önceki zamanlarda açılmış ve 50 seneyi aşmış olan şubelerinin, aynı noktada olması ile kendisine olan güveni de daha da artırmıştır. 1 Ocak ve 1 Mayıs gibi günler içinde hizmet vermeyen Şekerbank, kredi başvurusu için kısa mesaj ya da internet üzerinden de işlemleri kabul ediyor.

Şekerbank Açılış Saati
09:00

Şekerbank Kapanış Saati
17:00

Şekerbank Çalışma Saatleri
09:00-12:30
13:30-17:00

Şekerbank müşteri hizmetleri adlı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: Şekerbank açılış saati, Şekerbank kapanış saati, Şekerbank çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap