Citibank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Citibank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Citibank açılış saati kaçta? Citibank kapanış saati kaçta? Citibank çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Citibank Çalışma Saatleri

Dünya üzerinde en eski yıllardan beri varlığını sürdüren ve bankacılık sektöründe en üst sıralarda yer alan bankaların başında gelen Citibank 200 yıldan fazladır varlığını devam ettirmektedir. Yalnızca Avrupa ülkelerinde değil, aynı zamanda kıtalar arası sayılı hizmetlerini sürdürmeyi başarmış olan Citibank, yaklaşık 6 kıta ve 100’den fazla ülkede varlığını sürdüren az sayıdaki bankaların başında yer alıyor. 200 yıldan beri hizmet sunan Citibank, ülkemizde ise 1975 yılında ilk olarak hizmet vermeye başlamış ve o tarihten itibaren çeşitli bölgelerde şubeler açarak, daha geniş müşterilere hitap etme ayrıcalıklarını elde etmiştir. Ülkemizde ilk olarak hizmet vermeye başlamış olduğu tarihten itibaren otoyol, santral ve baraj gibi proje yapımlarında yer almayı başarmış olan Citibank, 1981 yılından sonra şubeleri ile daha sorunsuz çözümler sunmaya başlamıştır. Ülkemizde 40 yılı devirmiş ve her geçen gün daha da fazla şubeleri ile yatırımlar yapmayı tercih eden banka, ayrıca nakit yönetimi ve ticaret finansmanı gibi hizmetleri sayesinde de ülkemizin tanıtımında büyük rol oynamıştır. Müşteri memnuniyetine önem veren ve sağlıklı işlemler verebilmeye dikkat eden Citibank, müşterileri tarafınca çalışma saatlerinin merak edildiği bankalardandır. Citibank firmasının çalışma saatlerini ve tatil günlerini merak edenler, aşağıda vereceğimiz bilgileri takip edebilirler.

Dünya markası olarak hizmetlerine devam eden ve 1998 yılından sonra ticari bankacılık hizmeti de sunmaya başlamış olan Citibank, hafta içi Pazartesi ve Cuma günleri işlem yapabilmeniz için açıktır. Hafta içi sabah 09:00’da şubelerini açan Citibank’ın kapanış saati ise akşam 17:00’dır. Ancak öğlen arası veren banka, 12:00 ile 13:00 saatleri arasında öğlen molası vermekte ve bir süre ile müşterilere hizmet vermemektedir. Ülkemizdeki diğer bankalarda olduğu gibi, Citibank firmasında da Cumartesi ve de Pazar günleri işlem yapılamamaktadır. Aynı zamanda 1 Mayıs, 23 Nisan, 30 Ağustos, Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı gibi milli ya da dini bayramlarda da Citibank şubeleri kapalıdır. Tüm bunların yanı sıra 1 Ocak günü yılbaşında da kapalı olan banka, yalnızca resmi tatiller dışında ve hafta içi açıktır.

Citibank Açılış Saati
09:00

Citibank Kapanış Saati
17:00

Citibank Çalışma Saatleri
09:00-12:00
13:00-17:00

Citibank müşteri hizmetleri numarası adlı makalemize buradan ulaşabilirsiniz.

Arama Terimleri: Citibank açılış saati, Citibank kapanış saati, Citibank çalışma saatleri

Yorum Yap