swarm hesap silme

Scorp ve Swarm Hesapları Nasıl Silinir?

Scorp ve Swarm günümüzün en çok kullanılan sosyal medya siteleri arasında bulunuyor. Bazı durumlarda kullanıcılar hesap silme gibi durumları araştırabiliyorlar.  Özellikle platformların kullanıcıya hitap etmeyen içeriklere sahip olması, hesap silme gibi durumların araştırılmasına neden oluyor.  Her iki platformda bu işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak imkanlar sunmuş durumdadır.  Aşağıdaki yöntemleri kullanarak silmek istediğiniz hesapları kolay bir şekilde tamamen silebilirsiniz.

Swarm Hesap Silme

Swarm uygulamasının amacı, gitmiş olduğunuz yerlerde yer bildirimini oluşturmanızı sağlamaktır. Bu bilgileri arkadaşlarınızla birlikte paylaşmanıza olanak sağlayan uygulamanın milyonlarca kullanıcısı var. Swarm hesabınızı silmek için öncelikle Foursquare.com adresini kullanarak hesabınıza giriş yapmanız gerekir.

Hesabınıza giriş yaptıktan hemen sonra bu bağlantı üzerinden Swarm hesap silme linki adresine ulaşmalısınız.

Bu sayfada hesabınızı neden sileceğinize dair bir soru sorulacaktır. Bunlardan herhangi birini işaretleyerek, delete account yazısına tıklayın. Bu adımdan sonra gelen pencereye şifrenizi girerek confirm yazısına basın. Bu işlemden sonra hesabınız kalıcı olarak silinmiş olacaktır.

Bu hesabınızı silerken bilmeniz gereken diğer şey, Foursquare ve Swarm hesaplarının birbiriyle bağlantılı olduğudur. Eğer Swarm hesabınızı silmeye kesin olarak karar verdiyseniz, artık Foursquare hesabınızın da tamamen silineceğini belirtmek gerekiyor. Yani bu hesabınızı silmeden önce bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederiz.

Scorp Hesap Silme

En popüler mecralar arasına adını yazdıran Scorp, gençlerin buluşma platformları arasındadır. Pek çok konuya dair videoların üretildiği bu uygulama, neredeyse her konunun tartışıldığı alanlardan biri haline geldi. Tabi bu platformu sevenler kadar, sevmeyenlerde bir hayli çoktur. Milyonlarca insanın kullandığı Scorp uygulaması, bazı özelliklerinden dolayı artık size hitap etmiyor olabilir. Bu durumdan sonra scorp hesabını silme işlemini yapmanız şart haline gelmiştir.

Scorp silme linki üzerinden iletişime geçmeniz gerekiyor. Bu adrese uğradığınızda ad, soyad ve e-posta gibi bilgiler istenecektir. Bunları eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra, bir konu seçin menüsü üzerinden ‘’hesabımı kapatmak istiyorum’’ yazısına tıklayın. Daha sonra scorp kullanıcı adınızı da mesaja ekleyerek, gönder yazısına tıklayın. Bu şekilde çok kısa bir süre sonra hesap silme işlemi tamamlanmış olacaktır.

Yorum Yap