pttcell-cagri-merkezi-numarasi

Pttcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yazıyı Oyla

1840 yılında kurulan ve Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan PTT, iletişim ve haberleşme olarak ülke genelinde posta, banka, lojistik gibi çoğu iletişim haberleşme ve finansal olarak hizmet vermektedir.

2013 yılında PTT’nin Türk Telekom ile yaptığı anlaşma sonucunda Türk Telekom altyapısını kullanarak Pttcell markası oluşturuldu. Böylece PTT mobil haberleşme olarak bir operatörün sahibi olmuş oldu. PTT’nin genel politikası müşteri memnuniyetli bir politikadır. Kaliteli ve en verimli hizmeti müşterilerine en uygun fiyat üzerinden vermektedir. Pttcell’e geçiş yapmak veya yeni bir hat almak isterseniz tüm PTT merkezlerinden satın alabilir, geçiş yapabilirsiniz.

Pttcell ülkemizde bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu tercihin en önemli sebeplerinden biri uygun fiyata güzel paketleri barındırıyor olmasıdır. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan pttcell uygun paketler ve tarifeler ile adını sıklıkla duyurmaktadır.

Sizlere en yakın ptt şubesine giderek kimliğiniz ile birlikte rahatlıkla geçebileceğiniz operatöre pttcell web sitesi üzerinden size en uygun tarifeyi seçerek tarife geçiş işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Pttcell e geçiş işlemi için özellikle hat sahibinin bulunması gereklidir. Başkası adına operatör değişimi ya da operatöre taşınma işlemi gerçekleştirilememektedir.  Yeni hat alındıktan sonra aktivasyon işlemleri 24 saat içinde gerçekleşmektedir. Operatör değişimi yaparak pttcell taşınma işlemi yapan kullanıcılar dört ile altı iş günü içinde geçiş işlemlerini tamamlayabilmektedirler.

Pttcell ile ilgili işlemlerinizi size en yakın ptt şubesi üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hat iptal işlemleriniz için şubeye giderek ve ya 0212 478 68 98 numarasına fax göndererek (fax içeriğinde kimlik fotokopisi iptal için başvuruda bulunduğunuz yani iptal edilmesini istediğiniz telefon numarasını ayrıca bir adet sabit telefon numarası ile bir adet cep telefonu numarası göndermeniz gereklidir) işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Pttcell müşterilerine en iyi hizmeti en kaliteli düzeyde sunmaya özen göstermektedir. Bu sebeple tercih etmiş olduğunuz tarifedeki haklarınız tükendiği zaman isterseniz ek paketler satın alarak kullanımınıza rahatlıkla devam edebilirsiniz. Pttcell tarifelerindeki internet deneyiminizi 4.5 g ile en iyi hızda deneyimleyebilir ve kullanım bilgilerinize online işlemler üzerinden ya da iletişim numarası üzerinden rahatlıkla öğrenebilir ve kullanım sonucu tükenen internetinize ek paket satın alabilirsiniz.

Pttcell Çağrı Merkezi Numarası

Pttcell’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. 44 lü numara ile sizlere her konuda yardım ve destek sunmaya çalışan pttcell bu konuda çağrı merkezi numarasını aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kalan bakiyenizi öğrenebilir, ödenmemiş ve güncel fatura bilgilerinizi sorgulayabilir, aboneliğiniz hakkında tüm bilgilere ulaşabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Pttcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Pttcell e ait müşteri hizmetleri numarası aktif olarak çalışmaktadır. Müşteri hizmetleri numarasını dilediğiniz zaman arayabilir ve işlemlerinizi hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Pttcell kullanıcı sayısının artması ve her geçen gün kalitesini arttırarak müşterilerine en iyi deneyimi sunması hedefiyle yeni tarifeleri en uygun fiyata sunmayı amaçlamıştır. Pttcell ile ilgili işlemlerinizi yaparken sizlere memnuniyeti sunmayı amaçlayan operatör her türlü desteği sağlamaktadır.

Pttcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 67 88

Arama Terimleri: pttcell iletişim bilgileri, pttcell telefon no, pttcell irtibat tel, pttcell canlı destek, pttcell müşteri temsilcisi, pttcell şikayet hattı, pttcell çağrı merkezi, pttcell müşteri hizmetleri numarası

52 Yorum

 1. Arzu 4 Ocak 2018
 2. ibrahim çiçek 15 Ocak 2018
 3. BİNNAZ 5 Şubat 2018
  • Yönetici 6 Şubat 2018
 4. EDA mehmet 27 Şubat 2018
 5. Serkan 1 Mart 2018
 6. Serkan 1 Mart 2018
 7. Adil olgun 4 Mart 2018
  • Yönetici 4 Mart 2018
 8. ibrahim behlül 5 Mart 2018
  • Yönetici 5 Mart 2018
 9. Çapan Güney 6 Mart 2018
 10. MURAT ARSLAN 11 Nisan 2018
 11. hatice 21 Mayıs 2018
 12. Ümit 31 Mayıs 2018
 13. Sevda akın 31 Mayıs 2018
 14. Mustafa 31 Mayıs 2018
 15. İnci Uyumaz 31 Mayıs 2018
 16. kemal ersöz 10 Ağustos 2018
 17. mesut güğerçin 12 Şubat 2019

Yorum Yap