Pttcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Pttcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Pttcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1840 yılında kurulan ve Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan PTT, iletişim ve haberleşme olarak ülke genelinde posta, banka, lojistik gibi çoğu iletişim haberleşme ve finansal olarak hizmet vermektedir.

2013 yılında PTT’nin Türk Telekom ile yaptığı anlaşma sonucunda Türk Telekom altyapısını kullanarak Pttcell markası oluşturuldu. Böylece PTT mobil haberleşme olarak bir operatörün sahibi olmuş oldu. PTT’nin genel politikası müşteri memnuniyetli bir politikadır. Kaliteli ve en verimli hizmeti müşterilerine en uygun fiyat üzerinden vermektedir. Pttcell’e geçiş yapmak veya yeni bir hat almak isterseniz tüm PTT merkezlerinden satın alabilir, geçiş yapabilirsiniz.

Pttcell’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kalan bakiyenizi öğrenebilir, ödenmemiş ve güncel fatura bilgilerinizi sorgulayabilir, aboneliğiniz hakkında tüm bilgilere ulaşabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Pttcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 67 88

Arama Terimleri: pttcell iletişim bilgileri, pttcell telefon no, pttcell irtibat tel, pttcell canlı destek, pttcell müşteri temsilcisi, pttcell şikayet hattı

44 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla