Dalin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Dalin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dalin çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dalin müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Bilim İlaç’ın da kurucusu olan eczacı adil karaağaç tarafından kurulmuştur. Kopaş kozmetik pazarlama ve sanayi a.ş. bünyesinde 1983 yılında kurularak hizmet vermeye başlamıştır. Saç ve cilt bakımında yetişkinlerden farklı ihtiyaçları olan bebeklere özel ürünler oluşturma amacıyla kurulmuştur. Ayrıca ilaç titizliğinde geliştirilmiş ve üretilmiş, hem kaliteli, hem de ulaşılabilir fiyatta ürünler üreterek müşterilerin beğenisine sunmayı hedeflemiştir.

İlk olarak göz yakmayan bebek şampuanı, bebek pudrası ve bebek sabunu gibi ürünler üretildi ve müşterilerin beğenisine sunuldu. Ürünlerini ilk günden itibaren çağının ilerisinde bir titizlikle üretmeyi istemiştir. Üretim tesisi, Türkiye’de kozmetik sektöründe ilk gmp (good manufacturing practice – i̇yi üretim uygulaması) sertifikası alarak büyük bir başarıya imza atmıştır.

Annelere sunulan kalite oldukça beğenilmiştir. Bunun sonucu olarak nesillerdir süregelen güvenini kalite güvence sistemi ile güvence altına alarak en iyi ürünleri sunmuştur.

Dalin Müşteri Hizmetleri Numarası

Nesillerdir annelerin tercihi olan bebek şampuanı bugün %50’ye yakın pazar payına sahiptir. Türkiye’nin bir numaralı bebek şampuanı olma hedefiyle hareket eden firma oldukça sevilmektedir. Ayrıca bebek bakımındaki uzmanlığını, saç bakımından cilt bakımına kadar uzanan ürünleri ile kendi adından söz ettirmiştir. Annelere özel ürünlerden bebek çamaşır bakımına kadar genişletmiş ürün seçenekleri ile müşteriler tarafından beğenilmiştir.

Bugün bebek yağı, pişik önleyici krem, sinek kovucu sprey gibi ürünler üretmektedir. Ayrıca ıslak havlu, bebek bakım örtüsü, göğüs pedi, bebek ve hassas ciltlere özel geliştirilen bebek deterjanı ve yumuşatıcısı gibi ürünleri ile piyasada varlığından söz edilen firma her geçen gün büyümesine devam etmektedir. 17 farklı kategoride 40 farklı ürün çeşidini annelere sunmuş olup annelerin tüm ihtiyaçlarına cevap veren bebek bakım markası haline gelen firma günden güne büyümesine devam ederken hizmet kalitesinden taviz vermemiştir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Dalin müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dalin ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Dalin çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Dalin Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 622 62 60

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Dalin çağrı merkezi numarasına 0850 622 62 60 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Dalin sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Dalin iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Dalin iletişim bilgileri, Dalin telefon no, Dalin irtibat tel, Dalin canlı destek, Dalin müşteri temsilcisi, Dalin şikayet hattı, Dalin müşteri hizmetleri numarası, Dalin çağrı merkezi numarası, Dalin iletişim numarası

Yorum Yap