hgs-cagri-merkezi-numarasi

HGS Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HGS çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde HGS müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

HGS yani Hızlı Geçiş Sistemi, 2012 yılından bu yana otoyol ve köprü geçişlerinde uygulanan bir ödeme sistemidir. Gişede yer alan anten geçiş yapan aracın üzerindeki etiketi tanımlar, o etikete ait hesaptan geçiş ücreti tahsil edilir. Böylece gişelerde beklemeden ve zaman kaybetmeden hızlıca geçiş yapıp, ödeme yapmanızı sağlar. Ayrıca geçen aracın 4 taraflı olarak çekilen görüntülerini sistem kaydetmektedir.

En başlarda nakit ile sağlanan geçiş ücreti yerini OGS’ye bırakmıştı ancak uygun olmayan fiyatları ve kullanışsızlığı dolayısıyla çoğu kişinin ilgisini çeken bir sistem olmadı. Ardından KGS sistemi geldi ancak bu sistemde de sorun bekleme süresiydi. HGS ile tüm sorunlar aşıldı ve beklemeden anında ödeme sistemi geliştirildi.

Başlıklar

HGS Çağrı Merkezi Numarası

HGS bakiye bilgileri için öncelikle yapmanız gereken ilk adım sisteme girerken vereceğiniz telefon numarasının aktif ve geçerli olmasıdır. Verdiğiniz numara ve bilgilerinizi kullanarak internet üzerinden hgs bilgilerinizi, geçişlerinizi ve bakiye bilgilerinizi görebilirsiniz. Mobil telefon üzerinden ister uygulamalar ile isterseniz de internet üzerinden bilgilerinizi ve detaylarına erişim sağlayabilir, bakiyenizi arttırabilirsiniz.

Aracınızı sattığınız zaman plaka üzerine tanımlı olan hgsnizi mutlaka kapatınız. Bu işlem için hgsnizi açtırmış olduğunuz banka ya da ptt gibi şubelere giderek işleminizi gerçekleştirmeniz gereklidir. Aracınızı değiştirdiğiniz zaman hgsnizi yeni aldığınız aracın plakasına taşıyabilir ve bu şekilde kullanıma devam edebilirsiniz. Hgs bakiyenizi ve varsa geçiş ihlallerinizi sistem üzerinden belirli aralıklarla kontrol ediniz. Cezalı durumlara düşmemeniz için hgs bakiyenizin olmasına dikkat ediniz.

HGS’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla aboneliğiniz hakkında, geçişler ve geçiş ihlalleri hakkında detaylı bilgiler edinebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca HGS’ye bildirebilirsiniz.

Hgs Müşteri Hizmetleri Numarası

Hgs ile ilgili yaşadığınız sorunlara en kısa ve etkili çözüm için hgs müşteri hizmetleri numarasını arayabilir ve gerekli bilgiyi, desteği alabilirsiniz. Hgs oldukça yaygın olarak kullanıldığı için ayrıca sistemsel bir alt yapısı mevcut olduğu için sorun yaşama ihtimaliniz de bulunmaktadır. Bu gibi durumlarda yedi gün yirmi dört saat boyunca arayabileceğiniz müşteri hizmetleri iletişim numarasının bulunması ve bunun aktif olarak çalışması oldukça önemlidir. Müşteri hizmetleri üzerinden bakiyenizi öğrenebilir, geçiş ihlal bilgileriniz varsa bu bilgileri öğrenebilir, hgs ile ilgili diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

HGS Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 460 60 60

Arama Terimleri: hgs iletişim bilgileri, hgs telefon no, hgs irtibat tel, hgs canlı destek, hgs müşteri temsilcisi, hgs şikayet hattı, hgs çağrı merkezi numarası, hgs müşteri hizmetleri numarası, hgs müşteri hizmetleri, hgs çağrı merkezi

64 Yorum

  1. aykut çetin 1 Eylül 2021

Yorum Yap