ptt-cagri-merkezi-numarasi

PTT Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

PTT çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde PTT müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü 1840 yılında kurulmuştur. Ülkemizin posta hizmetini veren en köklü kuruluşlardan birisidir. 2013 yılında TBMM tarafından kabul edilen bir kanunla anonim şirketi olmuştur.

Oldukça eski bir kurum olmasına rağmen geçen süre zarfında kendini yenilemiş ve güncellemiştir. Öncelerden sadece posta telefon telgraf gibi hizmetleri sunarken günümüzde oldukça geniş yelpazede hizmet sunmaktadır. Oldukça yaygın kullanılan ve her geçen gün kendisini güçlendirerek daha fazla insana hizmet sunan ptt her geçen gün teknolojik gelişmeler ışığında kendini yenilemektedir.

Ülkemizde herkesi birçok alanda hizmet veren PTT’nin genel olarak şu alanda çalışmaları vardır; PTT Kargo, PTTCell, PTTBank, posta, hızlı gönderi, HGS, OGS, ePttAVM, Ptt Kitap, Ptt Çocuk, Ptt Sigorta  ve daha sayısız birçok yerde karşımıza PTT çıkmaktadır. Yıllardır süre gelen tecrübesi, güvenilirliği, yenilikçi ve toplumcu hizmet politikasıyla en sevilen kurumlardan birisi PTT olmuştur.

Günümüzde hemen hemen her alanda hizmet sunmayı amaçlayan PTT müşteri memnuniyetini de önemseyerek sürekli müşteri kitlesini genişletmeyi amaçlamaktadır. Güvenilir aynı zamanda yenilikçi anlayışı ile kendini sürekli teknolojik gelişmeler ışığında güçlendirmektedir. Mümkün olduğunca toplumun her kesiminden insana hizmet etmeye çalışan aynı zamanda da toplum tarafından yaygın olarak kullanılan PTT yaşanabilecek her türlü soruna önceden önlem alarak büyük beğeni toplamaktadır.

Özellikle kargo firması olarak oldukça yaygın kullanılmaktadır. Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenli kargo taşıyan aynı zamanda da yurt dışı adreslere de teslim yapan PTT kısa sürede büyüyerek insanlara hizmet etmeye devam etmektedir. Yaygın olarak kullanılmasının en önemli nedenleri uygun fiyata, hızlı ve güvenilir nakliye yapmasıdır.

PTT Çağrı Merkezi Numarası

PTT son yıllarda özellikle cep telefonu operatörü olarak da tercih edilmektedir. Uygun fiyata dakika, internet ve sms gibi seçenekleri sunarak insanların tercih etmesine olanak sağlamaktadır. Bu alanda da her geçen gün büyümekte ve uygun fiyata kaliteli hizmet anlayışını devam ettirmektedir.

PTT alış veriş sektöründe de kendi adını duyurmaktadır. Uygun fiyata ürünler sunan ayrıca ülkenin her noktasına gönderim yapan bunu da taksit imkanı ile birleştiren PTT oldukça rağbet edilen bir internet alış veriş sitesini kurarak insanlara hizmet etmektedir.

Özellikle para trafiğinde pratik ve uygun kesintiler ile hizmet sunması en büyük tercih sebepleri arasında sıralanabilmektedir. Güvenilir ve saydam aynı zamanda da kişisel verilerde gizliliğe önem veren PTT her kesimden insan tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Oldukça yaygın kullanılan ve bir çok alanda varlık gösteren Ptt de haliyle  ne kadar önlem alsa da bazen sorunlar yaşanabilmektedir. PTT bu sebeple müşteri hizmetleri numarası ve ptt çağrı merkezi numarası nı aktif olarak kullanmaktadır. Ayrıca müşterilerine en hızlı çözümü sunmayı amaçlarken aynı zamanda da PTT mümkün olduğunca servis ağını geniş tutmakta, şubelerini arttırmakta, hizmet kalitesini arttırarak gelişmelere açık olduğunu göstermektedir. PTT’nin 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla PTT’nin hizmet verdiği birçok alanda detaylı bir şekilde işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası

PTT ye ait müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Aktif olarak çalışan bu hat üzerinden en kısa sürede hızlı ve pratik çözümler bulabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak; PTT ile alacağınız veya gönderdiğiniz posta ve kargo gönderilerinin takibini yapabilir, parasal posta, HGS ve ePttAVM gibi birçok alanda destek alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca PTT’ye bildirebilirsiniz.

PTT Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 1 788

Arama Terimleri: ptt iletişim bilgileri, ptt telefon no, ptt irtibat tel, ptt canlı destek, ptt müşteri temsilcisi, ptt şikayet hattı, ptt müşteri hizmetleri, ptt çağrı merkezi numarası, ptt müşteri hizmetleri numarası, ptt çağrı merkezi

53 Yorum

 1. ebru 25 Aralık 2017
 2. Zühal Gürkan 26 Aralık 2017
 3. Yasinkaan 3 Ocak 2018
 4. şener canşi 30 Ocak 2018
 5. ayşe borlu 26 Şubat 2018
 6. İbrahim TEKE 2 Mart 2018
 7. Muhammet Ali 5 Nisan 2018
 8. Muhammet Ali 5 Nisan 2018
  • Yönetici 5 Nisan 2018
 9. güray 17 Nisan 2018
 10. aykut işbilir 10 Mayıs 2018
 11. Zeynep 15 Mayıs 2018
 12. uğur 15 Mayıs 2018
 13. Ayşen 17 Temmuz 2018
 14. Fatoş 12 Eylül 2018
 15. Arif Murat 30 Ocak 2019
 16. Heval 22 Eylül 2021
 17. Ebrar demirkan 5 Ekim 2021
 18. serdar yüksel 17 Ağustos 2022
 19. Semanur 31 Ağustos 2022

Yorum Yap