PTT Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
PTT Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

PTT Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

PTT yani Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü 1840 yılında kurulmuştur. Ülkemizin posta hizmetini veren en köklü kuruluşlardan birisidir. 2013 yılında TBMM tarafından kabul edilen bir kanunla anonim şirketi olmuştur.

Ülkemizde herkesi birçok alanda hizmet veren PTT’nin genel olarak şu alanda çalışmaları vardır; PTT Kargo, PTTCell, PTTBank, posta, hızlı gönderi, HGS, OGS, ePttAVM, Ptt Kitap, Ptt Çocuk, Ptt Sigorta  ve daha sayısız birçok yerde karşımıza PTT çıkmaktadır. Yıllardır süre gelen tecrübesi, güvenilirliği, yenilikçi ve toplumcu hizmet politikasıyla en sevilen kurumlardan birisi PTT olmuştur.

PTT’nin 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla PTT’nin hizmet verdiği birçok alanda detaylı bir şekilde işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak; PTT ile alacağınız veya gönderdiğiniz posta ve kargo gönderilerinin takibini yapabilir, parasal posta, HGS ve ePttAVM gibi birçok alanda destek alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca PTT’ye bildirebilirsiniz.

PTT Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 1 788

Arama Terimleri: ptt iletişim bilgileri, ptt telefon no, ptt irtibat tel, ptt canlı destek, ptt müşteri temsilcisi, ptt şikayet hattı

39 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla