Adese Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Adese Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Adese Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Adese, 1991 yılında Konya’da kurulmuş olan bir alışveriş marketler zinciridir. Adese’nin; Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Bolu, Isparta, Karaman, Kırıkkale, Konya ve Mersin illerimizde bulunan 154 marketi ile hizmet vermektedir. Adese’nin toplamda 2600’ü aşkın çalışanı bulunmakla beraber toplamda 35 milyon kişiye hizmet vermektedir.

Adese, yüzlerce ürün kategorisinde bulunan binlerce ürün çeşidi ile müşterilerine bol seçenek sunar. Ayrıca aylık olarak sunduğu özel indirimler sayesinde ekonomi dostudur. Adese, 9 ilde bulunan marketiyle çoğu kişinin gözde alışveriş merkezi olmuş durumdadır.

Adese’nin 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Adese’de yapmış olduğunuz alışveriş hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, indirimler ve broşürdeki indirimli ürünler hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Adese Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 0 237

Arama Terimleri: adese iletişim bilgileri, adese telefon no, adese irtibat tel, adese canlı destek, adese müşteri temsilcisi, adese şikayet hattı

Cevapla