adese-cagri-merkezi-numarasi

Adese Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Adese çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Adese müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Adese şikayet hattına erişebilirsiniz. Adese müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Adese, 1991 yılında Konya’da kurulmuş olan bir alışveriş marketler zinciridir. Adese’nin; Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Bolu, Isparta, Karaman, Kırıkkale, Konya ve Mersin illerimizde bulunan 154 marketi ile hizmet vermektedir. Adese’nin toplamda 2600’ü aşkın çalışanı bulunmakla beraber toplamda 35 milyon kişiye hizmet vermektedir.

Adese, yüzlerce ürün kategorisinde bulunan binlerce ürün çeşidi ile müşterilerine bol seçenek sunar. Ayrıca aylık olarak sunduğu özel indirimler sayesinde ekonomi dostudur. Adese, 9 ilde bulunan marketiyle çoğu kişinin gözde alışveriş merkezi olmuş durumdadır.

Adese Çağrı Merkezi Numarası

Perakende alışveriş sektöründe 1991 yılından beri faaliyetlerine devam eden Adese markası olarak, alanımızda emin adımlarla yürümekteyiz. 2011 yılında İstanbul Borsası’nda da yerimizi almış bulunmaktayız. Bizimle çalışanlar bilirler ki; sizlere güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşatmak, bizim tek gayemiz! Alışveriş süreçlerinizin her aşamasında, her ince ayrıntısında sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Sizler için en sağlıklı ürünleri, steril ortamlarda sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerimizin tamamını kalite kontrolünden geçiriyor ve gıda güvenliği açısından sizlere garanti veriyoruz. Siz de güvenilir bir alışveriş keyfi yaşamak istiyorsanız ya da İstanbul Borsa’sındaki hisselerimizle alakalı bilgi edinmek istiyorsanız; Adese çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Adese çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Adese Müşteri Hizmetleri Numarası

Adese ismiyle yola çıktığımız bu sektörde; en büyük olmayı değil, en iyi olmayı hedefliyoruz. Dolayısıyla da siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz. Güleryüzlü personellerimiz ve kalite kontrolünden geçmiş ürünlerimiz ile sizleri memnun etmeye çalışıyoruz. Alışveriş sürecinde her aşamada yanınızda olmaya özen gösteriyoruz. Yine de bizi tercih etmeden önce aklınıza takılan soruları sormak isterseniz, tüm samimiyetimizle yanıtlıyoruz. Adese müşteri hizmetleri numaramız olan 444 0 237 hattımızdan bizlere ulaşabilir, ürünlerimiz ya da borsa bilgilerimiz hakkında aklınıza takılan sorulara yanıt alabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Adese müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Adese Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Adese firması olarak; samimiyetimiz ve siz değerli müşterilerimize olan bakış açımız; sizleri her daim memnun etmeyi gerektiriyor. Bu sebeple de hem mağaza çalışanları olarak hem de müşteri hizmetleri olarak her daim yanınızdayız. Adese müşteri hizmetlerimize direk bağlanmak isterseniz, 444 0 237 numaralı hattımızı kullanabilirsiniz. Hat başında olan personellerimizle sizlere gereken hizmeti vereceğimize, tüm soru ve sorunlarınıza çözüm bulacağımıza emin olabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Adese müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Adese Şikayet Hattı

Adese firması olarak vizyonumuz; her anlamda müşteri memnuniyetini sağlamak, en büyük değil, her zaman en iyi olmaktır. Siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Fakat alışveriş esnasında ya da sonrasında, çalışan personellerimizle ya da ürünlerimizle alakalı herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde bize iletebilirsiniz. Adese şikayet hattımızı kullanarak bizlere her zaman ulaşabilir, memnun kalmadığınız konuları iletebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden de şikayet, istek, öneri ve teşekkür formu doldurarak; deneyimlerinizi bizimle paylaşabilir, sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulacağımıza emin olabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Adese müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Adese şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres: Musalla Bağları Mahallesi Gökler Sokak No 4 Selçuklu / Konya / Türkiye

Telefon: 90 332 221 40 00 – 221 42 42

Faks: 90 332 221 42 35

Adese’nin 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Adese’de yapmış olduğunuz alışveriş hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, indirimler ve broşürdeki indirimli ürünler hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Adese Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 0 237

Arama Terimleri: adese iletişim bilgileri, adese telefon no, adese irtibat tel, adese canlı destek, adese müşteri temsilcisi, adese şikayet hattı, adese müşteri hizmetleri numarası, adese çağrı merkezi numarası, adese iletişim numarası, adese çağrı merkezi, adese müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap