Ozmo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ozmo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ozmo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ozmo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ozmo şikayet hattına erişebilirsiniz. Ozmo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ozmo Çağrı Merkezi Numarası

Çikolata küçük büyük herkesin severek tükettiği bir atıştırmalıktır. Bazen karnınızı doyurmak bazen de açlığınızı yatıştırmak için çokça tüketilir. Özellikle çocuklar çikolata konusunda daha hassastır. Çok severek tükettikleri de bir gerçektir. Farklı türleri arasında sevimli görsellere sahip olan ve farklı lezzetler içeren çikolatalar çocuklar için oldukça önemlidir. Ozmo birçok ürününü farklı marketlerde satışa sunarak herkesin ilgisini çekmeyi de başarmıştır. Yumurta Kafalar dış yüzeyi lezzetli ve içinden oyuncak çıkan bir üründür. Bu oyuncaklar çocukların gelişimleri için de oldukça önemlidir. Hayvan görselleri ile de çocukların gönlünde taht kuran firma aslan, ayı, maymun, fil figürlerini de çikolatada yansıtarak ilgi çekmeyi başarmıştır. Küçüklerin ve büyüklerin hem eğlenerek hem de muhteşem lezzetlerden yiyerek güzel vakitler geçirmesi firmanın sunmuş olduğu birçok ürünle mümkündür. Çağrı merkezi de müşteriler için oluşturulmuştur. Soru, sorun ve düşüncelerinizi çağrı merkezini arayarak bildirebilirsiniz.

Ozmo çağrı merkezi numarası 0800 261 88 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ozmo Müşteri Hizmetleri Numarası

Ozmo, meslek gruplarına göre farklılık sunan görsellikleri çikolatalarında yansıtmaktadır. Doktor, pilot, aşçı, müzisyen gibi farklı meslek gruplarını inceleme fırsatı bulan çocuklar için bu durum onların gelişimlerini de desteklemektedir. Hayal güçlerinin daha fazla harekete geçmesi meslek gruplarındaki şekillerle ortaya çıkmaktadır. Sütlü, beyaz ve bitter çikolatadan oluşan bu ürünü alarak çocukların beslenmesine de katkıda bulunulmaktadır. Çünkü içeriğinde karbonhidrat, protein, lif bulunan çikolatalar çocuklar için enerji kaynağıdır. Cornet türü fındıklı krema dolgulu olup sütlü çikolatalı drajeli gofrettir. Çıtır külah içinde farklı lezzetler bulunmaktadır. Ayrıca kapaklarında bulunan oyunlar da çocuk gelişimi için faydalıdır. Firmanın üretmiş olduğu diğer türlerle ilgili bilgi almak için müşteri hizmetlerini aramak yerine yazılı olarak mesaj bırakabilirsiniz.

Ozmo müşteri hizmetleri numarası 0800 261 88 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ozmo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ozmo ile direkt iletişim kurmak isteyen kişiler internet sayfalarında bulunan iletişim formunu doldurabilirler. Mesajınızı yazarak firmaya iletilmesini sağlayabilirsiniz. Sizlere geri dönüş sağlanarak mesajınıza cevap verilecektir. Firmanın müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır.

Ozmo müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0800 261 88 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ozmo Şikayet Hattı

Ozmo ürünleri, satış noktalarında karşılaşılan sıkıntılar, almış olduğunuz çikolatalarla ilgili şikayetler firma tarafından değerlendirilmektedir. İletişim formunda şikayetlerinizi dile getirirseniz giderilmesi için de harekete geçilecektir. Firma müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir.

Ozmo şikayet hattı 0800 261 88 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ozmo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ozmo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ozmo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0800 261 88 88

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ozmo çağrı merkezi numarasına 0800 261 88 88 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İLETİŞİM

Çağrı Merkezi İrtibat Tel No : 0800 261 88 88

Müşteri Hizmetleri Whatsapp Telefon Numarası : 0536 623 08 73

İletişim Numarası : 0216 651 09 88

E Posta Mail Adresi : info@solen.com.tr

Arama Terimleri: Ozmo iletişim bilgileri, Ozmo telefon no, Ozmo irtibat tel, Ozmo canlı destek, Ozmo müşteri temsilcisi, Ozmo şikayet hattı, Ozmo müşteri hizmetleri numarası, Ozmo çağrı merkezi numarası, Ozmo iletişim numarası, Ozmo çağrı merkezi, Ozmo müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Orhan Karataş 6 Mayıs 2023

Yorum Yap