Vatan Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vatan Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vatan Kargo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Vatan Kargo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Vatan Kargo şikayet hattına erişebilirsiniz. Vatan Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Vatan Kargo Çağrı Merkezi Numarası

Başlangıçta Vatan Lojistik adıyla kurulan şirket, 2018 yılından itibaren yoluna Vatan Kargo olarak devam etmektedir. 312 şubesi ve 620 aracıyla 75 ilde hizmetlerini sürdüren şirket, akşam teslimat işlemi de yapmaktadır. Ayrıca Ekspres 24 hizmetiyle de gönderilerin daha kısa süre içerisinde alıcısına ulaşması sağlanmaktadır. Göndericinin isteği üzerine belli bir ücret karşılığı gönderilen ulaşım bilgileri alıcıya ulaştırılmaktadır. İstediğin zaman gelsin ve farklı adrese gelsin teslim seçenekleriyle farklılıklar sunan şirket, müşterilerin kargo teslim işlemlerini kolaylaştırma çabası içerisindedir. Kargo şirketine ait çağrı merkezi numarası 0850 333 38 38 olup bu numaradan şirkete veya kargoya dair istenilen her konuda bilgi alınabilir.

Vatan Kargo çağrı merkezi numarası 0850 333 38 38 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vatan Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

Günümüzde, ülkenin her noktasına kargo göndermek istenebilir ve bu şubeye gitmeden de gerçekleştirilebilmektedir. Böylelikle hiçbir yere gitmeden kolayca kargo gönderilebilir. Sektöründe tercih edilen bir marka olmak adına açık iletişimin sürekliliğini sağlamayı amaçlayan şirket, böylesi kolaylaştırıcı faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Ayrıyeten hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini arttırabilmek maksadıyla, firma tüm kanallardan kolayca ulaşılabilir olmayı müşteri ilişkilerinde temel etkenlerden biri olarak görmektedir. Kargoya ait herhangi bir soru olursa kargonun müşteri hizmetleri numarası 0850 333 38 38’dir.

Vatan Kargo müşteri hizmetleri numarası 0850 333 38 38 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vatan Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kendisine yansıyan memnuniyetsizlikleri anında gidermeyi amaçlayan ve çözüm maksadıyla stratejilerini belirleyen firma, geri bildirimlerden elde ettiği birikimlerle daha da iyi bir şirket olmayı yegane gayesi olarak belirlemiştir. Ayrıca geri bildirim sürecinde, kargo firması tarafından gerçekleştirilen faaliyetler için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Kargo firmasına ve kargoya ilişkin spesifik sorularda şirketin yukarıda yer alan numarasından iletişime geçilip direkt bağlanılarak bilgi alınabilir.

Vatan Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 333 38 38 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vatan Kargo Şikayet Hattı

Kurumsal bir yaklaşım sergilemeye çalışan şirkette, gönderilerin kısa zamanda ve teslim alındığı şekliyle sağlam biçimde müşterilere ulaştırılması hedeflenmektedir. Bu bakımdan elinden geleni ortaya koyan şirket, araç filosunu her geçen gün daha da büyütmektedir. Amaç aktif bir dağıtım kanalına sahip olmaktır. Kargo firmasına ilişkin tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıdaki numaradan anında ilgililere iletilebilir.

Vatan Kargo şikayet hattı 0850 333 38 38 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Vatan Kargo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Vatan Kargo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Vatan Kargo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 333 38 38

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Vatan Kargo çağrı merkezi numarasına 0850 333 38 38 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Vatan Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.
Adres : 19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. No:4, Kat:13 Nova Baran Plaza Şişli/İstanbul
E-Posta : cozummerkezi@vatankargo.com.tr
Telefon : 0850 333 38 38

Arama Terimleri: Vatan Kargo iletişim bilgileri, Vatan Kargo telefon no, Vatan Kargo irtibat tel, Vatan Kargo canlı destek, Vatan Kargo müşteri temsilcisi, Vatan Kargo şikayet hattı, Vatan Kargo müşteri hizmetleri numarası, Vatan Kargo çağrı merkezi numarası, Vatan Kargo iletişim numarası, Vatan Kargo çağrı merkezi, Vatan Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap