SeninModa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

SeninModa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

SeninModa çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde SeninModa müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden SeninModa şikayet hattına erişebilirsiniz. SeninModa müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

SeninModa Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin en sevilen bayan moda sitelerinden biri olan SeninModa moda severlere 7 gün 24 saat boyunca online alışveriş keyfini sunuyor. Sitemiz üzerinden Türkiye sınırları içerisindeki her şehre sipariş gönderimi yapılmaktadır. Kargolarımız 7 gün içerisinde size ulaşmaktadır. Ödemelerinizi sanal ödeme, havale ve kapıda ödeme seçeneklerinden biriyle gerçekleştirebilirsiniz. Bu alışverişleriniz sırasında yaşadığınız sorunu veya belirtmek istediğiniz herhangi bir durumu iletişim kanallarımız aracılığıyla bize iletebilirsiniz. Üç şekilde bize ulaşabilirsiniz; çağrı merkezi, e-posta ve sitemizde bulunan iletişim formu.

SeninModa çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

SeninModa Müşteri Hizmetleri Numarası

Sevilen markaların sizler ulaşmasını sağlayan sitemizin müşteri hizmetlerine 0533 226 2005 numarasıyla ulaşabilirsiniz. Aynı numara aracılığıyla SeninModa Whatsapp sipariş hattına da mesaj atabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize siparişiniz hakkında istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Özel dikim siparişler için de müşteri hizmetlerimize bağlanabilirsiniz. info@seninmoda.com e-posta adresimiz aracılığıyla da müşteri hizmetlerimize ulaşabilir ve özellikle iade işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer iletişim şekli olan iletişim formunu sitemiz aracılığıyla göndermelisiniz. Formdaki ad ve e-posta bilgilerini doldurduktan sonra iletmek istediğiniz mesajınızı yazıp gönder butonuna tıklayınız.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi SeninModa müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

SeninModa Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

SeninModa, güvenli online alışveriş hizmetiyle moda ile bağlantısı olan herkese ulaşmayı hedeflemektedir. Bu yüzden müşteri hizmetlerimiz 0533 226 2005 numarasıyla size hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Sizlerden gelen her türlü geri dönüşü itinayla cevaplıyor ve çözüm buluyoruz. Özellikle telefon ve Whatsapp hattımız üzerinden gelen dönüşleri daha hızlı cevaplamaktayız. E-posta ya da Whatsapp üzerinden eklemek istediğiniz görselleri bize gönderebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için SeninModa müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

SeninModa Şikayet Hattı

SeninModa online alışveriş sitesi için olan şikayetlerinizi 0533 226 2005 müşteri hizmetlerimize ve Whatsapp hattımıza iletebilirsiniz. Ayrıca yine e-posta adresimiz ve iletişim formuyla şikayetlerinizi gönderebilirsiniz. İade işlemleri için e-posta seçeneğini kullanabilirsiniz. Ürün değişimlerini siparişi teslim aldığınız zamandan itibaren 3 gün içinde yapabilirsiniz. Değişim için seninmoda.com sitemizde bulunan değişim formunu doldurabilirsiniz. Formda ad, soyadı e-posta, telefon, sipariş numarası, ürün adı, ürün kodu ve değişim nedeni gibi bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Özel dikimlerde kargo sürelerinde değişim olabilmektedir. Belirtilen sorunlar veya bunların dışındaki şikayetleriniz için size en kısa sürede dönüş sağlamaya çalışıyoruz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen SeninModa müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri SeninModa şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

SeninModa Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. SeninModa çağrı merkezi numarasına 0533 226 2005 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Merkez Ofis: Günaydın Mah. Fevziçakmak Cad. No:32 Bandırma, Balıkesir
Telefon: (+090) 533 226 20 05
Email: info@seninmoda.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz SeninModa iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren SeninModa sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi SeninModa iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: SeninModa iletişim bilgileri, SeninModa telefon no, SeninModa irtibat tel, SeninModa canlı destek, SeninModa müşteri temsilcisi, SeninModa şikayet hattı, SeninModa müşteri hizmetleri numarası, SeninModa çağrı merkezi numarası, SeninModa iletişim numarası, SeninModa çağrı merkezi, SeninModa müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap