Raid Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Raid Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Raid çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Raid müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Raid şikayet hattına erişebilirsiniz. Raid müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Raid Çağrı Merkezi Numarası

Ev ya da iş yerlerinde sinek ve böcekler oldukça can sıkıcı durumların yaşanmasına neden olmaktadır. Mesela gıda sektörüne ait bir firmanız varsa mutfağınızın temiz olmasının yanı sıra böceğin de barınmaması gerekir. İnsan sağlığına verilen önemden dolayı bu şarttır. Müşterilerinizin devamlılığı için de sinek ve böcekten kurtulmuş alanların olması gerekir. Evleriniz için de aynı durum geçerlidir. Hayatınızı sürdürdüğünüz, çocuklarınızla birlikte vakit geçirdiğiniz yaşam alanlarının temiz olması önemlidir ayrıca böcek olmadan o yerlerde yaşamanız gerekir. Çocuklu ve evcil hayvan bulunan evlerde bu konuya daha da dikkat edilmektedir. Raid sizi bütün böceklerden koruyan ve onlara kesin çözüm sağlayan tabletler ve yemler üretmektedir. Evinizin farklı yerlerine bunları yerleştirerek böceklere çözüm bulabilirsiniz. Çağrı merkezlerini arayarak ya da internet sitesindeki formu doldurarak ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Raid çağrı merkezi numarası 0800 211 33 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Raid Müşteri Hizmetleri Numarası

Sizi rahatsız eden böceklerin türünü bilmeniz onlara kesin çözüm sağlamak için oldukça önemlidir. İnternet sitesinde birkaç soruya cevap vererek sizi rahatsız eden böcek türünü öğrenebilir ona uygun olan ürünü alarak böceklere önlem alabilirsiniz. Raid ürünleri arasında; max, gece gündüz, hamam böceği yemi, elektro, elektro likit, karınca yemi, sinek öldürücü, kokusuz sinek öldürücü, elektro max tabletler bulunmaktadır. Sineklerden şikayetçi olanlar kokusuz olanları tercih ederek çevredeki insanları rahatsız etmeden konuya kesin çözüm getirebilirler. Evlerinde hamam böceği, örümcek ve karıncadan şikayetçi olanlar onların saklandıkları yerlerden çıkmasını sağlayan böcek öldürücü ilaçları kullanabilirler. Kara sinek ve sivri sinekler sizi rahatsız ediyorsa sinek öldürücü türünü tercih edebilirsiniz. Kullanımdan sonra bir müddet ortamı kapalı tutmanız sonrasında havalandırmanız uygundur. Firma ile iletişime geçecek olan kişiler internet sayfasındaki forumu doldurarak istek ve taleplerini dile getirebilirler.

Raid müşteri hizmetleri numarası 0800 211 33 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Raid Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Raid direkt bağlanma numaraları bulunmamaktadır. Soru ya da yorumlarınız için “bize ulaşın” formunu doldurmanız yeterlidir. Burada sormak istediklerinizi ya da merak ettiklerinizi yazarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Raid müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0800 211 33 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Raid Şikayet Hattı

Raid ürünlerini gerektiği yerlerde ve kullanma talimatına uygun bir şekilde kullandığınız zaman herhangi bir ters durumla karşılaşmazsınız. Yine de şikayeti olan kişiler yazılı şikayetlerini firmaya bildirebilirler.

Raid şikayet hattı 0800 211 33 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Raid müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Raid şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Raid Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0800 211 33 79
0533 237 33 32

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Raid çağrı merkezi numarasına 0800 211 33 79 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Raid
E-Posta : TKcontactus@scj.com
Telefon : 0800 211 33 79

Arama Terimleri: Raid iletişim bilgileri, Raid telefon no, Raid irtibat tel, Raid canlı destek, Raid müşteri temsilcisi, Raid şikayet hattı, Raid müşteri hizmetleri numarası, Raid çağrı merkezi numarası, Raid iletişim numarası, Raid çağrı merkezi, Raid müşteri hizmetleri direk bağlanma

3 Yorum

  1. Erdinç Gökçay 4 Aralık 2022
  2. selcuk 16 Temmuz 2023
  3. Sevim hallaç 20 Ağustos 2023

Yorum Yap