Erpiliç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Erpiliç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Erpiliç çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Erpiliç müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Erpiliç şikayet hattına erişebilirsiniz. Erpiliç müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Erpiliç Çağrı Merkezi Numarası

Erpiliç Türkiye’nin tavuk eti talebini karşılayan bir firmadır. 1969 yılında kurulan firma sektöre civciv üretimiyle girmiştir. Günümüzde 2300 çalışanıyla birlikte tavuk ürünlerinin üretimini yapmaktadır. Pazar payını arttırmaya yönelik çalışmalar yapan firma insana ve teknolojiye yatırım yapmaktadır. Teknolojinin sağladığı faydalardan biri olan iletişim ağı ile de firma müşterilerine hizmet sunmaktadır. Çağrı merkezi olan 0800 344 44 44 numaralı hattan çağrı merkezi personeliyle iletişime geçebilirsiniz. Güler yüzlü ve alanında teknik bilgilere sahip olan çağrı merkezi personeli dilediğiniz her konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Erpiliç çağrı merkezi numarası 0800 344 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Erpiliç Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma, tüketicilerinin sağlıklı bir beslenme düzeni olması adına tesislerinde hijyeni çok önemsemektedir. Piliç kesimleri İslami kurallara uygun olarak yapılmakta ve gruplandırma yöntemiyle depolanmaktadır. Kurulduğu günden itibaren istikrarlı bir şekilde gelişim gösteren firma müşteri memnuniyetini sağlamak için çeşitli çalışmalar yapmaktadır. 0800 344 44 44 müşteri hizmetleri numarası tüketicinin hizmetine sunulmuş bir iletişim ağıdır. Burada yapılan görüşmeler ile tesis ve ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca sipariş oluşturma, öneri ve şikayetler konusunda da bu iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

Erpiliç müşteri hizmetleri numarası 0800 344 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Erpiliç Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ülkemizde 4 büyük entegre piliç üreticisi arasında yer alan firma gelişimini sürdürmektedir. Günümüzde Türkiye’nin beyaz et ihtiyacının %15’ini karşılamaktadır. Kesimhanelerinde son teknoloji cihazlara yer vermektedir. Firma bünyesinde piliç nuget, piliç kroket, pane gibi hazır yiyeceklere de yer vermektedir. Müşteri hizmetleri servisi ile direkt bağlanma sağlayarak ürünler hakkında tüm detaylara erişilir.

Erpiliç müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0800 344 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Erpiliç Şikayet Hattı

Firma personeli eğitim ile donatılmış kişilerdir. Genç ve dinamik kadrosuyla Türkiye’nin piliç ihtiyacını karşılamaktadır. 150 bin m2 alana sahip olan firma günlük olarak  330 binlik piliç kesim kapasitesi ile çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için firma Kalite Yönetim Sistemi, Gıda Güvenliği Sistemi, Çevre Yönetim Sistemi ve TSE gibi belgelere sahiptir. Kalite anlayışından asla ödün vermeden üretimlerine devam etmektedir. Oluşturduğu şikayet hattı ile müşterilerinin istek ve şikayetlerini iletmelerine olanak sağlar. Talep ilgili birimlere iletilerek çözüme kavuşması sağlanır. Sorunun çözülüp çözülmediğine dair takipçi olunur.

Erpiliç şikayet hattı 0800 344 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Erpiliç müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Erpiliç şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Erpiliç Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0800 344 44 44

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Erpiliç çağrı merkezi numarasına 0800 344 44 44 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Erpiliç
Telefon : 0800 344 44 44

Arama Terimleri: Erpiliç iletişim bilgileri, Erpiliç telefon no, Erpiliç irtibat tel, Erpiliç canlı destek, Erpiliç müşteri temsilcisi, Erpiliç şikayet hattı, Erpiliç müşteri hizmetleri numarası, Erpiliç çağrı merkezi numarası, Erpiliç iletişim numarası, Erpiliç çağrı merkezi, Erpiliç müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap