Kütahyalılar Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kütahyalılar Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kütahyalılar Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kütahyalılar Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kütahyalılar Turizm şikayet hattına erişebilirsiniz. Kütahyalılar Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kütahyalılar Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Kütahyalılar Turizm alanında oldukça başarılı ulaşım firmalarından bir tanesidir. Sektöründe uzun zamandan bu yana müşterilerine sunmuş olduğu başarılı hizmetlerle adından sıkça ve olumlu biçimde söz ettirmektedir. Kuruluşu 1984 yılına uzanan bu firmanın ilk kuruluşu otobüs kooperatifi olarak gerçekleşmiştir. O zamandan bu yana hiç durmadan kendini geliştiren bu kooperatif, günümüzde büyük bir otobüs firması olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Gerek şehir içerisinde gerekse şehirlerarasında seferleri bulunan otobüs firmasının her geçen gün müşteri kitlesi de büyümektedir. Dolayısıyla kısa süre içerisinde müşterileri ile iletişim içerisinde olabilmeleri için bir telefon numarası edinmeleri şart haline gelmiştir. Bu otobüs firmasına ait çağrı merkezi telefon numarası 0274 513 63 66 şeklindedir. Müşteriler bu numara üzerinden mesai gün ve saatleri içerisinde yetkili kişiler ile iletişime geçebilmektedirler. Firmaya ait çalışma saatler haftanın yedi günü şeklinde belirlenmiş olup çalışma saatleri akşam saat 20:00’a kadar devam etmektedir.

Kütahyalılar Turizm çağrı merkezi numarası 444 34 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kütahyalılar Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Otobüs firmasına ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden müşteriler diledikleri zaman ihtiyaç duydukları bilgiye sahip olabilmektedirler. Bu kapsamda müşterilerin edinebilecekleri bilgiler genel olarak, seferler hakkında ve bilet bilgileri hakkında olmaktadır. Müşteriler yukarıda belirtilen numara üzerinden firma yetkilileri ile iletişime geçebilecekleri gibi doğrudan firmaya giderek de görüşme gerçekleştirebilmektedirler. Bunun için tek yapılması gereken Dörteylül Mah. Belediye Otogarı Kütahyalılar Yazıhanesine gitmek olacaktır. Bunun yanı sıra müşterilerin iletişime geçebilmeleri için değerlendirebilecekleri iki farklı iletişim kanalı daha bulunmaktadır. Bunlardan ilki firmaya ait faks numarasıdır. Otobüs firmasına ait resmi faks numarası 0274 513 63 67 şeklindedir. İkinci bir iletişim kanalı ise firmaya ait mail adresi üzerinden iletişime geçmek olacaktır. Otobüs firmasına ait mail resmi mail adresi; kutahya@kutahyalilar.com.tr şeklindedir. Tüm bu yukarıda verilen iletişim kanalları aracılığıyla müşteriler mesai gün ve saatleri içerisinde firma yetkilileri ile görüşme gerçekleştirebilmektedirler.

Kütahyalılar Turizm müşteri hizmetleri numarası 444 34 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kütahyalılar Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Otobüs firması yetkilileri ile görüşme gerçekleştirilmek istenilen an müşteriler direkt bağlanma olanağı üzerinden iletişime geçmek isterlerse bunun için öncelikli olarak yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır. Bunlardan ilki 0274 513 63 66 numarası üzerinden çağrı merkezi yetkilileri ile görüşmeye başlamadan hemen önce, görüşülecek konunun ne olduğu ve alınmak istenen bilginin ne olduğu hakkında açık ve net ifadeler kurulmuş olması gerektiğidir. Ayrıca arama esnasında müşterilerden talep edilen kişisel bilgiler olur ise bu bilgilerin de eksiksiz ve net biçimde girilmesi gerekmektedir. Tüm bunlar yapıldıktan sonra çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcisi ile kısa süre içerisinde görüşme gerçekleştirebilmek mümkündür.

Kütahyalılar Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 34 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kütahyalılar Turizm Şikayet Hattı

Otobüs firması ait ayrı olarak bir şikayet hattı bulunmamaktadır. Fakat çağrı merkezi müşteri hizmetleri numaraları üzerinden, firmadan yaşanan herhangi bir sorunu doğrudan firma yetkili kişilerine bildirebilmek mümkündür. Bunun için tek yapılması gereken arama esnasında, görüşülmek istenen konunun ‘şikayet’ olduğunu bildirmektir. Bu bildirmeyi yaptıktan sonra şikayeti bulunan konu her ne ise ilgili kişiye bildirilebilmektedir. Otobüs firmasına ait olan seferlerin veya otobüs biletlerinde yaşanan herhangi bir sorunun doğrudan çözüm adresi, çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası olmaktadır. Müşterilerin iletmiş oldukları sorun her ne olursa olsun yetkili kişilere iletildiği andan itibaren değerlendirmeye alınacaktır. Daha sonrasında ise müşterilerin bildirmiş oldukları sorunun veya şikayetin acillik durumuna göre değerlendirme sonuç kazanmış olacaktır. Alınan bu sonuç kısa süre içerisinde, şikayeti bildiren müşteriye bizzat yetkili kişiler tarafından iletilecektir. Şikayet bildirmek için çağrı merkezi numarası olan 0274 513 63 66 numarasını aramak yeterlidir.

Kütahyalılar Turizm şikayet hattı 444 34 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kütahyalılar Turizm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kütahyalılar Turizm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kütahyalılar Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 34 43

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kütahyalılar Turizm çağrı merkezi numarasına 444 34 43 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : S.S. Kütahyalılar Simav-Gediz Otobüscüler Kooperatifi
Adres : Dörteylül Mah. Belediye Otogarı Kütahyalılar Yazıhanesi Kütahya/TÜRKİYE
E-Posta : kutahya@kutahyalilar.com.tr
Telefon : 444 34 43

Arama Terimleri: Kütahyalılar Turizm iletişim bilgileri, Kütahyalılar Turizm telefon no, Kütahyalılar Turizm irtibat tel, Kütahyalılar Turizm canlı destek, Kütahyalılar Turizm müşteri temsilcisi

Yorum Yap