Özel Nisa Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel Nisa Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel Nisa Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Özel Nisa Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Özel Nisa Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Özel Nisa Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özel Nisa Hastanesi  Çağrı Merkezi Numarası

Özel Nisa hastanesi, Medipol Sağlık Grubu bünyesinde, 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Son model tıbbî cihazlar ve alanında uzman doktorlarla çağın gereklerine göre hizmetini sürdüren, hasta dostu bir özel hastane olarak bilinir. Dahili tıp, cerrahi tıp ve diş hekimliği hizmetleri firmanın faaliyet sunduğu genel alanlardır. Firma pek çok doçent ve profesör eşliğinde hastalarına sağlık hizmeti verir.  Kuruma ulaşmak oldukça kolaydır. 7 / 24 açık acil servisi vardır ve yatılı yatısız hasta hizmeti verilir. Firmanın personelleri yüksek elemelerden geçer, hastanenin adı her zaman alanında uzman doktorlarla anılır. Firmanın telefon numarası:

0212 454 44 00 olarak bilinir. Buradan hem randevu alımı hem de hastane içi diğer iş ve işleyişlerin takibi mümkündür. Özellikle hasta kaydı ya da randevu amacıyla aranıyorsa, müşteri temsilcisinin randevu sırasında sizden kimlik bilgilerinizi alması gerekir. Bu nedenle lütfen kimliğinizi yanınızda bulundurunuz. Randevunuzu alırken müşteri temsilciniz, gerektiğinde size doktor tercihiniz hakkında yardım edebilir.

Özel Nisa Hastanesi çağrı merkezi numarası 0212 454 44 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Nisa Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma Yeni Bosna’da, Fatih Caddesi üzerinde yer alır. Günün her saati iletişim kurmak mümkündür. Randevular için, hafta içi mesai saatlerinde aramanız ön görülür, acil durumlar ve ambulans hizmetleri alanları her gün tüm saatlerde hizmete açıktır. Firma üzerinden tedavi giderleri hakkında bilgi, diş tedavileri, Çekap fiyatları, randevu alma ve ameliyatlar ve doktorlar hakkında genel bilgilendirme taleplerine yanıt verilir, ayrıca kurumsal iletişim ve diğer iş ve işlemler hakkında da bilgi aktarımı yapılabilir.

Her durumda ulaşmak için firmanın tek bir iletişim numarası vardır; 0212 454 44 00  numarasını aramanızla birlikte ilk müsait temsilci, çağrınızı yanıtlayacaktır. Kurumsal iş ve işleyişler için operatör müşteri temsilcisine bağlanmanız, daha hızlı hizmet almanıza olanak tanır. Hasta randevuları için, randevu ve bilgi işlemleri ile görüşebilirsiniz. Bekleme sırasında firmanın tanıtımı hakkında bant kayıtları dinleyeceksiniz. Hastane ve işleyişiyle ilgili fikir sahibi olurken bu kayıtlardan yararlanabilirsiniz.

Özel Nisa Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0212 454 44 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Nisa Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Randevu talepleriniz için telefon numarasını aradığınızda, direkt olarak (2) tuşlamanız yeterli olacaktır. Çağrı merkezi sesli yanıt sistemi, sizi gerek duyduğunuz tüm arama adımlarında yönlendirmeye devam eder. Bekleme esnasında hastane hakkında mini bilgilendirmeler sunar ve müşteri temsilcisine bağlanana kadar bir nevi firmanın tanıtımına erişmiş olursunuz. Eğer aramanız için gereken sebep, bağlandığınız ilk anda menüde karşınıza sunulanlar değilse, operatöre yönlendirilmek için beklemeyi tercih edebilirsiniz. Kurumun santral görevlisi, operatör müşteri temsilcisi olarak sizi dinleyerek, nereye aktarılmanız gerekiyorsa oraya aktaracaktır. Bazı durumlarda direkt yüz yüze başvuru kabul eden kurum, elden ıslak imzalı dilekçe ya da evrak rica edebilir. Kuruma sunduğunuz tüm evraklarınız ve randevu alırken vereceğiniz kişisel verileriniz, kanunla belirlenen kişisel verilerin güvenliği usullerine uygun olarak işlenecek ve saklanacaktır. Bilgi almak için dilerseniz kanuna bakabilir, isterseniz de müşteri danışmanınızdan bilgi alabilirsiniz.

Özel Nisa Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 454 44 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Nisa Hastanesi Şikayet Hattı

Firmanın yaşadığınız bir durumla ilgili çözüm bulacağınız özel bir şikayet merci numarası bulunmaz. Ancak olası problemlerde, operatör müşteri temsilcisinden, yetkili bir birime aktarılmayı talep edebilirsiniz. Eğer sorun zaten santral görevlisiyle ilgiliyse ya da aramanızda yetkili birine ulaşamadıysanız, yaşadığınız sorun ile alakalı firmaya mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Kurumun mail adresi: info@nisahastanesi.com olarak kayda geçer.

Kuruma belge göndermek için, firmanın faks numarasını kullanabilirsiniz. Faks numarası: 0212 454 44 00’dır. Faks ile şikayet kaydı açmayı tercih etmeyiniz, kurumun sizden isteyeceği bilgileri faks olarak yollamayı deneyebilirsiniz. Şikayet hattı olarak firmanın 0212 454 44 00 iletişim hattını kullanarak sorunlarınızı dile getirebilirsiniz.

Özel Nisa Hastanesi şikayet hattı 0212 454 44 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Özel Nisa Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Özel Nisa Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Özel Nisa Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 454 44 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Özel Nisa Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0212 454 44 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Özel Nisa Hastanesi
Adres : Fatih Caddesi – Yenibosna / İSTANBUL
E-Posta : info@nisahastanesi.com
Telefon : 0212 454 44 00
Faks Numarası : 02124523336

Arama Terimleri: Özel Nisa Hastanesi iletişim bilgileri, Özel Nisa Hastanesi telefon no, Özel Nisa Hastanesi irtibat tel, Özel Nisa Hastanesi canlı destek, Özel Nisa Hastanesi müşteri temsilcisi, Özel Nisa Hastanesi şikayet hattı, Özel Nisa Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Özel Nisa Hastanesi çağrı merkezi numarası, Özel Nisa Hastanesi iletişim numarası, Özel Nisa Hastanesi çağrı merkezi, Özel Nisa Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap