ozel-oztan-hastanesi-cagri-merkezi-numarasi

Özel Öztan Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Özel Öztan Hastanesi, Uğur ÖZTAN tarafından 1988 yılında kurulmuş olan özel sağlık kuruluşudur. Uşak ilimizin en çok tercih edilen hastanelerinden birisi olan Öztan Hastanesi hasta memnuniyetini benimsemiş politikası ile her geçen gün büyümektedir.

Öztan Hastanesi, birçok alanda hastalarına hizmet vermektedir. Hastanede bulunan bölümler şu şekildedir; Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Cildiye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Endokrinolojisi, Dahiliye, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi, Plastik ve Estetik Cerrahi, Üroloji, Beslenme Ve Diyet, Psikoloji.

Özel Öztan Hastanesi’nin 0276’lı bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Öztan Hastanesinde bulunan bölümler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, randevu alabilir, doktorlar hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

Özel Öztan Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0276 216 16 00

Arama Terimleri: özel öztan hastanesi iletişim bilgileri, özel öztan hastanesi telefon no, özel öztan hastanesi irtibat tel, özel öztan hastanesi canlı destek, özel öztan hastanesi müşteri temsilcisi, özel öztan hastanesi şikayet hattı

Yorum Yap