Özel Tınaztepe Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Numarası

Özel Tınaztepe Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Numarası

Özel Tınaztepe Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Özel Tınaztepe Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Özel Tınaztepe Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Özel Tınaztepe Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özel Tınaztepe Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Özel Tınaztepe Hastanesi, İzmir bölgesinde sağlık hizmetlerini kişilere sunmaktadır. Sağlık neticede önemli bir konudur ve alınacak olan hizmetlerin de kaliteli olması gerekir. İzmir Tınaztepe Buca Hastanesi, İzmir Tınaztepe Buca Tıp Merkezi, İzmir Tınaztepe Galen Bayraklı Hastanesi ile her türlü hastalık için şifa arayanların adresi konumundadır. Bölümlerinde uzman doktorlar, son teknolojiye göre üretilmiş olan cihazlar ve konforlu hastane hizmetleri ile İzmir halkının yanında olmuştur. Bazı özel bölümleri ile de tanısı konulmamış hastalıklara, kanser tedavilerine, tüp bebek konusuna kesin tedaviler sunmaktadır. Kaliteli bir sağlık hizmetini hastaneden almak için randevu oluşturabilir ve tedavinize başlayabilirsiniz. Hastanenin her şubesinin çağrı merkezi numaraları bulunmaktadır. Bu numaraları arayarak istek ve taleplerinizi de bildirebilirsiniz.

Özel Tınaztepe Hastanesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Özel Tınaztepe Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Özel Tınaztepe Hastanesi online doktor hizmetlerini de sizlere sunmaktadır. Evlerinden çıkamayan ya da çıkmak istemeyen kişiler görüntülü konuşma ile doktorlarla görüşebilirler. Eğer herhangi bir tahlil ya da tetkik gerekirse bunlar için evlerinde tedavi gerçekleştirebilirler. Reçeteleri de onlara ulaştırılmaktadır. Bunun için yapmanız gereken iletişim numaralarını aramak ya da internet sitelerinde bulunan “bizimle iletişime geçin” bölümünü doldurmanızdır. Tınaztepe Buca Hastanesi numarası 0 232 454 14 14, Tınaztepe Buca Tıp Fakültesi numarası 0 232 438 14 14, Tınaztepe Galen Bayraklı numarası 0 232 966 14 14 olmaktadır. Bulunduğunuz konuma yakın olanı tercih ederek iletişim numaralarını arayabilir ve müşteri hizmetlerine bağlanarak istek ve taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Özel Tınaztepe Hastanesi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Özel Tınaztepe Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Özel Tınaztepe Hastanesinin herhangi bir şubesinden randevu talep edenler internet üzerinden E-Randevu bölümünü tıklayarak istedikleri hastane, bölüm ve doktordan randevu da alabilirler. Direkt bağlantılar için yukarıdaki numaralar verildiği gibi sosyal medya hesaplarından erişim sağlamanız da mümkün olmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Özel Tınaztepe Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Özel Tınaztepe Hastanesi Şikayet Hattı

Sizlere verilen hizmetlerle, randevularla ya da tedavilerle ilgili şikayetiniz varsa müşteri temsilcilerine bildirerek çözüm getirilmesini sağlayabilirsiniz. Özel sigorta firmaları ile anlaşmalı çalışan hastane böylelikle onlara uygun tarifeler de sunmaktadır. Acil servisi 7/24 açıktır. Karşılaştığınız sıkıntılı durumları ve şikayetlerinizi bildirmek için de hemen harekete geçebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Özel Tınaztepe Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Özel Tınaztepe Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Özel Tınaztepe Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

 0232 454 14 14

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Özel Tınaztepe Hastanesi çağrı merkezi numarasına  0232 454 14 14 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İzmir Tınaztepe Buca Hastanesi

Adres : Ahmet Piriştina Blv. No:51 Tınaztepe, Buca İzmir | Türkiye

Çağrı Merkezi : 0232 454 14 14

E Posta : tinaztepe@tinaztepe.com

İzmir Tınaztepe Buca Tıp Merkezi

Adres Bilgisi : Koşuyolu Caddesi 506 Sok. No:2 (Hipodrom yanı) Şirinyer- Buca İzmir | Türkiye

Müşteri Hizmetleri : 0232 438 14 14

E Mail Adresi : bucatip@tinaztepe.com

İzmir Tınaztepe Galen Bayraklı Hastanesi

Adres İrtibat : Manavkuyu Mahallesi 250 Sokak No: 23 Bayraklı / İZMİR

İletişim No : 0232 966 14 14

E Posta İletişim : galen@tinaztepe.com

Arama Terimleri: Özel Tınaztepe Hastanesi iletişim bilgileri, Özel Tınaztepe Hastanesi telefon no, Özel Tınaztepe Hastanesi irtibat tel, Özel Tınaztepe Hastanesi canlı destek, Özel Tınaztepe Hastanesi müşteri temsilcisi, Özel Tınaztepe Hastanesi şikayet hattı, Özel Tınaztepe Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Özel Tınaztepe Hastanesi çağrı merkezi numarası, Özel Tınaztepe Hastanesi iletişim numarası, Özel Tınaztepe Hastanesi çağrı merkezi, Özel Tınaztepe Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap