akdeniz elektirk dağıtım çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası şikayet hattı

Akdeniz Elektrik Dağıtım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

28 Mayıs 2013 tarihinde özelleşerek kendini geliştirmeyi hedefleyen firma büyümesine devam etmektedir. Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ) iletim noktalarından aldığı elektriği kullanıcılara dağıtarak onların elektrik ihtiyaçlarına en güzel çözümü sunmaktadır. Çalışma esasları Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından belirlenmiş olup şirket her geçen gün ağını genişletmektedir. Hizmet verdiği Antalya, Isparta ve Burdur’daki 2 milyon aboneye kesintisiz hizmet sunmaktadır. Yüksek kalitede elektrik dağıtımı görevini büyük bir hevesle sürdürmektedir.

AEDAŞ; inovasyona oldukça önem vermektedir. Ayrıca hizmet kalitesine, müşteri ve çalışan memnuniyetine oldukça önem vererek kendini sürekli güncellemektedir. Hayata geçirdiği projeler ve vizyoner bakış açısıyla  müşterilerini desteklemekte ve en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Akdeniz Elektrik Dağıtım gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini oldukça önem veriyor. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla Akdeniz Elektrik Dağıtım çağrı merkezi numarası müşterileri ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Elektrik dağıtım hizmetinde sektöründe oldukça başarılı bir duruma gelen Akdeniz Elektrik Dağıtım her geçen gün kullanıcı kitlesini arttırmaktadır. Müşteri ailesini genişletirken bu alanda kendinden söz ettirmektedir. Durum böyle olunca geniş müşteri destek ağı ile en iyi şekilde müşteri kitlesine hitap eden Akdeniz Elektrik Dağıtım ilerleyen zamanlarda kendini daha fazla geliştirecektir.

Akdeniz Elektrik Dağıtım amacı müşterilerine hitap eden elektriği en güvenilir şekilde ve en güzel şekilde ulaştırmaktadır. Hizmetlerinin arkasında dururken aynı zamanda da müşteri kitlesine en iyi şekilde hitap edecek imkanları sunmaktadır.

Akdeniz Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün büyümesine ve gelişimine devam eden Akdeniz Elektrik Dağıtım , özellikle elektrik dağıtım sektöründe kendinden söz ettirmektedir. Gün geçtikçe müşterilerine hitap eden sağlıklı elektriği tercihleri arttırarak kendini yenilemektedir. Elektrik dağıtım alanında gelişmiş müşteri hizmetleri temsilcisi ile varlığını büyütüyor.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Akdeniz Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Akdeniz Elektrik Dağıtım ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Akdeniz Elektrik Dağıtım çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bu seçeneklerin dışında Akdeniz Elektrik Dağıtım internet web sitesi üzerinden mail seçeneği bulunmaktadır. Bu kısım üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi çağrı merkezi aracılığıyla da işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Akdeniz Elektrik Dağıtım Çağrı Merkezi İletişim Numarası

186

Tüm Öneri ve Talepleriniz İçin bu mail adresini kullanabilirsiniz, kurumsaliletisim@akdenizedas.com.tr
Sayaç Okuma İtirazları İçin bu mail adresini kullanabilirsiniz, okumaitiraz@akdenizedas.com.tr
Sayaç Arıza Bildirimleri İçin bu mail adresini kullanabilirsiniz, sayacariza@akdenizedas.com.tr
Elektrik Açma İşlemleri İçin bu mail adresini kullanabilirsiniz, acmakesme@akdenizedas.com.tr
Uzaktan Sayaç Okuma İşlemleri İçin bu mail adresini kullanabilirsiniz, ososbilgi@akdenizedas.com.tr
Serbest Tüketici Konuları İçin bu mail adresini kullanabilirsiniz, serbesttuketiciler@akdenizedas.com.tr
Lisanssız Üretim Talepleri İçin bu mail adresini kullanabilirsiniz, lisanssizuretim@akdenizedas.com.tr

Mevcut Akdeniz Elektrik Dağıtım sitesi üzerinden oluşturduğunuz hesabı kullanarak birçok konuda destek alabilirsiniz.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren firma sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Akdeniz Elektrik Dağıtım iletişim bilgileri, Akdeniz Elektrik Dağıtım telefon no, Akdeniz Elektrik Dağıtım irtibat tel, Akdeniz Elektrik Dağıtım canlı destek, Akdeniz Elektrik Dağıtım müşteri temsilcisi, Akdeniz Elektrik Dağıtım şikayet hattı, Akdeniz Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası, Akdeniz Elektrik Dağıtım çağrı merkezi numarası

Yorum Yap