İsimtescil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İsimtescil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İsimtescil çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İsimtescil müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İsimtescil şikayet hattına erişebilirsiniz. İsimtescil müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İsimtescil Çağrı Merkezi Numarası

İsimtescil, 1998 yılında kurulmuş olup 570 binden fazla domain uzantısının satışını ve desteğini sağlayarak ICANN’e bağlı bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir. Şirket, 500 tane farklı uzantının satışına destek vermektedir. Aynı zamanda şirket 1 milyondan fazla ön talep toplayarak GTLD (Genel Üst Seviye Alan Adı) alanında en fazla talep toplayan şirket unvanını elde etmiştir. Şirket, kendi yazılım ekibinin geliştirdiği arayüz sayesinde müşterilerine ürünlerini online şekilde yönetme özgürlüğü sunmaktadır. Şirkete ve sağladığı hizmetlere ilişkin bilgi almak için çağrı merkezi numarası 0 850 200 0 444 üzerinden bilgi alınabilir.

İsimtescil çağrı merkezi numarası 0850 200 04 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İsimtescil Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket, internet hizmetleri dışında marka & patent hizmeti de vermektedir. Trustsafe ismiyle kendi SSL hizmetini üretmekte ve müşterilerine sunmaktadır. Şirket, webklavuzu projesiyle müşterilerine kendi sayfa tasarımlarını teknik bilgiye gereksinim duymaksızın yüzlerce hazır şablon arasından seçerek tasarlamalarına imkan sağlamaktadır. ISO 9001 sertifika süreçlerini 2010 yılında tamamlayan şirket, böylece kalite ve hizmet standartlarını sağladığını belgelemiştir. Şirkete ve hizmetlerine yönelik tüm hususlarda, müşteri hizmetleri numarası 0 850 200 0 444’den yetkililerle irtibat kurulabilir.

İsimtescil müşteri hizmetleri numarası 0850 200 04 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İsimtescil Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tüm birimlerini uluslararası standartlar doğrultusunda organize eden ve bu şekilde faaliyetlerini sürdüren şirket, global pazarda 2500 kayıt kuruluşu arasında ilk 50 arasında yer almaktadır. Müşterilerine en son teknolojik donanım ve yüksek güvenlik opsiyonları ile hizmet sunmakta olan şirket, 7 gün 24 saat onlara teknik destek sağlamaktadır. Müşterilerine ortalama 30 dakika içerisinde yanıt garantisi sunan şirkete yönelik spesifik konularda bilgi sahibi olmak için yukarıdaki numaradan direkt bağlanılıp ilgiliden anında malumat edinilebilir.

İsimtescil müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 200 04 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İsimtescil Şikayet Hattı

Sisteme yönelik entegrasyonları çok kolay bir şekilde gerçekleştiren ve bir sorun halinde farklı iletişim seçenekleri sunan şirket, sunucu alanındaki işlemleri pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bu hizmetler verilirken tamamen müşteri merkezli anlayışla yaklaşılmakta ve müşterinin başkaca hiçbir aksiyona gereksinimi kalmamaktadır. Kurumsal anlayışla yönetilen ve profesyonel çözüm önerileri sunan şirkete yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıdaki numaradan yetkililere kolaylıkla iletilebilir.

İsimtescil şikayet hattı 0850 200 04 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İsimtescil müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İsimtescil şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İsimtescil Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 200 04 44

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İsimtescil çağrı merkezi numarasına 0850 200 04 44 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : İsimtescil Bilişim A.Ş.
Adres : Tantavi Mah. Menteşoğlu Cad. No:25 Kat:2 Terra Plaza Ümraniye/İSTANBUL
E-Posta : info@isimtescil.net
Telefon : 0850 200 04 44
Faks Numarası: 0216 606 29 89

Arama Terimleri: İsimtescil iletişim bilgileri, İsimtescil telefon no, İsimtescil irtibat tel, İsimtescil canlı destek, İsimtescil müşteri temsilcisi, İsimtescil şikayet hattı, İsimtescil müşteri hizmetleri numarası, İsimtescil çağrı merkezi numarası, İsimtescil iletişim numarası, İsimtescil çağrı merkezi, İsimtescil müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap