Özel Levent Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Özel Levent Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Özel Levent Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1985’te kurulan Özel Levent Hastanesi 1993’te yenilenerek son teknoloji ile geri dönmüştür. Alanında uzman doktorlar, hemşire ve sağlık personelleri ile yeniden doğan Özel Levent Hastanesi, hasta ve hasta yakını psikolojisini göz önünde bulundurarak onlara ferah bir hastane ortamı ve rahat tedavi süreci geçirmeleri için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Güven dolu bir ortamda kendinizi doktorların eline bırakabilir ve sizler için en iyi tedaviyi uyguladıklarından emin olabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı kurumlara göre fiyatı değişmekte olup önce sağlığınızı düşünerek yola çıkan Özel Levent Hastanesi sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çok uygun fiyatlar ile sağlığınıza kavuşturma çabasını vermektedirler.

Kaliteli, güvenli ve rahat hizmet veren Özel Levent Hastanesinde; Acil Servis, Ameliyathanelerimiz, Anestezi ve Reanimasyon, Check-Up, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji, Diş Ünitesi, Diyetisyen, Estetik Plastik ve Rekonstüriktif, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları, Laboratuvar, Nöroloji, Ortopedi,Radyoloji, Yataklı Tedavi, Yoğun Bakım, Üroloji, Saç Ekimi için bölümler bulunmaktadır. Sizler için online randevu, telefon ile randevu hizmeti vermekte olan Özel Levent Hastanesi çağrı merkezi ile sorularınızı yanıtlamaktadır.

Özel Levent Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 4 654

Özel Levent Hastanesi ile internet üzerinden Canlı Sohbet başlatarak sorun, randevu ve bilgilendirme işlemlerinizi yapmanız mümkün. Canlı sohbet için tek yapmanız gereken aşağıdaki linki ziyaret etmek.

Özel Levent Hastanesi Canlı Destek

Arama Terimleri: özel levent hastanesi iletişim bilgileri, özel levent hastanesi telefon no, özel levent hastanesi irtibat tel, özel levent hastanesi canlı destek, özel levent hastanesi müşteri temsilcisi, özel levent hastanesi şikayet hattı

Cevapla