Özel Levent Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel Levent Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Özel Levent Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Özel Levent Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Özel Levent Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

1985’te kurulan Özel Levent Hastanesi 1993’te yenilenerek son teknoloji ile geri dönmüştür. Alanında uzman doktorlar, hemşire ve sağlık personelleri ile yeniden doğan Özel Levent Hastanesi, hasta ve hasta yakını psikolojisini göz önünde bulundurarak onlara ferah bir hastane ortamı ve rahat tedavi süreci geçirmeleri için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Güven dolu bir ortamda kendinizi doktorların eline bırakabilir ve sizler için en iyi tedaviyi uyguladıklarından emin olabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı kurumlara göre fiyatı değişmekte olup önce sağlığınızı düşünerek yola çıkan Özel Levent Hastanesi sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çok uygun fiyatlar ile sağlığınıza kavuşturma çabasını vermektedirler.

Özel Levent Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

İstanbul ve Özel Hastane denilince akla gelen ilk özel hastane olmanın haklı gururunu taşıyan hastanemiz, elde ettiği başarıyı daima zirvede tutmak için yıllardır hizmet vermektedir. Özel Levent Hastanesi olarak bizler, insan sağlığına her şeyden fazla önem veren ve hasta güvenliğini ön planda tutarak, 7/24 kesintisiz bir şekilde kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz. Herhangi bir konudaki soru görüş ve önerileriniz için kolay bir şekilde bizimle iletişime geçebilir, hasta memnuniyetini odak noktası olarak benimsemiş personelimize fikirlerinizi iletebilirsiniz. Fikirleriniz bizim için değerlidir. Herhangi bir konuda yaşayabileceğiniz sorunları çözebilmek adına çağrı merkezlerimiz her daim hizmetinizdedir.

Özel Levent Hastanesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Özel Levent Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Güvenilir, ulaşılabilir ve en çok tercih edilen özel hastane olma misyonu ile 1985 yılında kurulmuş olan Özel Levent Hastanesi, insan sağlığını birinci planda tutan ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı öncelikli amaç edinmiş olup, sağlıklı olma ve sağlıklı bir çevre içinde yaşamını sürdürmenin her insanın hakkı olduğunun bilinciyle 7/24 hizmet vermektedir. Herhangi bir konuda yaşadığınız bir sıkıntı veya bir talebiniz olması durumunda bizimle iletişime geçebilir ve sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz. Herhangi bir tedavi kapsamında bilgi almak, memnuniyetinizi veya şikayetinizi iletmek adına 444 4 654 numaralı çağrı merkezimizi arayarak herhangi bir konuda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Hizmet kalitesini artırmak adına, yapılan tüm görüşmeler kayıt altına alınmakta olup, kişisel bilgileriniz, ilgili kanun kapsamında koruma altındadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Özel Levent Hastanesi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Özel Levent Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Özel Levent Hastanesi müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için, sesli yanıt sistemine müşteri temsilcisine direkt bağlanmak istediğinizi ifade ederek bu hizmete çabuk bir şekilde ulaşmanız mümkündür.  Bu sayede sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Özel Levent Hastanesi müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Özel Levent Hastanesi Şikayet Hattı

Özel Levent Hastanesi şikayet hattı, siz değerli hastalarımızın aldığı tedavi hizmetleri kapsamında yaşanabilecek aksaklıkların en kısa sürede ilgili birimlerimize ulaşarak hızlı çözüm yolları bulunabilmesi adına hizmet veren bir birimdir. Bu anlamda şikayet kapsamında bizlere iletmek istediğiniz her türlü mesajınızı  info@leventhastanesi.com.tr  adresine iletebilir veya 444 4 654 numarasını arayarak ifade edebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Özel Levent Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Özel Levent Hastanesi  şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sizler için online randevu, telefon ile randevu hizmeti vermekte olan Özel Levent Hastanesi çağrı merkezi ile sorularınızı yanıtlamaktadır.

Özel Levent Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 4 654

Özel Levent Hastanesi ile internet üzerinden Canlı Sohbet başlatarak sorun, randevu ve bilgilendirme işlemlerinizi yapmanız mümkün. Canlı sohbet için tek yapmanız gereken aşağıdaki linki ziyaret etmek.

Özel Levent Hastanesi Canlı Destek

Arama Terimleri: özel levent hastanesi iletişim bilgileri, özel levent hastanesi telefon no, özel levent hastanesi irtibat tel, özel levent hastanesi canlı destek, özel levent hastanesi müşteri temsilcisi, özel levent hastanesi şikayet hattı, özel levent hastanesi müşteri hizmetleri numarası, özel levent hastanesi çağrı merkezi numarası, özel levent hastanesi iletişim numarası, özel levent hastanesi çağrı merkezi, özel levent hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum yapın