Xbox Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Xbox Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Xbox çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Xbox müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Xbox şikayet hattına erişebilirsiniz. Xbox müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Xbox Çağrı Merkezi Numarası

2001 yılında Microsoft tarafından oluşturulan ve piyasaya sürülen Xbox, video oyunu markasıdır. Marka ilk olarak Kuzey Amerika’da, sonrasında Japonya’da ardından da Avrupa ve Avustralya’da piyasaya sürülmüştür. Firma; Xbox 360’ı 2005 yılında, Xbox One’ı 2013 yılında ve Xbox Series X ve Series S konsollarını da 2020 yılında piyasaya sürmüştür. Piyasaya diğer oyun konsollarına nazaran bir hayli geç girdiği düşünülen Microsoft ve markası, buna rağmen piyasada iyi bir yer edinmiştir. Markaya ilişkin tüm sorular çağrı merkezi numarası olmadığından   https://support.xbox.com/tr-TR/contact-us adresi üzerinden iletilebilir.

Xbox çağrı merkezi numarası 0850 390 27 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Xbox Müşteri Hizmetleri Numarası

Piyasaya çıkan ilk cihaz, bünyesinde bulunan 8 GB’lık depolama haznesi ile muazzam bir depolama seçeneği sunmaktaydı. Diğer oyun konsollarıyla kıyaslandığında bu özellik, konsolu bambaşka bir boyuta taşımıştır. Cihaz, Windows tabanlı bir platform üzerinde çalışıyordu ve içerisinde hem film hem de müzikleri yürütmeye yardımcı olan bir medya oynatıcısı yer almaktaydı. Bu popülerlikle girdiği piyasayı altüst eden markaya ilişkin tüm konularda, müşteri hizmetleri numarası mevcut olmadığından https://support.xbox.com/tr-TR/contact-us adresi üzerinden ilgililerden anında bilgi alınabilir.

Xbox müşteri hizmetleri numarası 0850 390 27 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Xbox Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Oyun konsolu markası, piyasaya yeni sürdüğü ürünlerde, her daim farklılıklara gitmiştir. Her çıkış yapan cihazın bir öncekine nazaran keskin derecede farklılıkları bulunurken en çok alt modeli bulunan cihaz, Xbox 360 modelidir. Bu model, aynı zamanda bir öncekine göre çok farklı fiziksel görünüme sahip olan bir üründür. Ayrıca bir önceki nesle göre daha gelişmiş özellikleri bünyesinde bulunduran markanın bu modeli, kullanıcılarını da bu nitelikleriyle o dönemde tatmin etmeyi başarmıştır. Markaya ilişkin tüm konularda https://support.xbox.com/tr-TR/contact-us adresi üzerinden direkt bağlanılıp istenilen bilgi edinilebilir.

Xbox müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 390 27 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Xbox Şikayet Hattı

Kurumsal bir anlayışa ve yenilikçi bir yaklaşıma sahip Microsoft bünyesinde bulunan marka, girdiği alanda son derece başarılı modeller ortaya koymuş ve oyun alanında çok sayıda kullanıcıyı kendi bünyesine çekmeyi başarmıştır. Böylelikle yeni ürünler piyasaya çıkarma konusunda sağlam bir kitle elde etmiş durumdadır. Markaya ilişkin tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan adresten yetkililere ulaştırılabilir.

Xbox şikayet hattı 0850 390 27 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Xbox müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Xbox şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Xbox Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 390 27 77

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Xbox çağrı merkezi numarasına 0850 390 27 77 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Xbox iletişim bilgileri, Xbox telefon no, Xbox irtibat tel, Xbox canlı destek, Xbox müşteri temsilcisi, Xbox şikayet hattı, Xbox müşteri hizmetleri numarası, Xbox çağrı merkezi numarası, Xbox iletişim numarası, Xbox çağrı merkezi, Xbox müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap