Özel Karataş Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Özel Karataş Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Özel Karataş Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1827 İzmir Konakta açılan Özel Karataş Hastanesi, sizleri tedavi etmek için kurulmuştur. Özel Karataş Hastanesi, son teknoloji makinalara ve alt yapıya sahiptir. Hizmetin en kalitelisini bulabileceğiniz Özel Karataş Hastanesinin hasta kapasitesi oldukça geniştir. Alanlarında en uzman doktor ve personele sahip olan Özel Karataş Hastanesi, köklü bir hastanedir. Sigorta ile anlaşma yapan Özel Karataş Hastanesi sizlere muayene olabilmeniz için ellerinden gelen her şeyi yapmakla beraber muayene olacağınız doktorun ünvanına göre ücret değişmekte ve sizlerin öncelikle sağlığınızı ön planda tutmaktadır.

Özel Karataş Hastanesinde bulunan başlıca bölümler; anestezi ve reanimasyon, beslenme ve diyetetik, beyin cerrahisi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dermatoloji, endokrinoloji, estetik cerrahi, fizik tedavi ve rehabilitasyon, gastroenteroloji, genel cerrahi, göğüs hastalıkları, göz hastalıkları, iç hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kalp damar cerrahisi, kardiyoloji, kulak burun boğaz, mikrobiyoloji, nöroloji, ortopedi ve travmatoloji, patoloji, psikoloji, radyoloji, kardiyoloji, ortopedi ve travmaloji tıbbi onkoloji, üroloji, yeni doğan yoğun bakımıdır.

Özel Karataş Hastanesi Online randevu işlemleri, telefon ile randevu hattı ve çağrı merkezi ile sizlere kolaylık sağlamak ve sorularınızı yanıtlamak için hizmet vermektedir.

Özel Karataş Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0232 441 41 70

Dilerseniz e-posta göndererek veya iletişim formunu doldurarak internet üzerinden de ulaşabilirsiniz.

info@karatashastanesi.com.tr

İletişim Formu

Arama Terimleri: özel karataş hastanesi iletişim bilgileri, özel karataş hastanesi telefon no, özel karataş hastanesi irtibat tel, özel karataş hastanesi canlı destek, özel karataş hastanesi müşteri temsilcisi, özel karataş hastanesi şikayet hattı

Cevapla