Terra Pizza Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Terra Pizza Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Terra Pizza çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Terra Pizza müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Terra Pizza şikayet hattına erişebilirsiniz. Terra Pizza müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Terra Pizza Çağrı Merkezi Numarası

Pizza her yaştaki insanların severek tükettiği bir gıdadır. İster küçük olun isterseniz büyük, günün her anında acıktığınızda şöyle bol malzemeli bir pizza herkesin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Terra Pizza kişilere sunmuş olduğu farklı pizza çeşitleri ile onların damak tadını önemseyerek hareket etmektedir. Pizzanın içerisinde kullanılan malzemelerin çeşitliği ile damak tadınıza uygun olan bir çeşidin siparişini verebilirsiniz. İsterseniz orta boy isterseniz büyük boy pizzalarınız kapınıza kadar getirilmektedir. Kampanyalı ürünleri ve farklı menüleri incelemek için terrapizza.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Beyaz et sevenler için farklı tavuk ürünlerini de kişilere sunmaktadır. Ayrıca soğan halkası, elma dilim patates ve parmak patates de kişilerin sıklıkla tercih ettiği çeşitler arasında bulunmaktadır. Siparişlerinizde, istek ya da dileklerinizde sizler için oluşturulmuş çağrı merkezleri de bulunmaktadır.

Terra Pizza çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Terra Pizza Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşterilerine sunduğu farklı lezzetlerle devamlı onların yanında olan Terra Pizza 444 4 500 numaralı müşteri hizmetleri ile kişilerin devamlı yanında olmuştur. Siparişlerinizi bu numaradan oluşturabileceğiniz gibi; terrapizza.com.tr adresimiz üzerinden de sipariş oluşturabilmeniz mümkündür. Bizleri facebook, instagram, yuutube ve twitter üzerinden takip edebilir; mesaj bırakabilirsiniz. Pizza, içecekler, çıtır lezzetlerin yanı sıra hafif tatlı çeşitlerimizi de incelemenizi öneririz.

1995 yılında ilk şubesini İzmir’de açan firma günümüzde 44 il ve 140’a yakın restoranları ile kişilere hizmet vermektedir. Kendilerine pizza zinciri oluşturmayı vizyon haline getiren firma bu amaç doğrultusunda kişilere Frachhising sistemine katılmaları için de fırsat tanımaktadır. İnternet sitemizden bu konu ile ilgili de bilgi alabilmeniz mümkündür.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Terra Pizza müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Terra Pizza Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Terra Pizza birçok şehirde bulunan şubeleri ile isterseniz giderek pizza yemek, isterseniz sipariş vererek pizza yemenin kolaylığını kişilere sunmaktadır. Müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda internet sitemizden de sipariş oluşturabilir; bize ulaşın bölümünden istek ve dileklerinizi sunabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Terra Pizza müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Terra Pizza Şikayet Hattı

Müşterilerinin her türlü isteğine önem veren Terra Pizza onların şikayetlerine de bir o kadar değer vermektedir. 30 dakikada lezzeti kapınıza kadar getiremediğimiz durumlarda, ürünlerimizden ya da şubelerimizden hoşnut olmadığınız durumlarda bizimle iletişime geçebilir ve şikayet oluşturabilirsiniz. Yapılan bütün şikayetler tarafımızca değerlendirilmekte ve giderilmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Terra Pizza müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Terra Pizza şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Terra Pizza Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Terra Pizza çağrı merkezi numarasına 44 44 500 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük: Aydınevler Mah. Siteler Yolu Cad. No: 1A/5 Hilltown A.V.M Maltepe / İSTANBUL
Telefon: +90 216 472 26 26
Faks: +90 216 519 41 52
E-mail: info@terrapizza.com.tr
Fabrika: 29 Ekim Mah. Pizza Pizza Cad. No: 16 Yazıbaşı Torbalı / İZMİR
Telefon: +90 232 853 70 70
Faks: +90 232 853 89 06
E-mail: info@terrapizza.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Terra Pizza iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Terra Pizza sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Terra Pizza iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Terra Pizza iletişim bilgileri, Terra Pizza telefon no, Terra Pizza irtibat tel, Terra Pizza canlı destek, Terra Pizza müşteri temsilcisi, Terra Pizza şikayet hattı, Terra Pizza müşteri hizmetleri numarası, Terra Pizza çağrı merkezi numarası, Terra Pizza iletişim numarası, Terra Pizza çağrı merkezi, Terra Pizza müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap