Özel Göztepe Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Özel Göztepe Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Özel Göztepe Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1992 yılında İstanbul’da Anadolu yakasında açılmış olan Özel Göztepe Hastanesi, İstanbul’un en köklü hastanelerinden bir tanesidir. Verdiği güven ve memnuniyet ile sağlığınızı geri kazanmanın adresidir Özel Göztepe Hastanesi. Teknolojiye uygun alt yapısı ve son teknolojik cihazları ile sağlığınız için gerekli herşeye sahip olan Özel Göztepe Hastanesi sizler için hizmetin en iyisini alanlarında uzman doktor ve profesyonel personeli ile sağlık için destekçinizdir.

Özel Göztepe Hastanesinde; Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi. Çocuk Sağlığı ve Hastalığı, Dahiliye (İç Hastalıkları) Dermataloji (Deri Hastalıkları), Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Microbiyoloji, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji bölümleri mevcuttur. Özel Göztepe Hastanesi sizlere online hizmet ve çağrı merkezi hizmeti vermektedir.

Özel Göztepe Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 565 40 65

İnternet İletişim Formu

Arama Terimleri: özel göztepe hastanesi iletişim bilgileri, özel göztepe hastanesi telefon no, özel göztepe hastanesi irtibat tel, özel göztepe hastanesi canlı destek, özel göztepe hastanesi müşteri temsilcisi, özel göztepe hastanesi şikayet hattı

Cevapla