Türkiye Bankalar Birliği Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye Bankalar Birliği Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye Bankalar Birliği çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Türkiye Bankalar Birliği müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Türkiye Bankalar Birliği şikayet hattına erişebilirsiniz. Türkiye Bankalar Birliği müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Türkiye Bankalar Birliği Çağrı Merkezi Numarası

Kurulduğu 1958 yılından beri tüzel kişiliğe sahip ve kamu kurumu niteliğinde bir meslek kuruluşu olarak faaliyetlerini yürüten Türkiye Bankalar Birliği; finans sektörünün etkinliğinin ve veriminin artması, uluslararası güce ve büyüklüğe ulaşması maksadıyla çalışmalar gerçekleştirmektedir. 1995 yılında Birliğin merkezi Ankara’dan İstanbul’a taşınmıştır. Birlik, 1996 yılında Avrupa Bankacılık Federasyonu’na üye olmuştur. 1997 yılında Birliğe ait internet sitesi kurulmuştur. 1998 yılında istatistiki veri tabanı kurulmuştur. 2006 yılında internet ve mobil bankacılık istatistikleri yayınlanmaya başlamıştır. Birliğe ait Risk Merkezi numarası 444 99 69’dur.

Türkiye Bankalar Birliği çağrı merkezi numarası 0850 222 28 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Bankalar Birliği Müşteri Hizmetleri Numarası

2017 yılında dijital bankacılık istatistikleri yayınlanmaya başlamış olup bankacılığa ait tüm veriler eksiksiz bir şekilde internet mecrasında yerini almıştır. Paydaşlarının beklentilerini ve memnuniyetini düzenli şekilde ölçen, değerlendiren ve faaliyetlerinde girdi olarak kullanan Birlik, paydaşlarıyla güvene ve ortak akla dayalı, şeffaf ilişkiler kurma eğilimindedir. Teknolojik gelişmeleri yakından izleyen Birlik, ürün ve hizmetleri paydaşlarıyla birlikte verimlilik ve etkinlik bakımlarından sürekli gözden geçirir ve katma değeri olacak şekilde iyileştirir. Birliğin müşteri hizmetleri vazifesini yerine getiren Bireysel Müşteri Hakem Heyeti numarası 0850 222 28 22’dir.

Türkiye Bankalar Birliği müşteri hizmetleri numarası 0850 222 28 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Bankalar Birliği Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ortak akla dayanan ve paydaşların rasyonel ihtiyaçlarına cevap veren çözümler üreten Birlik, birliğin itibarına ve başarısına katkı sağlayan paydaşlarının gayret ve çabalarını her daim takdir eden bir anlayışa sahiptir. Toplumsal kalkınmaya ve sürdürebilir büyümeye azami ihtimam gösteren Birlik, bankacılık sektöründe haksız rekabetin önlenmesi ve mesleğin gelişmesi adına tüm imkanlarını olabildiğince seferber etmektedir. Birliğe ilişkin spesifik bir konuda bilgi almak için 0212 282 09 73 numaralı telefondan direkt bağlanılıp yetkililere anında ulaşılabilir.

Türkiye Bankalar Birliği müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 222 28 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Bankalar Birliği Şikayet Hattı

Kurumsal ve kapsayıcı yönetim anlayışına sahip Birlik, ülkede devam ettirilegelen tüm bankacılık faaliyetlerinin eksiksiz ve kusursuz biçimde yürütülmesi adına üzerine düşen tüm görevleri ve sorumlulukları yerine getirmektedir. Türk finans sektöründe farkındalık oluşturmaya çalışan Birliğe ilişkin tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan numaralardan ilgililere kolaylıkla aktarılabilir.

Türkiye Bankalar Birliği şikayet hattı 0850 222 28 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Türkiye Bankalar Birliği müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Türkiye Bankalar Birliği şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Türkiye Bankalar Birliği Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 28 22

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Türkiye Bankalar Birliği çağrı merkezi numarasına 0850 222 28 22 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Türkiye Bankalar Birliği
Adres : Nispetiye Cad. Akmerkez, B3 Blok, Kat 13, 34340 Etiler/İstanbul
E-Posta : tbb@tbb.org.tr
Genel Sekreterlik Telefon Numarası: 0212 282 09 73
Genel Sekreterlik Faks Numarası: 0212 282 09 46
Bireysel Müşteri Hakem Heyeti : 0850 222 28 22
Risk Merkezi: 444 99 69

Arama Terimleri: Türkiye Bankalar Birliği iletişim bilgileri, Türkiye Bankalar Birliği telefon no, Türkiye Bankalar Birliği irtibat tel, Türkiye Bankalar Birliği canlı destek, Türkiye Bankalar Birliği müşteri temsilcisi, Türkiye Bankalar Birliği şikayet hattı, Türkiye Bankalar Birliği müşteri hizmetleri numarası, Türkiye Bankalar Birliği çağrı merkezi numarası, Türkiye Bankalar Birliği iletişim numarası, Türkiye Bankalar Birliği çağrı merkezi, Türkiye Bankalar Birliği müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap