Otosor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Otosor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Otosor çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Otosor müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Otosor şikayet hattına erişebilirsiniz. Otosor müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Otosor Çağrı Merkezi Numarası

Otosor, ikinci el araç satın almak isteyen müşterilerin vadeli ödeme imkanıyla araç alımını sağlar. Müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına uygun vade seçeneklerini sunmanın yanı sıra takas, sigorta paketi, nakit araç alım seçeneklerini bünyesinde barındıran bir şirkettir. Kolaylıkla poliçe satın alabilir; kredisiz, kefilsiz taksitli satın alma imkanından faydalanarak araç satın alma işlemleri gerçekleştirilebilir. Firmanın sunduğu parato hizmeti sayesinde araç satım işleminden sonra taksitle aracı geri alma imkanı sağlamaktadır. İstanbul’da bulunan genel merkezi, Ankara’daki şubesi dışında Türkiye’nin farklı şehirlerinde bölge temsilcilikleri vasıtasıyla hizmet ağını genişletmektedir.

Firma ile 0850 800 40 00 numaralı telefon ile her gün 09:00 ile 18:00 saatleri arasında çağrı merkezine ulaşmak mümkün. Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunarak araç sahibi olmanın avantajını sunmaktadır. Müşteri başvurusunun onaylandığı gün araca sahip olabilmekte ve güvenilir ekspertiz raporları sayesinde özel avantajlardan yararlanılmaktadır. Firmaya ait internet sitesi üzerinde bulunan blog başlığına tıklayarak araçlarla ilgili teknik bilgiler verilmektedir.

Otosor çağrı merkezi numarası 0850 302 50 20 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Otosor Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın hizmetlerinden bilgi almak ve yararlanmak için iletişime geçilebilecek birçok yöntem bulunmaktadır. 0850 800 40 00 numaralı telefonu arayarak firma yetkilileriyle görüşmeniz mümkün. Firmaya ait sosyal medya hesapları bulunmaktadır. İstediğiniz sosyal medya uygulamasıyla firmaya sorular sorabilir, bilgi alabilirsiniz. Firmanın müşterilerine olan ilgisi ve sunduğu çözümler sayesinde memnuniyet seviyesi artmaktadır.

Firma 2017 yılında kurulan ikinci el araç alım ve satım işlemi imkanı sağlayan bir şirkettir. Peşinat ya da taksit tutarına göre site üzerinden uygun araçları listeleyebilirsiniz. Peşinat ve vade seçenekleriyle ödeme gününü belli bir süre sonra başlatarak müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Firmanın internet sitesi üzerinden bilgi alabileceğiniz gibi bayisini ziyaret ederek inceleme yapılabilmekte ve form doldurularak değerlendirmeye alınmaktadır.

Otosor müşteri hizmetleri numarası 0850 302 50 20 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Otosor Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaya müşteri hizmetleri numarası ve sosyal medya hesaplarından ulaşılabildiği gibi internet sitesi üzerinde yer alan üye ol butonuna tıklayarak üye olduktan sonra iletişime geçmeyi, gelişmelerden haberdar olmayı sağlamaktadır. Üyelik ayarlarında iletişim tercihleri olarak kısa mesaj, elektronik posta ve telefon iletişim kanalları bulunmaktadır. İsteğe göre seçilen iletişim kanalları vasıtasıyla firma hakkında daha detaylı bilgi, firmanın hizmet ve ürünlerinin neler olduğu, vade seçenekleri gibi sorular hakkında bilgi sahibi olunabilmektedir. Siteye üye girişi yaptıktan sonra istek, öneri ve talepler doğrudan firmaya iletilebilmektedir.

Birden fazla şubesiyle hizmet ağını genişleten firmanın ilgili ve anlayışlı müşteri hizmetleri temsilcileri sayesinde kolaylıkla destek alabilmek mümkün hale gelmektedir. Firmanın müşterilerine gösterdiği ilgi ve alaka sayesinde müşteri sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturulmakta ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Otosor müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 302 50 20 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Otosor Şikayet Hattı

Firmadan hizmet alan müşteriler alım ve satım işlemleri sonucu bir şikayeti bildirmek için farklı yollardan firma ile iletişime geçebilirler. Firmanın kendine ait internet sitesi bulunmaktadır. İnternet sitesinde yer alan 0850 800 40 00 numaradan firmaya bildirim yapılabilmektedir. info@otosor.com.tr elektronik posta adresine bildirim yapılabilmektedir.

Firmaya yapılan başvuru kısa sürede değerlendirmeye alınmakta ve değerlendirilmektedir. Değerlendirme sonucu vakit kaybetmeden müşteriye bildirilmektedir. Firma kendi internet sitesi üzerinden araç kasa tipleri ve markaları seçimi yaparak tercihe uygun listelere kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Kaliteyi ön planda tutarak müşterilerine güvenilir ortamda araç seçeneği sunmayı kendine misyon edinmektedir. Konusunda uzman ekibiyle şeffaflık ve dürüstlük ilkelerini benimseyerek müşterilerine hizmet etmeyi amaçlamaktadır. Müşterinin bütçesine uygun sigorta seçenekleri sunarak zamandan tasarruf sağlayan bir firmadır. İnternet sitesi içerisinde yer alan blog bölümü araçlarla ilgili sözlük, gelişmeler ve araçların bakımı hakkında bilgi sahibi olmayı sağlamaktadır.

Otosor şikayet hattı 0850 302 50 20 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Otosor müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Otosor şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Otosor Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 302 50 20

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Otosor çağrı merkezi numarasına 0850 302 50 20 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : OtoSOR Otomotiv A.Ş.
Adres : Ağaoğlu My Office İş Merkezi Barbaros Mah. Lale Sok. No 2 Zemin Kat Bölüm 8 Ataşehir-İstanbul
E-Posta : info@otosor.com.tr
Telefon : 0850 302 50 20

Arama Terimleri: Otosor iletişim bilgileri, Otosor telefon no, Otosor irtibat tel, Otosor canlı destek, Otosor müşteri temsilcisi

Yorum Yap