MG Türkiye Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

MG Türkiye Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

MG Türkiye çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde MG Türkiye müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden MG Türkiye şikayet hattına erişebilirsiniz. MG Türkiye müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

MG Türkiye Çağrı Merkezi Numarası

2021 yılında Doğan Trend Otomotiv güvencesi ile Türkiye’de satışa başlayan MG Türkiye, bu ülkede tanıtımını ilk yapacağı arabayı MG ZS EV olarak belirledi. Sıfır egzoz emisyonlu bu araç şık bir SUV tasarımına sahip olması ile de oldukça dikkat çekti. Ocak 2021 yılından beri yeni araba modellerini burada da tanıtmaya başlayan firmanın geçmişi ise oldukça eski zamanlara dayanmaktadır. Bu süreç içerisinde çeşitli başarılara imza atan firmanın internet sitesi de bulunmaktadır.  Bu internet sitesi üzerinden firmaya dair her türlü bilgiye ulaşmak ve araçlar ile ilgili ayrıntılı açıklamaya ulaşmak mümkündür.

1924 yılında İngiltere’de kurulan ve kraliyet ailesindeki bireylerin bile bir zamanki tercihi olmayı başaran MG markası, ünlü İngiliz otomobil markalarından biridir. Açılımı Morris Garages olan bu markanın sekiz kenarlı logo tasarımı ilk zamanki şeklini korumuş ve günümüze kadar gelmiştir. Marka tarafından elektrikli de olmak üzere farklı tasarımlara sahip araç modelleri üretilmiştir. Bu modeller hakkında bilgi almak, sipariş vermek isteyen ya da almış olduğu araç ile ilgili sorunları bulunan kişiler çağrı merkezi üzerinden firma ile irtibata geçerek sorularına cevap bulabilir. Firmanın çağrı merkezi numarası internet sitesinde de yer almaktadır ve 444 27 64 şeklindedir. Çalışma saatleri içerisinde firma yetkililerine bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.

MG Türkiye çağrı merkezi numarası 444 27 64 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

MG Türkiye Telefon Numarası

Firmanın telefon numarası, internet sitesinde de yer aldığı üzere 444 27 64’tür. Çalışma saatleri içerisinde her zaman bu numara üzerinden firma yetkililerine ulaşmanız mümkündür. Bu numara ile her türlü sorunuzu sorabilir, ürün fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi alabilir ve şikayetlerinizi de bu numara üzerinden yetkililere iletebilirsiniz.

Görüş ve önerileriniz firma tarafından dikkate alınmakta, firma ile yaptığınız görüşme sırasında gerek duyulması halinde iletişim bilgileriniz talep edilmekte ve böylece firma size geri dönüş yapabilmektedir. Otomotiv sektöründe yer alan ve 2021 yılından bu yana ülkemizde de hizmet veren firma hakkında diğer her türlü detayı firmanın internet sitesine girerek kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu sitede ürünler hakkında da gerekli açıklamalar yer almaktadır.

MG Türkiye telefon numarası 444 27 64 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

MG Türkiye Müşteri Hizmetleri Numarası

2021 yılından itibaren Türkiye’nin çeşitli illerinde bayilik açarak hizmet vermeye başlayan bu firma, Türkiye’de çeşitli araç modellerinin tanıtımını ve satışını yapmaktadır. Bu araçlar ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen bireyler, bulundukları ilde firmanın şubesi varsa burayı ziyaret ederek araçları yakından görme imkanı bulabilir.

Bulunduğu ilde firmaya ait herhangi bir şube bulunmayan bireyler ise firmanın iletişim numaraları üzerinden yetkililer ile irtibata geçebilir. Firmanın müşteri hizmetleri numarası, mesai saatleri içerisinde müşterilerine hizmet vermektedir. Bu numara üzerinden yetkililere ulaşarak her türlü sorunuzu sorabilir, sorunlarınızı firmaya iletebilir ve araç siparişi oluşturabilirsiniz. Müşteri hizmetleri için firmanın web sitesinde ek bir numara yazmamakta, çağrı merkezi üzerinden ise yetkililere ulaşılabilmektedir.

MG Türkiye müşteri hizmetleri numarası 444 27 64 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

MG Türkiye Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Direkt bağlanma hatları, herhangi bir bekleme süresine maruz kalmadan firmaların yetkililerine ulaşma imkanı vermektedir. Otomobil sektöründe hizmet veren bu firmanın kendi web sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgileri arasında direkt bağlanma hattı yer almamaktadır. Fakat firmanın ülkenin çeşitli illerinde yer alan distribütörlerine ulaşmak için bu şubelerin iletişim numaralarını kullanmak mümkündür. Bu iller haricinde yaşayan kişiler ise firmanın çağrı merkezi üzerinden sorularını ve taleplerini iletebilir. Firmanın sitesinde yer alan yol yardım numarası, acil durumlarda doğrudan yetkili kişilere ulaşılmasını sağlamaktadır ve bu numara 0850 522 27 64’tür.

MG Türkiye müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 27 64 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

MG Türkiye Şikayet Hattı

Firmanın herhangi bir şikayet hattı bulunmamaktadır. Fakat bunun yerine firmanın internet sitesinin iletişim kısmında bir iletişim formu yer almaktadır. Bu iletişim formunda adınız soyadınız, mail adresiniz, telefon numaranız, bulunduğunuz il ve ilçe gibi temel bilgiler sizlerden istenmektedir. Ayrıca formda yer alan mesaj kısmına her türlü talebinizi, sorunuzu, önerinizi yazabilirsiniz. Doldurulan bu formu göndermeniz halinde yetkili birimler incelemeleri yaparak mümkün olan en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Firma yetkililerinin size ulaşabilmesi için formda yer alan iletişim bilgilerinin eksiksiz ve doğru bir şekilde girilmesi gerekir. Aksi halde sorularınız ve talepleriniz firmaya ulaşsa da sizlere geri dönüş yapılamaz.

MG Türkiye şikayet hattı 444 27 64 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen MG Türkiye müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri MG Türkiye şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

MG Türkiye Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 27 64

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. MG Türkiye çağrı merkezi numarasına 444 27 64 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Doğan Trend Otomotiv Ticaret Hizmet ve Teknoloji Anonim Şirketi
Adres : Acıbadem Mahallesi, Alidede Sokak, No.4, 34718 Kadıköy/İstanbul
Telefon : 444 27 64

Arama Terimleri: MG Türkiye iletişim bilgileri, MG Türkiye telefon no, MG Türkiye irtibat tel, MG Türkiye canlı destek, MG Türkiye müşteri temsilcisi

Yorum Yap