Gallery Crystal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gallery Crystal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gallery Crystal çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gallery Crystal müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Gallery Crystal şikayet hattına erişebilirsiniz. Gallery Crystal müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gallery Crystal Çağrı Merkezi Numarası

Gallery Crystal 1955 yılında kurulan ve Türkiye’de oldukça geniş bir müşteri kitlesi bulunan züccaciye sektörün toptan ve perakende ev gereçleri markası olarak bilinmektedir. Alanında oldukça nitelikli olan bu firmaya ait ürünler yoğun bir müşteri talebi içerisindedir. Turan Kilit tarafından kurulan bu marka gelecek yıllarda ‘Kilit’ kardeşlerinin ortaklığına geçmiştir. Bulunduğu sektör içerisinde en çok ürün çeşitliliği bulunan bu markanın 50.000 rakamından fazla ürün çeşidi olduğu bilinmektedir.

1993 yılı itibariyle kendisine bir alt dal daha ekleyen bu marka, kimya sektörüne de girmiştir. Burada asıl amaç buklet malzemeleri üretimi yapmaktır. Bulunduğu sektör içerisinde gelişimin oldukça önemli olduğunu vurgulayan marka, kendi içerisinde sürekli olarak gelişim sağlamaya özen göstermiştir. 1996 yılından itibaren de mutfak endüstrisi alanına giren şirket Türkiye’de oldukça geniş müşteri kitlesine ulaşmıştır.

Markanın geniş kitlelere ulaşmasıyla birlikte müşterileriyle iletişim kurabilmek adına kendisine bir çağrı merkezi numarası edinmesi şart olmuştur. Markaya ait çağrı merkezi numarası 444 10 10 şeklinde olup Türkiye’nin her ilinden aynı numara üzerinden markayla iletişime geçmek mümkündür.

Gallery Crystal çağrı merkezi numarası 444 10 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gallery Crystal Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirkete ait Mutfak endüstri markası olan Ar Yıldız ile adından sıkça söz ettiren firma, Ar Yıldız markasıyla adeta zirve noktasını görmüştür. Mutfak endüstrisi alanında oldukça önemli görülen bu markanın bu denli adından söz ettirmesinin en önemli sebebi ise, kaliteli mutfak çelik ürünleri üretiyor olmasıdır.

2017 yılınca zincir mağazalarıyla Türkiye’nin dört bir yanına mağazalar açan şirketin şu anki güncel mağaza sayısı 25 olup toplam 11 ilde hizmet vermektedir. Bu güzel başarının ileriki dönemlerde 50 rakamını aşan mağaza sayısı ile hedeflerine ulaşması bekleniyor.

Marka müşterilerinin çağrı merkezi müşteri hizmetleri ile görüşme yapmadan önce bilmesi gereken birkaç husus bulunmaktadır. Şirkete ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişim kurmak isteyen müşterilerin, mesai gün ve saatleri içerisinde olup olunmadığına dikkat etmesi gerekmektedir.

Alanında oldukça uzman ve deneyimli olan müşteri temsilcileri daima müşteri odaklı etkili iletişim ile çalışmalarını sürdürmektedir. Markaya ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarasının yanı sıra iletişim için mail adresi de bulunmaktadır. Markaya ait resmi mail adresi onlinedestek@gallerycrystal.com.tr şeklindedir. Müşteriler günün her saati bu adrese elektronik e-posta atabilirler.

Gallery Crystal müşteri hizmetleri numarası 444 10 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gallery Crystal Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Markaya ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden görüşme yaparken direkt bağlanmak isteyen müşterilerin dikkat etmesi gereken birkaç husus bulunur. Bu hususlardan ilki arama esnasına gelmeden önce kişinin görüşmek istediği konunun ne oldu hakkında açık ve net ifadeler edinmesi gerektiğidir.

İkinci husus ise arama esnasında karşısına çıkan ilgili yönlendirmeleri eksiksiz ve doğru biçimde yapması gerektiğidir. Görüşme esnasında müşteriden tuşlama yapması isteniyorsa, müşteri görüşmek istediği konuya en uygun olan tuş seçeneğini tercih etmelidir. Bu sayede oldukça kısa süre içerisinde müşteri temsilcisine bağlanabilecektir.

Gallery Crystal müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 10 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gallery Crystal Şikayet Hattı

Ev ve mutfak ürünleri endüstrisi kapsamında hizmet veren bu markanın müşteri kitlesi yoğun olduğundan dolayı müşteri temsilcileri de yoğun olarak çalışmaktadır. Alışveriş esnasında marka bünyesinde yaşanan ve herhangi bir üründen kaynaklanan sorunlar, doğrudan çağrı merkezi müşteri hizmetleri yetkilisine bildirilebilmektedir.

Çözüm odaklı çalışma prensibiyle ilerleyen müşteri hizmetler, gelen sorun her ne olursa olsun kısa süre içerisinde çözüme kavuşturacaktır. Müşteri memnuniyeti oldukça önemli olan bu firmaya ait müşterilerin geri dönüşleri oldukça olumlu olmaktadır. Şikâyet bildirmek isteyen müşterilerin 444 10 10 veya onlinedestek@gallerycrystal.com.tr adresine gerekli biçimde ulaşması yeterli olacaktır.

Gallery Crystal şikayet hattı 444 10 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gallery Crystal müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Gallery Crystal şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Gallery Crystal Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 10 10

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gallery Crystal çağrı merkezi numarasına 444 10 10 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : PSL İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.
Adres : Mahmutbey Mh. 2414. Sok. No:5/32
E-Posta : onlinedestek@gallerycrystal.com.tr
Telefon : 444 10 10

Arama Terimleri: Gallery Crystal iletişim bilgileri, Gallery Crystal telefon no, Gallery Crystal irtibat tel, Gallery Crystal canlı destek, Gallery Crystal müşteri temsilcisi

Yorum Yap