KarGaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
KarGaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
KarGaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doğalgaz, son yıllarda ülkemizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak fiyatları, güvenli oluşu ve tamamen doğa dostu olması ile birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Günlük ihtiyaçlarımızı sağlayabilmemiz için varolması gereken etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını yapan firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2005 yılında kurulmuş olan KarGaz; Çankırı, Gerede, Karabük, Kastamonu, Safranbolu illerimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. KarGaz, Çankırı, Gerede, Karabük, Kastamonu, Safranbolu bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden sorumlu bir firmadır.

KarGaz’ın 444’lü ve üç haneli birer çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla abonelik açma işlemleri hakkında bilgi alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın KarGaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

KarGaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 0 187
187

Arama Terimleri: kargaz doğalgaz iletişim bilgileri, kargaz doğalgaz telefon no, kargaz doğalgaz irtibat tel, kargaz doğalgaz canlı destek, kargaz doğalgaz müşteri temsilcisi, kargaz doğalgaz şikayet hattı, kargaz doğalgaz fatura ödeme, kargaz doğalgaz kesinti, kargaz müşteri hizmetleri

Cevapla