kargaz-cagri-merkezi-numarasi

KarGaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

KarGaz çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde KarGaz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden KarGaz şikayet hattına erişebilirsiniz. KarGaz müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Doğalgaz, son yıllarda ülkemizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak fiyatları, güvenli oluşu ve tamamen doğa dostu olması ile birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Günlük ihtiyaçlarımızı sağlayabilmemiz için varolması gereken etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını yapan firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2005 yılında kurulmuş olan KarGaz; Çankırı, Gerede, Karabük, Kastamonu, Safranbolu illerimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. KarGaz, Çankırı, Gerede, Karabük, Kastamonu, Safranbolu bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden sorumlu bir firmadır.

KarGaz’ın 444’lü ve üç haneli birer çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla abonelik açma işlemleri hakkında bilgi alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın KarGaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Kargaz Çağrı Merkezi Numarası

Kargaz Doğalgaz Dağıtım Sanayi Ticaret A.Ş Çorum ve çevre illerine elektrik ve doğalgaz dağıtımı ihalesini kazanmış bir firmadır. Aktif abone sayımız 195.000 olmuştur. Karabük, Kastamonu, Çankırı, Kurşunlu, Gerede, Tosya, Safranbolu, Korgun ve Seydiler bölgesinde doğalgaz hatlarımız mevcut olup; Çerkeş, Ilgaz, Taşköprü, Devrekani, Atkaracalar, Saçak, Çardaklı, Çavundur bölgelerinde de çalışmalarımız devam etmektedir. Doğalgazla ilgili her türlü işlemleriniz çağrı merkezlerinde yerine getirilmektedir.

Doğalgaz acil ihbar hattının numarası 187’dir. Bu numara üzerinden evinizde karşılaşmış olduğunuz sıkıntıları en kısa süre içinde haber vermeniz gerekmektedir. Bu sağlığınız açısından yapılması gereken bir durumdur. Bizlerle facebook, twether, whatsapp ve bip uygulamalarından da iletişime geçmeniz mümkündür.

Kargaz Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile bireysel ve kurumsal abonelikler hakkında sorularınızı, fatura tutarınızla ilgili sıkıntılarınızı, borç sorgulama işlemlerinizi, istek dilek ve şikayet konularını görüşebilirsiniz. 444 0 187 numaralı telefon üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her il ve ilçedeki şube telefonlarımızı da arayarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. İnternet üzerinden mail gönderecek olan kişiler, kargaz@kargaz.com.tr adresini üzerinden bizimle iletişim kurabilirler.

Ayrıca 0 552 187 0 187 numaralı Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçebilirler. Müşteri hizmetlerine ulaşmak oldukça kolaydır ve müşteri temsilcilerimiz sizlerin sorunları ve istekleri ile yakından ilgilenecektir. Ayrıca E devlet üzerinden, web sayfasındaki online işlemler uygulamasından ya da mobil uygulaması üzerinden de her türlü işlemleriniz yaptırabileceksiniz.

Kargaz Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kargaz müşteri hizmetlerine telefon aracılığı ile direk ve kolaylıkla ulaşabileceksiniz. 444 0 187 numaralı telefonu aradığınızda karşınıza sesli yanıt sistemi çıkacaktır. İş yoğunluğuna ve bekleyen kişi sayısına göre düzenlenen bu uygulama ile en kısa sürede müşteri hizmetlerine bağlanabileceksiniz.

Kargaz Şikayet Hattı

Her türlü şikayetleriniz bünyemizde değerlendirilmektedir. Oluşturacağınız şikayetleri internet sayfamıza giriş yaparak online olarak gerçekleştirebileceksiniz. Bu sayede çabuk ve kısa süre içerisinde her türlü istek, dilek ve şikayetleriniz oluşturabilirsiniz. İnternet sayfamızdaki ‘istek ve şikayet’ butonunu tıklayarak, üyelik oluşturmak suretiyle karşılaşmış olduğunuz sıkıntılarınızı dile getirebileceksiniz. Sizlerin her türlü sorunu bizler tarafından giderilecektir.

İLETİŞİM

Kargaz Doğalgaz A.Ş.
Adres: Cebrail Mh. İhsan Ozanoğlu Sk. No:4 Merkez – KASTAMONU

  • İletişim Telefonu: 444 0 187
  • E Posta Adresi: kargaz@kargaz.com.tr
  • Whatsapp Hattı: 0 552 187 0 187

KarGaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 0 187
187

Arama Terimleri: kargaz doğalgaz iletişim bilgileri, kargaz doğalgaz telefon no, kargaz doğalgaz irtibat tel, kargaz doğalgaz canlı destek, kargaz doğalgaz müşteri temsilcisi, kargaz doğalgaz şikayet hattı, kargaz doğalgaz fatura ödeme, kargaz doğalgaz kesinti, kargaz müşteri hizmetleri, kargaz doğalgaz müşteri hizmetleri numarası, kargaz doğalgaz çağrı merkezi numarası, kargaz doğalgaz iletişim numarası, kargaz doğalgaz çağrı merkezi, kargaz doğalgaz müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. İLHAN AKTAŞ 20 Mayıs 2018

Yorum Yap