ONR Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ONR Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ONR Kargo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde ONR Kargo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden ONR Kargo şikayet hattına erişebilirsiniz. ONR Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

ONR Kargo Çağrı Merkezi Numarası

ONR Kargo Türkiye’nin dört bir yanına hoşgörülü hizmet götürme anlayışıyla dağıtım ve kargo hizmeti sunmaktadır. Kargo firmalarının önemi ülkemiz her geçen gün artarken, alanında oldukça uzman ve deneyimli kargo firması ekiplerinin çalışma sergilemesi oldukça önemlidir. Bu kapsamda hizmet vermeyi amaçlayan kargo firması, İstanbul için de oldukça aktif olmak üzere Türkiye’nin her bir köşesine dağıtım ağını ulaştırmaktadır.

İstanbul içerisinde hızlı kargo ve dağıtım hizmeti sunan firma, gün içerisinde verilen siparişleri anında teslim etme veya bir gün içerisinde teslim etme gibi hızlı bir hizmet kapasitesine sahip olmak istemektedir. Bunun yanı sıra ülkemizin herhangi bir noktasında bulunan köy veya kasabalara da kolay biçimde hizmet ağını ulaştırmaktadır. Burada firmanın dikkate aldığı iki önemli husus bulunmaktadır. Bunlardan ilki paketlerin güvenli biçimde taşınma işleminin gerçekleştirilmesidir. İkinci önemli husus ise paketlerin vaktinde ulaşmasını sağlamaktır. Bu amaç ile hizmetlerini gerçekleştiren kargo firmasının Türkiye’de birçok müşterisi bulunmaktadır. Dolayısıyla kargo firmasına ait çağrı merkezi numarasının bulunmasını oldukça zaruridir. Kargo firmasına ait çağrı merkezi telefon numarası 0212 855 55 58 şeklindedir. Bu numara üzerinden firma müşterileri mesai gün ve saatleri içerisinde görüşme gerçekleştirebilmektedir.

ONR Kargo çağrı merkezi numarası 0212 855 55 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

ONR Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

Kargo firmasına ait mesai çalışma günleri hafta içi her gün ve hafta sonu cumartesi günleri şeklindedir. Bunun yanı sıra firmanın mesai günleri içerisinde çalıştıkları saat aralıkları ise 09:00 ve 18:00 saat aralıklarındadır. Kargo firması Pazar günleri hizmet vermemektedir. Kargo dağıtımı hizmetlerinin yanı sıra, firmanın birkaç farklı hizmet alanı daha bulunmaktadır. Bunlardan ilki firma çalışanlarının yalnızca kargo değil, davetiye, dergi ve broşür gibi yazılı ve görsel basılmış kâğıt ürünlerini de dağıttığıdır. Bu konuyu daha da açmak gerekir ise müşterilerin toplu olarak sipariş oluşturdukları; davetiye, broşür ve dergi gibi basımları toplum biçimde güvenli olarak teslim etmektedirler. Sadece birkaç iş günü içerisinde oluşturulan toplu siparişler ilgili adrese teslim edilecektir. Kargoların mevcut durumu hakkında anlık bilgi sahibi olabilmek için müşterilerin, çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirmeleri yeterli olacaktır.

ONR Kargo müşteri hizmetleri numarası 0212 855 55 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

ONR Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kargo firmasına ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri ile görüşme gerçekleştirmek isteyen müşteriler eğer direkt bağlanma olanağı üzerinden görüşmelerini gerçekleştirmek isterlerse yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır. Bunun için öncelikle müşterilerin hangi konuda görüşme yapmak istediklerini açık ve net biçimde ifade etmeleri gerekmektedir. Zira arama esnasında müşterilerden görüşme yapmak istedikleri ilgili konu hakkında tuşlama yapmaları istenirse bu tuşlamaları doğru ve eksiksiz biçimde yapabilmeleri oldukça önemlidir. Bu sayede çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcileri ile kısa süre içerisinde görüşmelerini gerçekleştirebilmeleri mümkündür.

ONR Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 855 55 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

ONR Kargo Şikayet Hattı

Kargo firmasına ait şikayet hattı için ayrı bir telefon numarası bulunmasa da çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası olan 0212 855 55 58 numarası üzerinden şikayet bildirimi yapabilirler. Bunun yanı sıra kargo firmasının hizmetleri kapsamında oluşan şikayetleri görebilmeleri ve müşterilerin şikayet talepleri iletebilmeleri adına şikayetvar.com sitesini de kullanabilmeleri mümkündür. Site üzerinden şikayet bildirimi yapacak olan müşterilerin 0212 855 55 58 numaralı telefonu aramaları yeterli olacaktır. Tüm bunların yanı sıra kargo firmasına ait iletişim formu da bulunmaktadır Müşteriler bu formu doldurarak firma yetkililerinin kendilerine ulaşmalarını talep edebilmektedirler. Kargo firmasına ait iletişim formunu doldurmak için onrkargo.com/contact_us bağlantı adresine tıklanması yeterli olacaktır. Burada müşterilerin karşısına kısa bir form çıkacak ve form kısımlarının eksiksiz ve doğru biçimde doldurulmasında sonra müşterilere olabilecek en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlanmış olacaktır.

ONR Kargo şikayet hattı 0212 855 55 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen ONR Kargo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri ONR Kargo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

ONR Kargo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 855 55 58

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. ONR Kargo çağrı merkezi numarasına 0212 855 55 58 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : ONR Kargo
E-Posta : info@onrkargo.com
Telefon : 0212 855 55 58

Arama Terimleri: ONR Kargo iletişim bilgileri, ONR Kargo telefon no, ONR Kargo irtibat tel, ONR Kargo canlı destek, ONR Kargo müşteri temsilcisi, ONR Kargo şikayet hattı, ONR Kargo müşteri hizmetleri numarası, ONR Kargo çağrı merkezi numarası, ONR Kargo iletişim numarası, ONR Kargo çağrı merkezi, ONR Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap