Net Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Net Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Net Kargo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Net Kargo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Net Kargo şikayet hattına erişebilirsiniz. Net Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Net Kargo Çağrı Merkezi Numarası

Netlog Lojistik Grubu kapsamında kargoculuk hizmeti vermekte olan Net Kargo, piyasada aynı konumda hizmet vermekte olan pek çok isme kıyasla alanında ilkleri gerçekleştirmesi ile tanınmaktadır. Özellikle moda, tekstil, perakende ve gıda gibi alanlarda hizmet vermekte olan bu firma, günümüzde tercih edilen bir isim olarak da ön plana çıkmaktadır.

Gün geçtikte büyümeye devam eden bu kargo firmasına bakıldığı zaman 3 kıtada ve 9 ülkede hizmet verdiğini görmek mümkündür. Yani sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda farklı ülkelerde de hizmet vermekte olan aktif bir firma olarak değerlendirilmektedir. Bu firma üzerinden ürün teslim alacağınız veya ürün göndereceğiniz durumlarda süreçten adım adım haberdar olabilmek için çağrı merkezi numarasını kullanabilirsiniz.

İlgili firmaya ait olan çağrı merkezi numarası ise taşımacılık konusunda ihtiyacı bulunan bireyler tarafından merak edilmektedir. İlgili firmanın kendi web sitesinde de belirtildiği üzere 444 84 84 numaralı hatta bağlanabilir ve firmanın yetkili kişileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Net Kargo çağrı merkezi numarası 444 84 84 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Net Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

Sadece ülkemizde değil diğer pek çok ülkede de kapsamlı hizmet vermekte olan bu kargo firması, birden fazla alanda yer alması ile tercih edilmektedir. İlgili firma kapsamında kargo verecek olan veya gönderi alacak olan kişiler, müşteri hizmetleri numarasını da pek çok kaynak üzerinden araştırmaktadır.

Kargonun durumunu öğrenme veya teslim süresini öğrenme konusunda tercih edilen müşteri hizmetleri numarası, başta bahsi geçen bu firmanın resmi web sitesinde olmak üzere diğer birçok kaynakta da bulunmaktadır. 444 84 84 numaralı hattı kullanarak bu firmaya ait müşteri hizmetlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kısa bir zamanda yanıt almak istiyorsanız hafta içi çalışma saatlerini göz önünde bulundurarak iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir. Zira ilgili firmanın tüm birimleri hafta içi çalışma saatleri içerisinde aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Bu sayede istediğiniz birime bağlanabilir öneri ve şikayetlerinizi dile getirebilir ve kısa zamanda işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Net Kargo müşteri hizmetleri numarası 444 84 84 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Net Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kargo firmaları arasında yer alan ve pek çok konuda aktif bir şekilde hizmet vermeye devam eden bu kargo firması ile alakalı olarak müşteri hizmetlerine nasıl direkt bağlanılabileceği de merak edilmektedir. Çünkü müşteri hizmetlerine bağlanma konusunda çoğu kişinin fazla zaman kaybettiğini görmek mümkündür.

Yukarıda verilen çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri numaralarını kullanarak bahsi geçen bu firmanın yetkilileri ile direkt iletişime geçebilirsiniz. 444 84 84 numaralı telefon numarasını aramanız ve telesekreter tarafından belirtilen adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri numarası kapsamında açıklanan bu kargo firmasına direkt bağlanmak istiyorsanız mümkün olduğunca hafta içi çalışma saatlerini tercih etmeniz önerilmektedir. Böylece firma ile daha kısa zamanda görüşme imkanına sahip olabilirsiniz.

Net Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 84 84 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Net Kargo Şikayet Hattı

Ürün taşımacılığı kategorisinde hizmet vermekte olan bu kargo firması, ülkemiz başta olmak üzere daha pek çok ülkede hizmet vermesi ile tanınmaktadır. Gıdadan tekstile kadar pek çok ürünün güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan bu kargo firması, zaman zaman insanların şikayet etmesine de neden olmaktadır.

İlgili firma hakkında bir şikayet oluştuğunda insanlar şikayetlerini dile getirebilecekleri yetkili bir isim aramaktadır. Tam da bu noktada yararlanabileceğiniz şikayet hattı, ulaşmak istediğiniz birimlere kolaylıkla ulaşmanıza yardımcı olacaktır. İlgili firma kapsamında sunulan bu şikayet hattı 444 84 84 şeklindedir.

Yukarıda belirtilen numarayı aradığınızda telesekreter ile karşılaşmanız olasıdır. Telesekreter tarafından belirtilen adımları uygulayarak bu numara üzerinden kolaylıkla şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Şikayet hattı üzerinden sizinle iletişime geçecek olan yetkili isim, adınıza şikayet kaydı oluşturacak ve sorununuz detaylı bir şekilde incelenecektir.

Net Kargo şikayet hattı 444 84 84 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Net Kargo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Net Kargo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Net Kargo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 84 84

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Net Kargo çağrı merkezi numarasına 0 312 425 90 90 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Net Kargo Lojistik Hizmetleri A.Ş.
Adres : DLP İş Merkezi, Hacıahmet Mah. Irmak Cad. No: 1 Kat: 6 Dolapdere TR – 34440 Beyoğlu – İstanbul
E-Posta : info@netkargo.com
Telefon : 444 84 84

Arama Terimleri: Net Kargo iletişim bilgileri, Net Kargo telefon no, Net Kargo irtibat tel, Net Kargo canlı destek, Net Kargo müşteri temsilcisi

Yorum Yap