borajet-cagri-merkezi-numarasi

Borajet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Borajet çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Borajet müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Borajet şikayet hattına erişebilirsiniz. Borajet müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

2008 yılında SBK Holding tarafından İstanbul merkezi olarak kurulan Borajet, hava yolu ulaşım firmasıdır. 13 adet uçağı bulunan filosuyla dünya üzerinde 53 uçuş noktasını yolcularıyla buluşturuyor. Kaliteli hizmet politikasıyla her geçen gün daha da çalışan Borajet, yolcularına özel uçak konforunda benzersiz bir uçuş deneyimi sunuyor.

Borajet Çağrı Merkezi Numarası

Borajet havayolları 2008 yılında İstanbul’da kurulmuştur. 53 ayrı yere uçuşları bulunmaktadır. Amerika ve Avrupa ülkelerinin çoğuna düzenlenen birçok seferleri vardır.Ülke içinde ve dışında güvenli uçuşun adresi durumundadır. Güvenli ve konforlu bir seyahat için bizleri tercih edebilirsiniz. Kişilerin her türlü istek, dilek ve önerileri için oluşturulmuş olan çağrı merkezleri de sizler için kurulmuştur. Deneyimli kadrosu, uçak içerisindeki konforu ve görevli kişilerin güler yüzlülüğü ile insanlara yıllardan beri hizmet veren firmanın çağrı merkezleri de sizler için oluşturulmuştur.

Müşteri memnuniyetine verilen önem neticesi ile her türlü isteklerinizi iletmek için çağrı merkezlerimizle iletişim kurabileceğiniz gibi; borajet.com.tr adresimizi de ziyaret edebilirsiniz. Aklınıza takılan bütün soruların cevapları sizler için internet sitemizde dile getirilmiştir. Bilet rezervasyon ya da alımlarınız için 7/24 0 850 222 26 72 numaralı çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz. Biletlerinizi isterseniz internetten, isterseniz web sitesinden ya da Borajet acentalarından satın alabilirsiniz. Borajet çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Borajet Müşteri Hizmetleri Numarası

Borajet müşteri hizmetlerimizi yukarıdaki numaradan arayabilirsiniz. Ayrıca bizleri facebook, twitter, instagram adreslerimizden takip edebilir ve ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişilerin rahat ve lüks yolculuk yapmaları için uçak içerisindeki bütün konfor düşünülmüştür. Koltuklar, hijyen bir ortam, yiyecek ve içecek seçenekleri kişilere sunulmuştur. Mevcut olan uçak filosunu yeni uçaklar ilave ederek büyümektedir. Borajet  hergün artış gösteren yolcu sayısı ile tercih edilen bir havayolu şirketi olmuştur.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti ile Borajet herkes tarafından bilinen bir markadır. Siz değerli müşteriler de müşteri hizmetlerini bilet alımı, rezervasyon işlemleri, iptal işlemleri, istek ve dilekleriniz için arayabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Borajet müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Borajet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Borajet müşteri hizmetlerine 0 850 222 26 72 numaradan direk bağlantı kurmanız mümkündür. Internet ile yapacağınız kredi kartı ile işlemleriniz gizlilik ve güven konusuna verilen önem nedeni ile 3D Secure ile yapılmaktadır. Kişiler böylelikle sanal ödeme yaparlarken telefonlarına gelen şifreyi onayladıktan sonra bilet alım işlemleriniz gerçekleştirilmektedir. Böylelikle güvenli bir şekilde bilet alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Borajet müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Borajet Şikayet Hattı

Müşterilerin her türlü şikayetleri müşteri hizmetlerinde kayıt altına alınmaktadır. Bilet alımlarından ya da hizmetlerimizden dolayı oluşan aksaklıkları bizlere bildirebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Borajet müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Borajet şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

ADRES: Atatürk Havaalanı Özel Hangarlar Bölgesi Genel Havacılık Apronu E Kapısı Apron 4 Hangar 11 Sefaköy Bakırköy, İstanbul – Turkey

Çağrı Merkezi 0850 222 26 72

Genel Müdürlük Telefon +90 212 465 28 78

Faks +90 212 465 28 82

E-POSTA ADRESLERİ
Müşteri İlişkileri : musteriiliskileri@borajet.com.tr

Halkla İlişkiler: halklailiskiler@borajet.aero

Borajet’in 0850’li bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu  çağrı merkezini arayarak, bilet alım/rezervasyon işlemlerinizi, bilet açığa alma, uçuş tarihi ve saati değiştirme gibi işlemlerinizi kolayca halledebilir, uçuşunuz hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu hat üzerinden; istek, görüş, öneri ve şikayetlerinizi doğrudan müşteri temsilcisine bildirebilirsiniz.

Ayrıca aşağıda size vereceğimiz aktif olarak kullanılan e-posta adresi aracılığıyla tüm soru, görüş, şikayet ve önerilerinizi Borajet’e bildirebilirsiniz.

Borajet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 26 72

Borajet E-Posta Adresi
musteriiliskileri@borajet.com.tr

Arama Terimleri: borajet iletişim bilgileri, borajet telefon no, borajet irtibat tel, borajet canlı destek, borajet müşteri temsilcisi, borajet şikayet hattı, borajet müşteri hizmetleri numarası, borajet çağrı merkezi numarası, borajet iletişim numarası, borajet çağrı merkezi, borajet müşteri hizmetleri direk bağlanma

62 Yorum

 1. melike eldemir 29 Haziran 2017
  • Yönetici 30 Haziran 2017
 2. erdem akkuş 1 Temmuz 2017
  • Yönetici 1 Temmuz 2017
 3. Tuğba Kasan 1 Temmuz 2017
  • Yönetici 1 Temmuz 2017
 4. FÜSUN YEGÜL 1 Temmuz 2017
  • Yönetici 1 Temmuz 2017
 5. cihan karabacak 20 Temmuz 2017
  • Yönetici 20 Temmuz 2017
 6. SİBEL 2 Ağustos 2017
 7. SERPİL AKPINAR 9 Ekim 2017
 8. Musa Celal Tuncakan 25 Ekim 2017
  • Yönetici 26 Ekim 2017
 9. ŞABAN DEMİR 1 Şubat 2018

Yorum Yap